Když káfir nechápe, co je to takíja

Napsal
Sdílet článek

Dnes jsem shlédla toto video Seznamu, které nám má ukázat, jak jsou téměř všichni muslimové hodní a celá reportáž z Bosny, o které se už delší dobu říká, že je základnou islamistů, končí tím, že údajně ti nejradikálnější jsou ve vězení či zcela na okraji společnosti. Video však vůbec neukazuje pravou podstatu islámu, včetně toho, co je pro každého muslima nejdůležitější – ovládnutí světa islámem a nastolení celosvětové šaríi. 

Naivní reportéři cestovali po Bosně a snažili se údajně najít ony “radikály”. Jeden, který přiznal, že chce, aby islám ovládl svět, byl posléze (jak jinak) představen coby psychicky nemocný blázen. Z reportáže bylo velmi dobře znát, že ti, kdo ji natáčí, vůbec netuší, co je to tzv. takíja, jinak řečeno přetvářka. Ta je totiž součástí džihádu. Bosenští muslimové mají v jedné věci “smůlu” – jsou obklopeni nemuslimskými zeměmi na nemuslimském kontinentě. Muslimské je sice Kosovo či Albánie, ale stále jde o příliš malou “sílu” na zvládnutí úspěšného džihádu mečem, obzvlášť pak v globalizovaném světě 21. století. Dnes jsou ve hře úplně jiné formy džihádu.

Je nasnadě, že v momentě, kdy jsou jen sami mezi sebou, jejich chování je přirozené. Každý správný muslim musí před bezvěrcem (káfirem) využívat takíju, což se každý muslim učí zároveň s tím, jak se učí mluvit. Pro zářný příklad takovéto přetvářky není třeba ani chodit do zahraničí, úplně stačí poukázat na dnes již veřejnosti velmi dobře známého Samera Shehadeha a jeho bratra. Právě Shehadeh byl sluníčkovými médii prezentován coby ukázkový, plně integrovaný muslim. 

Jak vypadá takíja, se můžete přesvědčit třeba v tomto rozhovoru Shehadeha pro ČRo. Zde je výňatek z rozhovoru. Shehadeh řekl, cituji:

„Poslední dobou se to trochu zhoršuje, trošku výrazněji vzhledem k mediální protiislámské kampani. Jde o to, jak se v médiích mluví o islámu a muslimech – že jsou to teroristé, nemluví se o nich téměř pozitivně, islamofobie sílí a můžu říct z praxe, že prakticky opravdu vždy, když se ženou a s dětmi vyrazíme na výlet nebo do města, tak nám někdo nadává, někdo na nás křičí. Spousta muslimek si sundala šátky.”

Shehadeh si stěžoval na to, jak zle se o hodných muslimech hovoří ve stejné době, kdy s podporou ostatních muslimů sbíral prostředky na džihád mečem, tedy na terorismus. Konkrétně na nákup zbraní pro bratra, který se v té době vypravoval spolu s budoucí manželkou Fatimou Hudkovou do Sýrie, kam vyrazili bojovat po boku hrdlořezů z teroristické skupiny An Nusrá, jakési pobočky Al Kajdy. To, co v rozhovoru předvedl Shehadeh, je vzorový příklad takíji. Zatímco si stěžuje na české islamofoby, hodlá dopomoci nastolení práva šaría v Sýrii a později potažmo také u nás. Zlý v ten moment ovšem není pro sluníčková média on, ale my, islamofobové.

Umírněný muslim – jak se nám snaží namluvit tato sluníčková média – neexistuje. Existuje pouze muslim, který je otevřeně radikální (to si ovšem zpravidla nemůže dovolit projevovat ve většinově nemuslimské společnosti či společnosti, kde nevládne šaría) nebo skrytě radikální, provozující takíju (přetvářku) – to je třeba drtivá většina muslimů v Evropě, která je zatím většinově nemuslimská. V místech, kde začínají muslimové převládat, se už pomalu přetvařovat přestávají.

V manipulativním videu bylo také uvedeno něco v tom smyslu, že tito muslimové neplánují žádné teroristické útoky. A proč by to v tuto dobu dělali? Vždyť v situaci, kdy nemají v širší společnosti početní převahu, tak je tento způsob džihádu poněkud kontraproduktivní. K islamizaci daného území (nyní jde muslimům o Evropu jako takovou) se používají různé prostředky, džihád mečem je až tím posledním, ke kterému dochází v momentě, kdy se cítí dostatečně silní a jsou si vědomi, že mají převahu. Úplně stejně to přece provedl svého času i Mohamed, když se rozhodl islamizovat Medinu. Praktikováním takíji tedy jen následují Mohameda. V této fázi se muslimové snaží získat početní převahu, ať už tím, že se množí mnohem víc, než nemuslimové nebo tím, že podněcují nemuslimy ke konverzi (sňatek s nemuslimkou je také cestou džihádu – nemuslimka se po sňatku stává muslimkou stejně, jako jejich děti).

Jak prováděl džihád Mohamed? Když přišel s několika málo svými souvěrci do Mediny, byl k místním velmi vstřícný a opěvoval krásy islámu. Po 13 letech se mu podařilo obrátit na islám 130 Mediňanů, ovšem po 23 letech (tedy pouze o 10 let později v době, kdy Mohamed zemřel) už jich bylo v Medině 100 000! V mezičase už praktikoval také džihád mečem a to úměrně s tím, jak rostl počet muslimů. Jak známo, tak pravověrný muslim následuje učení jeho pedofilního proroka Mohameda, koná tedy stejně, jako on.

Pokud tedy muslimové kdekoli v Evropě vidí, že jim taktika takíji přináší ovoce, budou ji praktikovat do té doby, než budou natolik silní, aby mohli praktikovat džihád mečem. Právě invaze muslimských vetřelců z oblasti Blízkého východu i z Afriky má zajistit rychlejší islamizaci, tedy úspěšný džihád. O Evropu se muslimové pokoušejí po staletí a teprve teď se jim nabízí na zlatém podnosu. Tak proč toho nevyužít?

Sluníčkoví novináři, ať už ti ze Seznamu nebo z rozhlasu, ale i většina politiků a řadových občanů na taktiku muslimské přetvářky velmi lehce naskočí. Právě toho si jsou muslimové velmi dobře vědomi. Proč by se namáhali přebírat si celý kontinent mečem, což by byl v současné době způsob neefektivní, když to jde i jinak?

Dalším velmi výmluvným příkladem takíji je Erdogan, který nikdy neměl v úmyslu nic jiného, než vyslat muslimské vetřelce do Evropy, kterou chce už dlouho islamizovat. Vše ostatní byla přetvářka před hloupými káfiry, kteří naivně uvěřili, že chce muslimy poslat do Sýrie. To však nikdy v úmyslu neměl, naopak, ještě na okupovaných kurdských územích otevřel věznice, z nichž vypustil nejhorší hrdlořezy z ISIS a vyslal je dál do Turecka. Nyní jsou na hranicích a snaží se na pokyn sultána Erdogana dostat do Evropy. Proto každý muslim, který se dostane do Evropy, je pro jeho záměry dobrý. Ostatně, už jeho dřívější výzvy Turkům na území Evropy vyzněly jednoznačně – Turci považují zejména Německo a Rakousko za dobytá území.

Nevěřte podobným manipulacím, které ve vás mají vyvolat dojem, že existuje na jedné straně jakýsi radikální islám, který je zcela na okraji a Evropy se skoro netýká a na druhé straně umírněný islám, který vyznává 99% muslimů. Manipulacím, které vám mají namluvit, že islám je náboženství míru a většina muslimů je mírumilovných. Není to pravda. Islám je jen jeden. Namlouvat nám, že není, je asi totéž, jako tvrdit, že existuje umírněný nacismus. Myslím, že nic podobného by se nám tito sluníčkáři nikdy namluvit nesnažili.

Pokud chcete vědět o islámu pravdu, pak doporučuji nahlédnout sem. Zde najdete rozhovor s konvertitkou od islámu. Ta vypovídá o tom, co je islám skutečně a to z vlastní praxe. Nepoužívá takíju, nemusí, protože už není muslimka. Nicméně je samozřejmě – podobně jako jiní světoznámí konvertité – pod neustálou fatvou (hrozba trestu smrti).

 

 

(Visited 419 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *