Když chce někdo zkazit národ, tak začne u dětí

Napsal
Sdílet článek

U dětí a u mladistvých se také nejsnadněji začíná. Nemají v sobě ještě tu všudypřítomnou kritičnost starších a zkušenějších, snadno si idealizují každou situaci a i cizí lidi a romantické či fantastické vysvětlení je jim bližší, než strohá skutečnost. Mnozí jsou z domu zvyklí, že sourozenci, nebo rodiče dokážou napravit všecko, co pokazili a jiní nevidí zítřek pro zářivé klady dneška, kdy se nemusí o nic starat, všechno je pro ně vyřízeno a připraveno a když musí jednou za měsíc utírat nádobí, tak to prohlašují za nespravedlivé.


Hodně mladých lidí je dnes lákáno na změnu pohlaví. Notná dávka propagandy na správných místech a děvčata chtějí být chlapci a chlapci chtějí být děvčata. Neváhají podstoupit chirurgické zákroky, hormonovou léčbu a mytí mozků bláznivými psychiatry, aby docílili svého. Postupem času, až z toho bludu vyrostou, tak těžce oplakávají každou chirurgicky odstraněnou část těla.

Ovšem kažení dětí začíná už v ranném dětství a to hračkami, knihami, televizními pořady. Z hraček jsou chlapcům předkládány na hraní figurky vojáků, špionů, teroristů, všecko se zbraněmi. Děvčata mohou mít panenky, které dovedou rodit, ale hlavně ty hračky jsou škaredé, vždycky něčím odpudivé, nebo morbidní, asi aby byla v dětech udupána estetika a smysl pro všecko pěkné. Škaredými hračkami počínaje, je pak snadnější děti přesvědčit, že špína a bahno nejsou zas tak špatné. Později přijde lidské bahno a přece ani na tom zas tak moc špatného není, každý jsme jiný, každý jsme zvláštní – „lidé se musí nějak poučit, musí všecko zažít na vlastní kůži, aby měli správné zkušenosti.“ Běžná výmluva těch nerozumných.

Přikládám některé ukázkové hračky, jak jsou dnes pro děti vyráběny po celém světě.

  • Jane K.
(Visited 185 times, 1 visits today)
Sdílet článek

3 comments

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *