Když je i pesimista nepříjemně překvapen…

Napsal
Sdílet článek

Když jsem skoro před půl rokem psala předpověď na rok 2021, hodně lidí mi říkalo, že jsem příliš pesimistická a samozřejmě že jsem “konspirační teoretik”. Když si ale odmyslíte sarkastický tón toho starého článku, skoro vše z něj až děsivě vyšlo – máme stále zavřené školy, tvrdší omezení, nárůst mrtvých v zimě, média dál stupňující tlak, povinné plošné testování, růst depresí, vakcinační a rouškařský cirkus, řeší se forma covid pasů atd.

Ne, rozhodně jsem nebyla příliš pesimistická nebo “konspirační” – naopak, byla jsem pesimistická málo. Bohužel.

Příliš optimistický pesimismus

V čem byl můj pesimismus příliš optimistický?

 • Neuměla jsem si představit, že v USA jsou ochotní zajít tak daleko, že mnoha různými cestami připíšou Bidenovi možná až 15 milionů hlasů. Ani že budou podvody tak očividné, že je nebude vidět jen divák CNN nebo České Televize, ale že i přesto všechny soudy okamžitě zamítnou žaloby proti výsledkům voleb. Často se zdůvodněním ala “vyvolalo by to nepokoje”. Děs, poslední zbytky svobodné Ameriky se pomalu potápí ke dnu jako Titanic.
 • Nečekala jsem, že naše proradná vláda je až tak ve vleku Německa (které je ve vleku amerického deep state), že nás začnou dusit lockdownem, který patří k nejtvrdším na světě. A že i když uvidí, že lockdown má prakticky najisto efekt negativní (víc mrtvých, víc nemocných, víc zdevastovaných), takže v něm budou dál pokračovat a budou strašit omezeními ještě horšími, pokud je nebudeme poslouchat. A že na jakýs takýs odpor se jim postaví jen maličkatá Trikolora, SPD a jednotky poslanců. Směšné proti-akce “opozice” samozřejmě žádným odporem nebyly, šlo jen o bezzubá PR divadýlka.
 • Další zhoršení stavu českého zdravotnictví se dalo čekat, ale že se to pomocí zákazů a strachu povede vytočit až do aktuálního katastrofického stavu, jsem netušila. Nejhorší je úplné selhání základní lékařské péče – praktičtí lékaři nepřijmou nikoho bez testu, žádanky na vyšetření hází lidem z okna, když mají pacienti pozitivní test tak jim přikážou být doma a čekat až se dostanou do těžkého stavu a umřou atd…no děs! Standardní péče se v některých ohledech vrátila o staletí zpět…jenže před sto lety jsme neměli v populaci statisíce osmdesátiletých dědečků, statisíce cukrovkářů a morbidně obézních lidí atd. Při tom, jak teď zdravotnictví funguje, se člověk skoro diví, že není mrtvých mnohem víc…sad
 • Naše vláda a “elity” překvapily i tím, že AKTIVNĚ stojí proti všem metodám účinné léčby (Isoprinosin, vitamín D, Ivermectin a spousta dalších léků) a že to trvalo měsíce a tlak veřejnosti musel být obrovský, aby nakonec blahosklonně přestali klást až takový odpor a malinko povolili uzdičku. Takže poctiví lékaři nemusí dál shánět účinné léky kdovíkde a riskovat postihy za to, že dělají to co mají – tedy léčí lidi. Výsledkem dosavadního tlaku proti funkční léčbě jsou bohužel skoro najisto tisíce zbytečně mrtvých…:-/
 • Doufala jsem, že z “jeskyně” nebudou vypouštěni další “netopýři” a že COVID-19 postupně odezní tak, jak by měl, pokud by to byl normální virus – tedy že se jednou za několik let objeví nějaká nová nepříjemná mutace, proběhne populací a pak je zas pár let pokoj. Stejně jako to dělá třeba chřipka. Jenže někdo se zdá se rozhodl, že původní verze nového koronoviru 1.0 nebyla dost silná a lidé si příliš rychle vyvinuli odolnost a tak přišla během jediného roku výrazně upravená verze 2.0, 3.0 a další. Ať už je ta netopýří jeskyně ve Fort Detrick nebo ve Wu-chanu, v normálním světě by do ní naběhlo komando “veterinářů” a všechny rodiče netopýrů postřílelo. Ale proč by si loutkář rozbíjel vlastní loutky, že?
 • Je tu i jeden vliv, který asi nijak ovlivněn naší blbostí není – počasí. Přestože nás “experti” na začátku roku 2020 varovali před katastrofálním pětisetletým suchem a děsivým globálním oteplováním, tak celý rok chcalo jak z konve a zima byla nejstudenější za mnoho let. Mimořádně studená zima v minulosti vždy vedla k vyššímu počtu respiračních onemocnění…ale to je prostá logika příčiny a následku, to už moderní progresivní lidičky nezajímá.

Absolutně nejvíc mě ale zklamalo, kolik lidí pořád zůstává ve vleku hysterických médií a s jejich přesvědčením o nejsmrtelnějším viru za několik staletí prostě nic nehne. Pokračují v tom, že čtou jen drastické titulky v hlavních médiích a kohokoli, kdo poskytne alternativní pohled na situaci, vztekle napadají a označují za konspirátora. Radostně tleskají absolutně neadekvátním a brutálním reakcím na to, když se někdo odváží chovat jako normální lidská bytost (třeba jít po prázdné ulici a u toho volně dýchat). Přijde jim v pohodě, když se čistě kvůli vládním rozhodnutím dostávají desetitisíce lidí do exekuce a krachují jim životy, protože přece “na to měli být připravení, blbci, haha”. Bohužel právě tito zmanipulovaní lidé jsou často zavření doma, tloustnou, ničí si imunitu neustálým nošením roušek/respirátorů a koupáním se v dezinfekci a připravují svoje těla k co nejsnazšímu vniknutí jakékoli infekce.

Zklamání z českého národa

Musím říct, že hlavně poslední půlrok je pro mě obdobím absolutního rozčarování. Není to vůli tomu, co nám vládne – sociopaty a morální kriply si do vlád navolila půlka Evropy, v tom nejsme až tak výjimeční. Co už ale takřka úplně zadusilo moji národní hrdost a patriotismus je počet lidí, kteří se chovají jak v roce 1948 nebo v jakémkoli jiném kritickém období.

Udávají. Radují se, když onemocní někdo, koho nemají rádi a přejí mu smrt. Stávají se dobrovolně agenty tyranů a pomáhají jim tyranizovat svoje spoluobčany. Jak tupý dobytek opakují hesla tyranů a o ničem nepřemýšlejí.

Doufala jsem, že už jsme jako národ i jako lidstvo dál. Že všechny minulé totality i okupace (hlavně ty německé) nás už dost vyškolily. Že už bychom měli snadněji vyčuchat propagandu a emocionální manipulaci. Ale je to pořád stejné. Maličká menšina všechny tyranizuje a vydělává na tom. Většina mlčí a čeká, že to nějak odezní. Že “přece nebude tak zle, jen nevystrkovat hlavu”…

Když už jsme u toho, že i přes současnou neuvěřitelně snadnou dostupnost informací jsme se vlastně moc neposunuli a jak dokáže všechny ovládat malinká skupina psychopatů – vřele doporučuji film podle skutečných událostí Kladivo na čarodějnice. Pokud jste ho viděli, zkuste se na něj podívat znova a osvěžit si paměť. Pokud jste ho ještě neviděli, určitě se na něj podívejte. A k tomu si přihoďte ještě film Ďáblova past. Obě díla jsou naprosto nadčasová a dokonale shrnují jak vypadá práce “lidských ďáblů” a jaké metody používají.

Já mezitím budu přemýšlet, co napíšu do kolonky “Národnost” v blížícím se sčítání lidu. “Česká” už to asi nebude. Přestože jsem byla vždy patriotkou a Češi/Moravané mi vždycky přišli jako relativně rozumný střed mezi nesmírně krutým, nenažraným, ale efektivním Západem a fatalistickým, nejednotným ale oduševnělým Východem Evropy, tak už si přestávám být jistá, jestli to tak opravdu je…

p.s.klidně mi zase pište, jaký jsem “nevzdělaný konspirační teoretik”. Za půl roku se tu zase sejdeme a ukážeme si, v čem jsem zase měla pravdu. Po další předpovědi pak budu znovu označena za “tupou konspirátorku, haha, lol, plochá Země blablabla”…a za půl roku si zase dáme repete – tak dlouho, dokud nebudeme sedět v už dokonalých klecích, bez možnosti spolu jakkoli komunikovat…a to bude ten pravý ráj, kvůli kterému jsme tak nadšeně cinkali klíči v listopadu 1989.

(Visited 249 times, 1 visits today)
Sdílet článek

4 comments

 1. Připojil bych sem jeden postřeh, už dochází k posunu u mainstream médií, už nejedou jen tu covidovou propagandu. Dokonce na seznamzpravy.cz, těch, kteří platí za největší plašany, uveřejnili názor jednoho lékaře, který je zvyklý pracovat v terénních podmínkách. Jeho názor zněl ve smyslu, že žádný válečný stav tu není, jen přestrašení lidé.
  Je to spíše přání, kéž by to bylo tak, že politici z covidu už vytloukají poslední politický kapitál, že probíhá očkování a hlavně že lidé už to covidové šílenství přestávají baštit.

  1. Asi už dosáhli, čeho chtěli (zpanikařená společnost, lidé ochotní udělat cokoli aby už měli konečně pokoj, astronomické dluhy, rozklížená a patřičně tvárná společnost, několik cenzurních koleček co vyeliminovalo “problémáky” z velkých platforem atd.).
   Ale naděje, že “velký reset” nevyjde přesně podle přání oligarchů, je podle mě pořád vcelku velká. Jen to díky cynismu a krutosti “elit” bude trvat o dost déle, než z toho díky odvážným a moudrým lidem zas bude něco pozitivního. Jen doufám, že to nebude zas 40 let šlapání botou na obličej. Jelikož se ale doba zrychluje, je tak dlouhá doba útlaku dost nepravděpodobná, spíš dojde k očistě/renesanci v řádu 4-5 let…i když už z toho mám já osobně docela osypky

 2. Jedni odborníci řvou – noste roušky, chráníte sebe i okolí!
  druzí odborníci řvou – nošením roušek si velmi ubližujete – do svého těla vpravujete opakovaně odpad.
  Shlédněte dnešní videoprostor na PP
  Věřím druhým odborníkům, ale přece se nenechám zmlátit policajtem!

  Šílená doba, kdy je svět ovládán šílenci – bohužel šílenci s mocí, pro něž jsou jediným měřítkem JEJICH úspěchu peníze, prachy, prašule. Lidi je vůbec nezajímají jako lidi, ale jako otroci plnící jejich truhly – k čemu i jim budou? I oni se obrátí se v prach nebo je červi sežerou, stejně jako toho nejposlednějšího bezdomovce.
  Je to novotvar otrokářského řádu. Jenže, a vraťme se do nedávné historie – 1929 celosvětová hospodářská krize – zchudlé a zoufalé “stádo” se dalo zmanipulovat vůdcem a víme jak to dopadlo. A lidé už jsou po roce skutečně zoufalí. Hodně lidí, moc lidí! Nemám z toho vůbec dobrý pocit!

 3. Sociopati a morální kriplové!!
  Tupý dobytek!!
  Líp by to nikdo nemohl napsat.
  Jen tak dál, čtu Vás a fandím Vám!!!

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *