Kde všude bude ještě Trump vymazán?

Napsal
Sdílet článek

Sociální média, dlouhodobě plně pod vlivem téže „partičky“, náležející k Deep state, vymazala nejen Donalda Trumpa, ale i profily jeho blízkých spolupracovníků, statisíců fanoušků, či kohokoli, kdo nepodporuje neomarxistickou politiku, vycházející dnes nejen z USA, ale i z EU. Dokonce nejsou mazáni už jen podporovatelé Trumpa z USA, ale také z některých evropských zemí. Sám Twitter pak naráží tím, že zdůvodnil vymazání Trumpa šířením nenávisti, přitom jsou to právě tato sociální média, kdo neustále nenávist rozdmýchává. A to například podporou nepokrytě rasistické protibělošské BLM nebo teroristické Antify. Na sociálních sítích můžete jak libo nenávidět bělochy, Trumpa či jakékoli podobně smýšlející politiky, ale i politicky nekorektní umělce či jednoduše jinak smýšlející občany. Můžete šířit nenávist povolenou jak libo, tu naopak tato sociální média, která smazala Trumpa a jeho příznivce, podporují. Na sociálních sítích však nemažou ani muslimy, vyzývající k nenávisti k bezvěrcům či oslavující teroristické útoky v Evropě..

Ohánět se ovšem nenávistí lze v dnešní době jen směrem k těm, kdo nevyznávají tzv. „hodnoty liberalismu“. Co se pod tím pojmem v dnešní době skrývá? Jde o podporu klimaalarmismu, protibělošského rasismu, LGBT a genderové ideologie a nezřízené muslimské invaze. A v poslední době také o podporu neotestovaných, pochybných  vakcín. Pokud se vám cokoli z uvedeného nelíbí a vyjádříte to veřejně, pak jste xenofob, extremista, islamofob a rasista a musíte být ze sociálních médií vymazáni. Rozhodně  slovo „liberalismus“ již nemá se slovem „svoboda“ z nějž pochází, vůbec nic společného. Svoboda je totiž mimo jiné také o pluralitě názorové i politické. Tu však dnešní tzv. „liberálové“ absolutně nevyznávají. Naopak, neuvěřitelné finanční prostředky jsou všem vládami, které se hlásí k liberalismu, využívány k cenzuře. V EU je dnes cenzura vyjma Polska a Maďarska přítomna všude. Je to právě tím, že pouze tyto dvě vlády se jako jediné nezaklínají liberalismem.

Ale nyní se vraťme do USA a podívejme se na to, co dalšího „liberofašisté“ na Trumpa připravují. Vzhledem k tomu, že byl vymazán téměř ze všech míst, z nichž mohl být vymazán, pak je jasné, že snahy smazat končícího prezidenta odkud to jen jde, budou pokračovat a zajdou tam, kam to jen půjde.

Proto mne vůbec neudivilo zjištění, že již padly úvahy o tom, že by měl být Donald Trump vymazán i z druhého dílu vánočních filmů Sám doma. Nebylo by to ostatně poprvé, kdy se v poslední době předělával nějaký starší film k obrazu současných neomarxistů.

Filmoví fanoušci z řad odpůrců Donalda Trumpa požadují, aby byl jeho portrét digitálně odstraněn z kultovního filmu. Trump se objevil ve druhém díle Sám doma z roku 1992, který nesl název „Ztracen v New Yorku“. Ve filmu se ukázal jen v krátké scéně, kde  Kevinu McCallisterovi (Macaulay Culkin) radí, jak se dostat do hotelové haly.

Ale teď někteří fanoušci filmu požadují, aby byl Trump odstraněn. K těmto výzvám se uchýlili Trumpovi odpůrci na  Twitteru, kde k tomuto  kroku vyzvali. Mezi odpůrci Trumpa se objevily různé návrhy:

„Přemýšlel někdo o tom, že by měl být ze Sám doma 2 odstraněn Donald Trump? Zní to jako něco, co by se pravděpodobně mělo stát a já to chci vidět,“ napsal jeden z nich.

„Nahradit Donalda Trumpa v Sám doma 2  Dannym Devitem,“ požadoval další.

Někteří dokonce navrhli, že by měl být prezident  nahrazen Christopherem Plummerem – hercem, který se objevil jako J. Paul Getty ve filmu Ridleyho Scotta All The Money In The World poté, co byly scény Kevina Spaceyho vystřiženy po obvinění ze sexuálního napadení (obvinění proti němu byla v roce 2017 stažena a Kevin Spacey byl tudíž vymazán neprávem).

Jeden filmový fanoušek napsal: „Mohlo by se to udělat tak, že by se scéna v Sám doma 2: Ztracen v New Yorku digitálně editovala  moderní technologií a nahradil by se tak @realDonaldTrump Christopherem Plummerem?“

Christopher Plummer on Replacing Kevin Spacey: ''It's Very Sad'' - E! Online
Christopher Plummer (vpravo) již digitálně nahradil Kevina Spaceyho (vlevo). Nyní by měl nahradit Donalda Trumpa v Sám doma 2

Výzvy k tomu, aby byl Trumpův portrét odstraněn, přišly ovšem až poté, co byl natrvalo suspendován twitterem údajně kvůli „riziku dalšího podněcování k násilí“.

Oficiální twitterový bezpečnostní účet konkrétně napsal: „Po podrobném přezkoumání nedávných tweetů z účtu @realDonaldTrump a kontextu kolem nich jsme trvale pozastavili účet kvůli riziku dalšího podněcování násilí.“

Tolik tedy k dalšímu návrhu na vymazání Donalda Trumpa z veřejného prostoru. K novému nápadu, který jako „náhodou“ přišel poté, co byl Donaldu Trumpovi a statisícům jeho příznivců smazán twitterový účet.

K vymazání z filmu je ovšem třeba dodat, že právě to, že se jedná o postavu Donalda Trumpa, zde mělo své opodstatnění. Tento díl se totiž natáčel v Trump Tower, což je mrakodrap, náležející Donaldu Trumpovi, přičemž on zde hrál sám sebe. Pak jakékoli nahrazení kýmkoli vyzní úplně jinak, než jaký byl původní záměr tvůrců. Ostatně, nikde jsem neviděla vyjádření tvůrců filmu či těch, kdo nyní vlastní filmová práva. Bylo by škoda, kdyby podobně,  jako tomu bylo dříve u Spaceyho, na bezbřehý a stupidní aktivismus naletěli.

Myslím, že úplně stačí, jak nyní przní tvůrci filmů a seriálů historii, záměrným obsazováním černochů do rolí, jež jim z historického hlediska nepřísluší jen proto, aby podpořili v současné době systémem podporovaný protibělošský rasismus.

 

5/5 - (7 votes)
(Visited 142 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Zdá se, že se snaží napodobit Stalina a jeho „vymazávání lidí“ opravdu do puntíku smile Ale oni jsou samozřejmě ti hodní a dělají to ve jménu Dobra. Stejně jako všichni tyrani v historii smile

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *