Kdy se začne protestovat proti rasismu černochů v JAR a tamní genocidě bělochů? Další otřesný případ vraždy.

Napsal
Sdílet článek

V těchto dnech se všude demonstruje pod záminkou údajného zabití jednoho černého recidivisty v USA. Jeho jméno zná celý svět a klaní se mu všichni vrcholní politici. Běloši se ponižují, klekají před černochy, omlouvají se za údajné hříchy svých předků, líbají černochům nohy či jim je myjí nebo se poutají řetězy. Ponižují tím nejen sebe, ale i ostatní, kdo s jejich konáním nesouhlasí. Navíc se pouliční davy stávají aktivními asistenty záměrného zkreslování historie, bořením soch či požadavky na ukládání některých filmů do trezoru.

Mezitím se dnes a denně vraždí v JAR. Vraždí se tam běloši a to výhradně rukou tamních černochů. Obětí jsou farmáři i celé rodiny. Jen od roku 1994, kdy byl zrušen apartheid, došlo ke zhruba dvěma tisícům takových vražd. Zatímco před jedním mrtvým kriminálníkem se klaní davy politiků, ani jeden se nevydá při návštěvě JAR k památníku, který je věnován bílým obětem černošského rasismu:

Památník zavražděných farmářů

Před pár dny se další otřesný případ stal v JAR jednomu rakouskému páru. 

V roce 2010 si Eduard Neumeister (67), narozený v Salcburku, splnil svůj celoživotní sen, když si  společně se svou manželkou Margit Riebler (62) otevřel restauraci s německými specialitami na venkově Jižní Afriky, v malém městě Balgowan v provincii KwaZulu-Natal.

Neumeister se dal na velmi nebezpečný podnik, protože od konce apartheidu v Jihoafrické republice bylo asi 2000 bílých lidí, zejména zemědělců, zavražděno černochy na farmách a odlehlých usedlostech Jižní Afriky. Vraždy farmářů označují zemědělská sdružení za brutální jev, někteří již mluví o genocidě. 

Ráno 10. června vyšel Eduard Neumeister ven, aby nakrmil své dva rotvajlery, když ho náhle napadl černoch s kuklou a mačetou ostrou jako břitva. Došlo k boji na život a na smrt, ve kterém pachatel sekal a zasáhl hostinského mačetou.

Podle  výpovědi jeho manželky, která byla svědkem útoku, se Neumeister nakonec zhroutil v kaluži krve. 62-letá žena byla přesvědčena, že je její manžel mrtvý. Proto  vběhla do domu, pronásledována útočníkem. V kuchyni ji černoch chytil za krk, dusil ji a požadoval všechny peníze:

“Dejte mi všechny peníze nebo zemřete”.

V tu chvíli vrazil do kuchyně vážně zraněný, krví potřísněný Eduard Neumeister a odvážně, avšak pošetile se pokusil pomoci své ženě. Černoch pustil ženu a znovu napadl Neumeistera svojí mačetou. Popravil ho a záhy rozsekal tak, že jeho tělo bylo jen těžko identifikovatelné. Policisté, kteří dorazili, aby shromáždili důkazy, se všichni shodli na tom, že nikdy neviděli tak strašlivá smrtelná zranění. Hostinský byl doslova rozsekaný na kousky. 

Statečný čin manžela dal jeho ženě Margit  příležitost uprchnout na nedalekou silnici a zastavit řidiče. Vzal ji do místní školy, kde mohla zavolat o pomoc. Pachatel je zatím neznámý a na útěku.

Zatímco lidé na celém světě se vydávají do ulic, aby demonstrovali proti údajně rasistickým policistům ve Spojených státech, tisíce Jihoafričanů jsou neustále vražděni jen kvůli jejich barvě pleti a majetku. Těch se však davy nezastanou. Zabíjení v Jižní Africe dosáhlo takového rozměru, že tato země je nyní na celosvětovém žebříčku vražd na osmém místě. Jedinou západní zemí, která ve velké míře nabídla azyl jihoafrickým bílým farmářům, je zatím jen Austrálie. Evropa raději přijímá muslimy z Blízkého východu či africké černochy. Tedy evropské země by spíš přijaly černého vraha, než skutečně utiskované bílé.

Bílí se nyní v Jižní Africe izolují v uzavřených komunitách. Jedná se o osady za ploty a zdmi s ostrahou a kontrolou vstupu. To je asi jediná šance, jak zvýšit jistotu, že v zemi, kde jsou jejich soukmenovci oběťmi černých rasistů, přežijí.

(Visited 428 times, 1 visits today)
Sdílet článek

3 comments

      1. tak toto vím akorát o Rusku-asi 15000 jihoafričanů šlo tam,ale když tam člověk chce jít,musí ůdajně vykázat jakousi jistinu v ekvivalentu asi 150000 dolarů jsem někde četl,že to není jen tak…Jinak super články,pokračujte dál!!!! good

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *