Kdo jsou skuteční dva agenti, kteří ohrožují bezpečnost této země…

Napsal
Sdílet článek
Pojďme si říct něco o dvou agentech. Nazvěme si je pracovně agent BUBEŠ a agent KOŽEDĚL.
Kdo trochu sleduje, ví.

O prvním – v minulém režimu plně spolupracujícím agentu BUBEŠOVI – vydal jeden slovenský novinář hezkou knihu, kterou doporučuji přečíst.
Agent BUBEŠ má krásnou pracovní historii ve výrobě zbraní v bývalém Československu a také v mezinárodní distribuci zbraní, kdy jednak ve zbrojovce pracoval a také, jako dobrý pracovník, byl i na několika zahraničních stážích. Má tedy přehled o tom jak, kam a kdy je dobré zbraně exportovat tak, aby z toho byl ten správný obchod? Řekl bych, že ano. Myslím, že tam byli i nějaké problémy v rodině s kšefty s kradenými zbraněmi…
Nějak mě v tomto smyslu napadá, v souladu se starým příslovím, že ryba často smrdí od hlavy. Co se dělo po sametové revoluci? Například to, že z plně vyzbrojené několika set tisícové armády, se postupně stala hrstka dvaceti tisíc žoldáků. Kam se poděly všechny ty zbraně? Kam mizely? Kde jsou dnes? Každopádně se obecně spekulovalo, že zbraně byly v tichosti rozkrádány a exportovány za výhodné peníze tomu, kdo si o ně řekl. Kdo byl v tomto dobrý? Nebyl to náhodu agent BUBEŠ? O tom, jak zřejmě zbohatnul, se lze dočíst v oné výše citované knize.
Ale my, kteří přemýšlíme, se musíme ptát dále. Kdy došlo k onomu výbuchu? Nebylo to jakoby náhodou v době, kdy tento agent BUBEŠ vstupoval do politiky? Jako bývalý agent určitě nemusel po sobě smést všechny stopy. Určitě nemusel soudně napadnout platné svazky bývalé státní bezpečnosti, které plně prokazovaly jeho zapojení, jako “spolupracujícího agenta”, protože tohle mu za ty soudy prostě (ne)stálo. Svazky označil za záměrně zfalšované a to z doby, kdy vznikly a světe div se, vyhrál. Nyní tedy tento člověk hlásá, že za výbuchy ve Vrběticích stojí ruští agenti – zatím bez důkazů, pouze na základě sdělení tajných služeb. Uvidíme, co vypustí dále a zda to budou důkazy nebo jen slátaniny. V každém případě už pěkně zničil vztahy naší země s velmocí – s Ruskem. Podobně, jako zničil vztahy s velmocí (s Čínou) ten skřet ze senátu. Oba zcela bez servítek a bez ohledu na národ a jeho bezpečnost  a bez sebemenšího diplomatického umu a talentu. Ze dne na den šlus! Ochotně se přidává celá sněmovna a senát, kromě několika nezařazených hrdinných poslanců a Aliance národních sil, za což jim děkuji. Možná i Tomio, ale opět velmi opatrně…
Ale vraťme se k myšlence. Onen sklad zbraní ve Vrběticích už byl v době výbuchů v soukromých rukou, tudíž nebyl státní a nešlo o útok na státní aparát. Proč by to dělali dva supermani z Ruska, kteří tedy údajně stihli další akce po celé Evropě? Pokud bychom to připustili, což je pouze BUBEŠEM prezentovaná varianta, bylo by to zřejmě proto, že někdo z naší republiky distribuoval zbraně v množství nemalém někomu, kdo představuje nebezpečí pro Rusko. Asi nějaký soukromý subjekt, za kterým musí stát někdo, kdo se v tomto kšeftu dobře vyzná. Prakticky to mohlo být také tak, že lidé, kteří s těmito zbraněmi kšeftovali (možná i agenti), už měli dost a už prostě nevěděli, co s tím, už jim to třeba jen přerůstalo přes hlavu. Bum. Důkazy nejsou.
Určitě by se měla hlavně velmi řádné prověřit společnost, která tento sklad vlastnila a především to, kdo za touto společností skutečně stál… To se jistě asi již také událo a prověřovalo, ovšem zřejmě bez veřejnosti sdělených nulových výsledků.
Ale máme tady i druhého agenta Kožeděla, kandidáta tajné spolupráce (KTS). Proč se tento kožeděl dostal nyní k moci? Je totiž naprosto ideální figurka pro vykonání omezení našich svobod. Na základě pandemického zákona může nařídit téměř vše, aby například jen “předcházel” epidemii COVIDU-19. Když dostane zelenou od borců, kterými je ovládán, nařídí úplně v klidu a s tím svým přiblblým úsměvem a Hitlerovsky svisle kmitající rotujícím ukazováčkem povinné očkování všech a to i dětí. Vakcínou experimentální a neúčinnou. Dr. Sherri Tenpenny uvádí jako účinnou z 1%. Jak úsměvná účinnost. Jaké to perpetuum mobile! Víte, kolik lidí do 40 let zemřelo u nás s Covidem? No já vím, zdaleka ani 100! Proč tedy cpát vakcínu všem? Ptejte se jej, agenta!
Ale nyní nejde o vakcínu, ta přijde na řadu. Nyní testujeme děti (ze 70 tisíc pozitivní max. 300). K čemu? Ptejte se jej, agenta!
Nyní zavádíme povinné aplikace do mobilů, možná COVID pasy (nesundatelné sledovací hodinky na ruku), abychom jako mohli chodit k holiči, do kina a na pivo a do práce, apod. My Češi? Proč?? Kvůli 300 zdravým pozitivním dětem a 100 mrtvým do 40 let? Dokonce další prospěchář z hospodářské komory tlačí tento systém. Proč? Komu to prospěje? No u něj nejde čekat nic jiného.
Tzn., zde nastíním, jak to asi funguje. Jeden agent přenese chytře pozornost k 7 let starému výbuchu skladu zbraní. Tím se celá tato věc uzavře a ukončí. Viník je dán a bude představen celé veřejnosti jako jediný a jasný – zatím bez důkazů. Navždy. Mezitím se jeden diář agentova kamaráda tiše zamete pod koberec. Mezitím druhý agent připravuje ke spuštění sledovací a svobodu-omezující aplikace, které mají za cíl 100% proočkovanost populace experimentálními západními vakcínami, nikoliv ruskou (zřejmě jedinou kvalitní, účinnou a hlavně zcela bez vedlejších účinků). Mezitím architekty a stavitele obou našich jaderných elektráren vyřadíme z tendru na dostavbu dalších bloků – stop Rusku. Atd. Nemluvě o zájmech USA na nedostavění plynovodu z Ruska do Evropy a o snaze rozpoutat válku na Ukrajině, tedy lépe řečeno k vyprovokování Ruska. Geniální operace prvního agenta! Komu slouží tento oligarcha, to už je snad jasné všem. Čechům ne.
Kdo tady tedy vlastně škodí? Kteří 2 agenti?  Udělejte si obrázek sami. A prosím, ve volbách jim to opravdu spočítejme.
  • Freedom
(Visited 492 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *