Kdo stojí za invazí?

Napsal
Sdílet článek

Tento článek je jakýmsi dovětkem jiného mého článku, kde jsem jen zauvažovala o tom, proč asi bohaté arabské země odmítají přijímat masově své soukmenovce. Docela mne zarazilo, kolik lidí absolutně nepochopilo, o čem daný článek je. Z nějakého pro mne neznámého důvodu v některých méně chápavých čtenářích došlo k vyvolání zcela mylného dojmu, že snad píšu o tom, že hlavním sponzorem invaze jsou právě tyto bohaté arabské země. To jsem však nikde nenapsala a ten, kdo četl některé mé starší články, moc dobře ví, že takový nesmysl by mne nikdy ani nenapadl.

K nepochopení článku naštěstí nedošlo u všech čtenářů (čest v tomto směru především bystrým čtenářům paní Novotné a Pijackovi). Tedy co se týká bohatých zemí Perského zálivu, zejména pak Saúdské Arábie a Kataru, tak jejich podpora islamizace Evropy je nesporná, nicméně tyto země rozhodně nepatří k hlavním sponzorům a organizátorům celé invaze. Tyto země přispívají islamizaci Evropy především tím, že financují (či spolufinancují) výstavby atributů islámu, tedy mešit, modliteben, islámských škol či školek, ale finančně podporují také islámské teroristy či islámské spolky.

O sponzorování těchto atributů islámu se ví všeobecně, ostatně, už v začátcích invaze, kdy Německo vyzvalo tyto země k tomu, aby přijímaly více svých soukmenovců, to tyto bohaté arabské monarchie odmítly (řádově tam přijali stovky lidí), ale jako údajnou pomoc nabídla Německu SA výstavbu 200 nových mešit, aby se měli kde muslimští vetřelci modlit. Kapacity stávajících mešit jsou totiž při tak mohutné invazi zcela nedostačující. Saúdská Arábie pak vysílá do evropských zemí i své imámy, či ty evropské školí přímo v SA. To je prostě fakt, který nelze popřít.

Tyto země tedy financují islamizaci převážně až v zemích, kam vetřelci přicházejí. A – jak jsem uvedla výše – nejedná se jen o mešity a jiné atributy islámu, ale třeba v letošním roce se zjistilo, že Katar finančně podporuje i evropské džihádisty, kteří plánují útoky na evropské cíle. To vše jde samozřejmě přes nechvalně známé Muslimské bratrstvo, potažmo jednotlivé muslimské obce, v Evropě je pak hlavním katarským cílem islamizace Francie.

Co se ovšem týká invaze samotné, tak tam je to něco úplně jiného. Tu si samozřejmě platí Evropané sami, prostřednictvím podvratných organizací, jako je třeba EU, ale i těch globálnějších jako je OSN nebo naopak těmi na národních úrovních, jež zastupují různé promigrační neziskovky, většinou napojené opět na větší organizace, tedy do značné míry dotované globálními sponzory islamizace typu Sorosovy OSF. No a samozřejmě nelze zapomenout na národní státy, v jejichž vedení jsou taktéž slouhové globalizace a s ní související invaze, kteří dokonce i nyní, v začínající hospodářské krizi, tyto škodící proinvazní parazitní vysoce ziskové neziskovky dotují ze státní kasy. To vše jde tedy z kapes občanů a to všech, protože daně minimálně formou DPH při každém nákupu platí úplně všichni občané.

A asi nikdo není tak naivní, aby si myslel, že třeba sama EU něco řídí. Ne, loutky, které jsou ve vedení (tedy v EK) si samozřejmě někdo vodí, ostatně, tyto loutky jsou za svoji kolaboraci velmi slušně placeny. Z dosavadních procesů je zcela patrné i to, že z globálního hlediska je vše ovládáno jen hrstkou lidí, jež zpravidla zastupují megakorporace (různé globální firmy, které mají v brzké době plně ovládnout trh včetně hrstkou “vyvolených” ovládnutých bank, pojišťoven a jiných finančních institucí).

Bohužel, jen málo vnímavých jedinců pochopilo, o čem konkrétně můj minulý článek byl. Docela mne zaráží, k jakému nepochopení zde došlo. Na závěr bych jen dodala, že Saúdská Arábie, Katar a další bohaté arabské země by nemohly vykupovat nemovitosti, celé lokality, lázně, stavět mešity, sponzorovat teroristy, pokud by k tomu neměli podporu těch, kdo celou invazi řídí. V případě, že by byly evropské země plně suverénní, měly by vlády, které by nepodléhaly vlivu globalistů a nebyly by tedy jen poslušnými loutkami, pak by nebylo těmto wahhabistickým monarchiím vůbec dovoleno kupovat nemovitosti či stavět mešity.

Ostatně, s plně suverénními a evropské tradice a předky ctícími vládami by byl předně islám coby nenávistná ideologie zakázán. Bylo by zakázáno stavět v těchto zemích mešity, modlitebny a zakládat islámské obce. To se však neděje, tedy arabské země jen využívají velmi snadné příležitosti k ovládnutí další části světa. A nejsou to ostatně jen arabské země, stačí, když si všimnete konání Turecka, jehož sultán Erdogan se nijak netají ambicemi na zřízení velké Osmanské říše.

A jsme-li u Turecka, tak právě současná přeměna původně křesťanského byzantského chrámu Hagia Sofia z muzea na mešitu je jakýmsi jasným a nejlépe viditelným symbolem stávající islamizace Evropy. Turek si totiž uvědomil, že to, co se mu nepovedlo v roce 1683, se mu tentokrát dozajista podaří a to – bohužel – s plnou podporou Evropanů, kteří už dávno zapomněli na to, jak se jejich předkové vpádu invazních Osmanů bránili.

 

(Visited 339 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *