Kdo byl George Floyd? Recidivista, lupič, násilník, drogový dealer a narkoman..

Napsal
Sdílet článek

George Floyd byl popisován jako „brutální násilník“ s řadou trestných činů na svém kontě, za které byl dokonce několikrát uvězněn. Uprostřed celosvětových protestů kvůli jeho smrti vyšly na světlo nové šokující detaily skutečného Floydova charakteru, včetně násilí na ženách, loupeží a drogových deliktů. Floyd se přestěhoval do Minneapolis v roce 2014 poté, co byl propuštěn z texaského vězení.

Šestačtyřicetiletý Floyd byl v roce 2007 zatčen za loupež s přitěžujícími okolnostmi  a podle soudních záznamů přiznal vinu za to, že spolu s komplicem vstoupil do domu jisté ženy, namířil jí zbraň na břicho a prohledal dům kvůli drogám a penězům. Ženu přitom praštili do hlavy a když zjistili, že v domě nejsou žádné drogy, ukradli alespoň mobil a šperky. Floyd a jeho komplic byli dopadeni díky tomu, že si jich všiml soused, který si zapamatoval poznávací značku jejich auta. Za tento čin byl v dubnu 2009 odsouzen k pěti letům vězení. 

Floyd byl již předtím za stejný trestný čin nedovoleného vstupu na cizí pozemek odsouzen na osm měsíců, za což byl zatčen v říjnu 2002. V roce 2005 byl zadržen a uvězněn za držení kokainu. Několikrát byl zatčen už v devadesátých letech, například v srpnu 1998 byl uvězněn za krádež.

Floyd se přestěhoval do Minneapolis v roce 2014 a poté pracoval jako vyhazovač v místní restauraci. Floyd údajně změnil svůj životní styl a nedávno se objevilo video, na kterém prosí mladší generace, aby učinily dobrá rozhodnutí. Sám byl poprvé zatčen ve dvaceti letech za krádež a později za ozbrojenou loupež. V jednom z jeho trestních dokumentů úředníci zaznamenali, že Floyd byl v 90. letech dvakrát odsouzen za krádež a prodej omamných látek, ale není jasné, zda si nějaký čas za některý z těchto trestných činů skutečně odseděl.

Připomínám, že i v době, kdy Floyd zemřel při zatýkání, byl dopaden za to, že platil falešnou dvacetidolarovou bankovkou. Tedy i když některé zdroje tvrdí, že se již napravil, nebyla to zřejmě tak úplně pravda.

Kolik lidí každodenně zemře rukou vraha, který si vraždu předtím velmi pečlivě naplánoval? Tedy spáchal vraždu úkladnou? Kolik bezúhonných lidí zemře rukou brutálních vrahů bez toho, aby si hrůzného činu někdo povšiml? Po kterém z hrůzných trestných činů  docházelo k demonstracím a každodenním “orgiím” liberálních mediálních plaček? Kdypak si třeba muslimové sypali popel na hlavu po některé z řady vražd jejich nemuslimských obětí? Vždyť každý atentát muslimové oslavují! A to i tehdy, kdy umírají děti.

Vzpomínáte si na loňské demonstrace v německém Chemnitzu, kdy se demonstrovalo proti nezřízené muslimské invazi poté, kdy došlo k vraždě místního mladíka rukou syrského invazisty? Antifa a další prorežimní bojůvky tehdy pokojnou demonstraci narušovaly!!  Přitom občané tam demonstrovali v reakci na vraždu, která byla jen jednou z řady vražd, spáchaných muslimskými vetřelci v posledních letech v Německu, ale i jinde v Evropě. Kdyby všechnu tuto sběř nevítali ti, kdo jsou dnes v řadách demonstrantů Antify, tak tito mrtví Evropané by dnes žili!!!

Média nám nyní neustále ukazují smrt Floyda, která byla natočena na video (viz titulní obrázek). Ale existují i obrázky jiných mrtvých, ty nám však žádný mainstream neukáže. Tyto dvě oběti patří ke švédským  obětem přivandrovalých Somálců. Zajímaly tyto dvě dívky někoho? A zajímaly kohokoli mnohé jiné, ať už ty, u kterých mělo setkání se Somálcem (či jiným muslimem) fatální důsledky nebo byly brutálně znásilněny, přežily, ale následky si ponesou celý život? Nezajímaly nikoho. Ty dívky totiž byly bílé a z pohledu dnešních sluníčkových multikulturalistů méněcenné, mnohem větší cenu má dle jejich zvrácených názorů jeden černý kriminálník…

Podobných případů se přihodilo za poslední rok po celé Evropě mnohem víc, stačí se podívat na můj blog, kde alespoň na ty nejskandálnější upozorňuji. Tyto oběti, stejně jako třeba statisíce mladých bílých dívek, které se staly obětí muslimských znásilňovacích gangů, nezajímají vůbec nikoho a už vůbec ne sluníčkáře či pošahané feministky, které nyní klečí před černochy a olizují jim boty.

Nebo se podívejme do JAR, kde dochází takřka každodenně k útokům  na farmy bílých farmářů. Zcela nepokrytě tam probíhá vyvražďování bělochů podobně, jako předtím v Zimbabwe, ale koho to zajímá?? Jsou tam vyvražďovány celé rodiny a to za nezájmu všech organizací, které kvičí jako podsvinčata, když zemře jeden černý kriminálník.

Jakým právem tedy může kdokoli takto okatě dávat najevo, že tyto a mnohé další oběti jsou méněcenné a na jejich životech nezáleží? Je-li život mladých bílých Evropanek či bělochů v JAR méně, než život jednoho černého amerického kriminálníka, pak to zcela jasně ukazuje na to, kdo je dnes protěžován a čí životy jsou považovány za méněcenné a čí za nadřazené.

A na závěr bych ráda připomněla usnesení Evropského parlamentu ze dne 26. března 2019 o základních právech lidí afrického původu v Evropě. Tato deklarace, kterou za ČR tehdy podpořila většina stran (ANO, KDU, ČSSD, TOP, STAN a KSČM) de facto nadřazuje práva černochů nad právy Evropanů. Zavádí například jakési “kvóty” na černochy (ve filmech, reklamách, na vysokých školách, v zemích s větším zastoupením černochů i na pracovištích). Dále zřídili specializovaný tým na potírání afrofobie a především svým článkem 23 plně podpořili migraci z Afriky:

“Evropský parlament žádá Komisi a členské státy, aby s ohledem na stávající právní předpisy a postupy zajistily bezpečné a legální cesty pro přistěhovalce, uprchlíky a žadatele o azyl, kteří chtějí vstoupit do EU.“

Zdá se vám tedy, že by byli černoši v Evropě skutečně jakkoli diskriminováni a utlačováni? Už chápete, proč jsou vidět v kdejaké reklamě či filmu? Či proč jich do Evropy připlouvají každý měsíc stovky až tisíce?

Dnes se má protestovat za údajně utiskované černochy i v Praze a já věřím, že tam budou vidět pod transparentem “Black lives matter” titíž, koho jinak vídáme pod transparentem “Uprchlíci vítejte”. A věřte, že když se bude protestovat třeba proti kriminalitě invazistů či proti nenávistnému islámu, budou to právě oni, kdo budou podobnou demonstraci narušovat.

 

 

 

 

(Visited 3 616 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *