Kdo ovládá Evropskou komisi?

Napsal
Sdílet článek

EU byla samozřejmě založena v zájmu nadnárodních korporací a všech, kdo celý moloch ovládají, rozhodně ne v zájmu občanů EU.  Veškerá nařízení, normy, regulace a jiné nesmysly, které z Bruselu přichází, jsou “šity na zakázku”. Než se ovšem budu věnovat EU, zůstanu chvíli u nás, pak mnohem lépe uvidíte, jak se “nitky” sbíhají u jednoho loutkovodiče. Tedy ten, kdo si vodí většinu vlád, si vodí také Evropskou komisi a všechny instituce na EU napojené.

Nejprve začnu tím, co většina z vás, kdo se zajímáte o politiku, ví. Nejvyšší patra naší politiky ovládá nechvalně známý Aspen institut, o němž jsem zde před časem psala podrobněji. Připomínám jen, že u založení pražské pobočky této organizace, která je produktem tzv. US Deep state, byla Albrightová alias Balkánská řeznice. Právě ona spolu s tunelářem Bakalou zde založili jakousi “líheň” budoucích vrcholných politiků.

Pokud se pak podíváte jen na naši vládu, tak v Aspen institutu je hned několik ministrů: Vojtěch, Hamáček, Maláčová, Plaga a Havlíček. Členy této organizace jsou i někteří další politici, většinou napojení na Brusel. Perličkou, o které možná ani nevíte, je to, že ve vedení této neziskovky je hlavní hvězda ANO v EP, zároveň také místopředsedkyně EP, Charanzová. Zajímavostí je i to, že na postu ve vedení vystřídala Hamáčka, který je již řadovým členem. Ve vedení najdete také Farského (STAN) a mezi členy jsou představitelé různých tzv. “systémových” stran, především pak obou vládních stran – ANO i ČSSD a z dalších pak především TOP0,09 či STAN.

Předpokládám, že podobné neziskovky napojené na “Deep state” najdeme i v dalších zemích, mnohde jde přímo o Sorosovu OSF, která má totožný úkol. Jednotlivé státy EU jsou pak samozřejmě ovládány také z Bruselu, odkud přejímají většinu regulací, norem, nařízení a zákonů.

A u Bruselu už zůstaneme. O napojení EK na korporátní lobby snad víte všichni, ostatně, zástupci těch největších světových megakorporací pobývají v Bruselu, kde dohlíží na to, aby EK, potažmo celý bruselský moloch “hrál podle notiček”. I proto je velmi naivní si například myslet, že kdy dojde ke zrušení dvojí kvality potravin. Dokud budeme v EU, zůstaneme popelnicí Evropy.

Ale k loutkovodičům zkorumpované EK nepatří pouze korporace. Je zde podobné napojení jako v případě naší, ale i dalších evropských loutkových vlád. Někteří z vás možná nedávno narazili na můj článek, ve kterém jsem upozorňovala na to, že se Jourová opět “obouvá” do Maďarska a prohlašuje, že již jde o nedemokratickou zemi.

Co mne na tom ale zaujalo ze všeho nejvíc je fakt, že k tomuto závěru nedošla Jourová, ale americká neziskovka, jejíž závěry Jourová pouze “papouškuje”. Jedná se o podvratnou  neziskovku Freedom house, k jejímž aktivním členům patřili například  Zbigniew BrzezinskiJeane KirkpatrickSamuel HuntingtonMara LiassonOtto ReichDonald RumsfeldWhitney North SeymourPaul WolfowitzSteve Forbes.

Některá z uvedených jmen nejspíš znáte, nicméně opět  – podobně jako v případě Aspen institutu –  jde o představitele tzv. Deep state. Pro ty, kdo neví, o koho se jedná, tak jsou to právě ti, kdo “hýbou” světovou politikou. Mají napojení na další podvratné neziskovky, vlády, nejvyšší světové organizace (OSN, INHCR, EU…), největší světové megakorporace, banky a stojí i za současnou organizací i podporou BLM, ale i různých barevných revolucí, jsou to právě oni, kdo protlačuje LGBT ideologii, muslimskou invazi do západních zemí a velmi pravděpodobně stojí i za současnou světovou koronapanikou.

Ostatně, i na svých stránkách tato neziskovka přiznává, že patří například k iniciátorům různých převratů a barevných revolucí, především pak – ale nejen – v Jižní Americe, aktivně se podílela na  podpoře války v Jugoslávii a financuje  “názorově správné” tzv. disidenty či neziskovky s důrazem na “lidská práva”. To je ta známá podpora menšin na úkor většiny, prosazování muslimské invaze a islamizace nejen evropských zemí. Takže přesně tato neziskovka hovoří ústy Jourové. A nejspíš nejen jejími ústy, ale i ostatních loutek které sedí v EK.

Mluvící hlavy – a je jedno, zda z loutkových vlád či z Bruselu – mají jedny a ty samé loutkovodiče. Na národních úrovních mají i své slouhy v podobě neziskovek, třeba těch, které dovážejí džihádisty do Evropy a to ještě za peníze daňových poplatníků zemí EU. Politici, usazení na nejvyšších postech, pak byli předem pečlivě vybráni, například na srazech Bilderbergu, jako  Merkelová či Leyenová.

Loutky půjdou vždy tam, kam je povedou jejich loutkovodiči. Nezapomínejte, že nedávno se tvůrci Agendy 2030 usnesli, že je třeba plány urychlit, neboť na jaře zjistili, že občané jsou mnohem lépe manipulovatelní, než oni sami čekali. Připomínám také, že ke konečným závěrům by měli dospět v červnu 2021, tedy do té doby se ještě musí stihnout mnohé.

Všimněte si, že EK nyní zcela bez zájmu občanů, jejichž pozornost je záměrně odváděna,  urychleně připravuje nejen zelený úděl a rasistickou agendu, ale také sjednocení azylové a migrační politiky. To vše má samozřejmě urychlit islamizaci a výměnu Evropanů za hordy primitivů z Afriky i Asie. EK tak jen plní zadání těch, kdo přes podobné neziskovky, jako je Freedom house nebo Aspen institut ovládají nejen EK a evropské vlády, ale také mnohé nadnárodní korporace a organizace.

Světu vládne hrstka nejbohatších lidí a tyto neziskovky jsou nástrojem, který má měnit svět dle zadání těch, kdo je řídí.  Pokud tyto procesy nepochopí většina lidí, není nejmenší šance stávající, dlouho dopředu plánované děje jakkoli zvrátit.

 

(Visited 1 092 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *