Kdo líbá nohy černochům?

Napsal
Sdílet článek

Tedy kdo, mimo papeže Bergoglia, který je tím pověstný? Jistě jste už viděli videa, kde líbají nohy běloši černochům, či před nimi padají na kolena a kají se, případně jakkoli jinak si sypou popel na hlavu. O jedné takové Švédce jsem zde ostatně už dřív psala.  Kdo se to tak ponižuje? Proč to dělají? Kdo může být natolik hloupý a zmanipulovaný, aby byl něčeho podobného schopen?

Také vám to nejde do hlavy? Přitom tyto obrázky můžeme vidět nejen v USA s jejich otrokářskou minulostí, ale třeba i v zemích jako je Švédsko, tedy v zemích, které nemají žádnou koloniální minulost. Před černochy se takto ponižují ti, kdo k tomu nemají sebemenší důvod. Omlouvat se za to, že se někdo narodil jako běloch? Proč??? A jaké by asi bylo jejich racionální zdůvodnění? Těžko říct.

Nepochybuji, že také u nás by se podobné případy našly, naštěstí naši sluníčkáři příliš nemají před kým na ta kolena padnout, nemáme koloniální minulost a ani podobně, jako Švédové, nepřijímáme dlouhodobě každoročně tisíce invazistů, včetně velmi početné komunity Somálců, která patří právě ve Švédsku ke komunitě, páchající nejvíce násilných trestných činů.

Takže co jsou zač ti, kdo se dovedou k podobným gestům snížit??

Ti, kdo tak nepochopitelně padají na kolena  a kají se, kdo líbají černochům špinavé boty, jsou titíž, co vítají invazní vetřelce z dnes většinou muslimských zemí. To jsou přesně ti, kdo podporují multikulturalismus a v Evropě pak likvidaci evropské kultury a společnosti. U nás jim také říkáme sluníčkáři. Níže se můžete podívat na videa. Ukazují nám, jak se tyto multikulturní propagandou vymyté mozky umí ponížit.

Vážení sluníčkáři, chcete-li také padat na kolena před černochy či jim líbat nohy a to jen proto, že jste bílí, pak vám nic nebrání vyrazit do zemí, kde tu možnost máte. Tam se můžete multikulturně obohacovat dosyta. Já jen doufám, že u nás se v ulicích nikdy podobných obrázků nedočkáme. Ti, kdo se takto dokázali ponížit jen tímto degradovali nejen sami sebe, ale i ostatní bělochy, tedy tu většinu, která s jejich falešným pokáním zásadně nesouhlasí. Rasistické jsou  i nápisy “Black lives matter”, jako by na životech těch ostatních ras nikterak nezáleželo. Kdepak je vaše neustále tak vyzdvihovaná rovnoprávnost?

Pokud by byly průvody ve stylu “All lives matter” a nikdo by se před nikým neponižoval, pak by to bylo o něčem jiném. Ale to, co nyní předvádí “sluníčka” po celém údajně “civilizovaném” světě je skutečně skandální, je to čirý protibělošský rasismus, o rabování, které nemá s nějakým protestem nic společného, nemluvě.

Vážení sluníčkáři, o vaší poněkud rozpolcené mysli není již delší dobu žádných pochyb, proto se ani výše uvedeným excesům nelze divit. Stále mi totiž nikdo nevysvětlil, jak se slučuje vaše podpora islámské invaze, potažmo multikulturalismu a LGBT ideologie. Odpovíte mi konečně, v čem je vámi podporovaný multikulturalismus tak přínosný? Budete se i u nás za nějakých 20 let v ulicích omlouvat těm, kdo nás jednou budou multikulturně “obohacovat”?

 

 

(Visited 1 548 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *