Kdo vyhraje? Orbán nebo Jourová? Za Jourovou stojí ti, kdo ovládají svět…

Napsal
Sdílet článek

Jistě jste všichni zaznamenali, že Jourová prakticky od začátku, co je v Bruselu, šije do Orbána jak se dá. Pro jistotu připomínám, že je v EK již druhé volební období, přičemž na svůj post byla tato politická turistka opakovaně nominována svojí domovskou stranou ANO. V prvním volebním období měla v gesci ochranu spotřebitele, nicméně už tehdy ji mnohem víc zajímala cenzura.

Byla to tedy už tehdy právě Jourová, kdo si jako první předvolal majitele globálních internetových platforem jako Facebook a Youtube, přičemž pohrozila likvidačními pokutami, pokud nebudou cenzurovat. Ona to tedy nazývala “bojem proti dezinformacím”. Každý, kdo máte Facebook nebo youtubový kanál a byli jste obětí cenzury, můžete poděkovat především Jourové. 

Už v předchozím volebním období se občas vymezila vůči Maďarsku, přičemž právě z liberální frakce, tehdy vedené fanatickým eurohujerem Verhofstatem, kde je její domovská strana ANO, vzešel první návrh na potrestání Maďarska, ostatně, tehdy i všichni  europoslanci z ANO pro potrestání hlasovali. Tak se tehdy zařadili po bok TOP0,09.

I přesto, že Jourová soustavně škodila, Babiš o ní prohlásil, že je s ní velmi spokojen a poslal ji do EK znovu. Ostatně, všichni víme, jaká sebranka jsou také jejich europoslanci, dlouhodobě hlasující v souladu s TOP0,09.  Jourová je navíc natolik “kvalitní” škůdce, že byla dokonce jmenována místopředsedkyní EK. Tedy je nasnadě, že Orbána Lejnová pravděpodobně neposlechne a Jourovou si na postu, kde dělá přesně to, co má, ponechá.

Tímto připomínám, že nedávno – jen tak mimochodem – vyšlo najevo, že Jourová plní zadání jisté neziskovky, která je napojena na US Deep state, protože právě tato neziskovka dělala rozbor maďarské politiky, kdy seznala, že Maďarsko je nedemokratická země. Právě s tímto závěrem přišla Jourová asi před měsícem.

Už tehdy mne napadla otázka: Proč si nenechali udělat analýzu maďarské politiky u nějaké evropské neziskovky? Proč právě u Freedom house, neziskovky, která stojí za různými barevnými revolucemi, převraty především v jihoamerických zemích a nejen tam? Nemá nakonec právě iniciativa této podvratné organizace, očividně úzce napojené na Jourovou, za úkol sesadit Orbána? O tom jsem však velmi detailně psala již zde.

Jourová nebude odvolána, neboť slouží těm, kdo mají neskonale větší moc, než jakýkoli evropský politik. Vždyť i tito politici jsou pouhé loutky. A pokud by byla odvolána, tak jen proto, aby na její místo okamžitě dosadili jinou loutku, která bude v podvratné činnosti Jourové pokračovat.

Tedy odvolání či neodvolání Jourové skutečně závisí jen na tom, jak rozhodnou její loutkovodiči. A nakonec nezapomeňte, že ti, kdo ovládají nejen Jourovou, ale i další škůdce, stojí i za samotným založením EU, stojí za globalizací, likvidací národních států, evropských národů a Evropana jako takového. Stojí za stěhováním Afriky do Evropy a islamizací našeho kontinentu. Mají takovou moc, že ztratit jednu loutku pro ně nic neznamená, najdou si další.

Bude-li tedy odvolána Jourová – o čemž silně pochybuji – jen ji vymění za jiného kolaboranta. Takových, jako je ona, najdou bruselské žumpě tisíce…

 

(Visited 126 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *