Kde vezme EU peníze na půjčky, kterými se snaží si zavázat členské země?

Napsal
Sdílet článek

Hodně často narážím porůznu v diskuzích na otázku, kde vezme EU peníze na onu astronomickou půjčku ve výši 750 miliard eur. Protože – jak známo – EU sama o sobě negeneruje žádný zisk, ale finance výlučně prožírá, musí si i na tuto půjčku někde zase půjčit. Většina evropských zemí, které jsou v područí 4. říše, by si přitom mohla půjčit peníze úplně sama, bez prostředníka, kterým je nyní EU. Navíc by si takové země mohly také samy určit, nač peníze půjdou. Tedy – přesně řečeno – EU se stala jakýmsi lichvářem s pro národní státy přímo fatálním úrokem.

Takže nejprve kde se peníze vezmou. Údajně má jít o půjčky na finančních trzích. Tedy rozumějme, „půjčka“ půjde přímo od těch, kdo  kdysi se záměrem globalizovat svět, potažmo Evropu, byli u zosnování globalistického projektu 4. říše. EU tedy měla od začátku jediný cíl. Tím cílem bylo zavést jednotná pravidla trhu a to tak, aby z nich co nejvíce profitovaly globální korporace. A nejedná se pouze o korporace, které vlastní sítě supermarketů či restaurací s rychlým občerstvením, ale i globální výrobní korporace, kterým se hodí třeba to, že „podřadné“ části EU mohou za vyšší ceny dodávat nekvalitní produkty.

Mimo těchto korporací pak samozřejmě dlouhodobě lobbují v EU za své zájmy i nadnárodní finanční korporace, jejichž zájmy (a často i vlastníci) jsou totožné se zájmy ostatních megakorporací. Jak známo, tak globální finanční instituce vlastní hrstka nejbohatších. Ti si mohou dovolit koupit kohokoli. Finance tak půjdou z těchto neomezených zdrojů, které si tím zajistí nejen loajalitu 4. říše, kterou de facto řídí, ale také jednotlivých národních států, které se zavázaly dluhy splácet a to – v případě neschopnosti dluhy splácet – i za ty země, které jsou dlouhodobě před krachem.

Hodně lidí také nechápe, jak je možné, že v Bruselu tuto na generace zavazující půjčku odsouhlasily všechny země. Odpověď je jednoduchá – ani jedna země EU nemá euroskeptickou vládu. Ani jedna z vlád není otevřeně proti EU. A to dokonce ani vláda maďarská; ta se ostatním pouze vymyká tím, že je konzervativní podobně, jako polská vláda. Všechny ostatní vlády se pak hlásí k liberálům (ANO je dokonce i v EP ve frakci liberálů, takže naše vláda to potvrzuje i v Bruselu) proto se u nich žádný odpor ani nečekal. Orbánův souhlas se očekávat dal, je sice k EU dlouhodobě kritický, ale není striktně proti EU. Také proto se odmítl v EP přidat do jakékoli euroskeptické frakce. Strana, která je v Maďarsku proti EU má snad kolem 5% (Jobbik).

Tímto jsem odpověděla i na otázku proč Babiš souhlasil. Vždyť on souhlasil s půjčkou od začátku, dokonce tak i hlasoval. Na hlasování z PS se můžete podívat zde a na seznamu hlasování zcela jasně vidíte, kdo hlasoval pro souhlas s půjčkou, kdo proti a kdo se zdržel. Tedy pokud Babiš tvrdil, že jen v Bruselu hlasoval tak, jak ho pověřila Sněmovna, tak je důležité dodat i to, že pro schválení půjčky hlasovali takřka všichni poslanci ANO včetně Babiše samého.

O tom, jaké bude mít schválení půjčky důsledky, ale především o tom, jaké důsledky bude mít garance krachujícím zemím Itálii a Španělsku, jimž půjde polovina celé částky, jsem psala už zde. Jen ve zkratce opakuji, že obě země jsou v posledních letech zaplavovány africkými vetřelci, které si také obě země velmi štědře vykrmují. Invaze má v příštích letech posílit, což potvrzuje i snaha o další dodatky v dokumentu Agenda2030, o němž jsem psala již zde. Je nasnadě, že země, které budou ještě víc zaplavovány hordami nelegálních vetřelců, nebudou schopny invazi vstřebat bez dalšího zadlužování.

Tedy jak by obě země mohly být schopné půjčky splácet? Pak je ale jasné, že o část jejich dluhů se podělí zbytek zemí v područí 4. říše a především pak v područí nadnárodních finančních institucí, od nichž závazky pochází. Je snad náhoda, že právě odtud přichází i podpora muslimské invaze do Evropy či podpora zvráceného „liberalismu“ (LGBT a genderové ideologie, BLM, islamizace)? Kdo sleduje globální procesy, nemůže toto nevidět. Stejně jako fakt, že země, které jsou ve velmi těžkých ekonomických problémech, nebudou schopny dluhy splácet.

Uvědomte si, že Itálie i Španělsko jsou nejen země sužované africkou invazí, ale zároveň se jedná o státy, které jsou ekonomicky velmi závislé na turistickém ruchu. Jenže ten letos prakticky neexistuje a nejspíš se světové (j)elity postarají o to, aby ještě nějaký ten rok neexistoval. Později už bude situace taková, že mnoho lidí nebude mít na dovolenou v zahraničí peníze a cestování bude znesnadněno i výrazným omezením a zdražením letecké dopravy (ostatně, také to je součástí Agendy 2030).

Jednou z podmínek půjčky je také to, že třetinu z ní musí členské země využít na tzv. „zelený úděl“. Tohoto plánu se totiž EU nehodlá vzdát ani v době nastávající hospodářské krize.

Evropští politici prodali svoje národy globalistům. O nic jiného o víkendu nešlo. Teď už nás čeká jen další předávání kompetencí Bruselu a postupná likvidace národních států, potažmo evropských národů, které se rozpustí v multikulturním kotli.

 

5/5 - (3 votes)
(Visited 231 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. „ani jedna země EU nemá euroskeptickou vládu. Ani jedna z vlád není otevřeně proti EU. “

    – a je to tak preto, lebo ani jedna země EU nemá euroskeptických ovčanov. Ovčania milujú EU, ktorá ich zadĺži po uši, pretože ovčania ODMIETAJÚ pochopiť, že tie dlhy budú splácať ONI obrovskými daňami.
    Ovčania sú debili, a preto si zaslúžia, aby trpeli. A to aj budú.
    My starší to ešte doklepeme v pohode, a tí mladí a strední to ODSERÚ naplno.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *