Když ne korona virus, co potom způsobuje tolik nemocných a mrtvých? První část

Napsal
Sdílet článek

Co způsobuje tolik nemocných a tolik úmrtí v současné době? Jednak je to testování. Tam kde testují, tam je korona; kde netestují, korona většinou není. Že PCR test není spolehlivý a má asi 90% chybu (podle WHO), to už víme. A ještě navíc používá jako vzorek hledaného materiálu přesně to, co získává i od pacientů, totiž jejich vlastní buňky a ty, pochopitelně, vždycky najde. Mnozí tvrdí, že některé testy jsou ještě navíc záměrně infikovány a obsahuji Covid-19 infekci, čemuž můžeme docela dobře věřit, když uvážíme, že ta snaha vyvolat pandemii na základě NIČEHO byla neúměrná. Když někdo něco chce tak moc, pak se určitě nezastaví před ničím.

Jak moc použitelné jsou PCR testy demonstroval nedávno rakouský politik Michael Schnedlitz, který při svém proslovu strčil do sklenice s Coca Colou tyčinku rychlého testu a tento vyšel po chvilce jako kladný! Pan Schnedlitz argumentoval proti vládním nařízením, týkajícím se koronaviru a nařkl rakouskou vládu z medikální tyranie. (Ona je to spíš mediální tyranie.)

A vůbec, i kdyby testy nebyly infikovány a nebyl na ně nasypán radioaktivní materiál, jak varují jiní, tak proč nás tolik testují? Na co potřebuje kdo vědět, jestli máme koronu, nebo ne? Když jsme v pořádku a necítíme se nemocní, tak nepotřebujeme, aby nám to někdo jiný říkal.

Už zase, je v tom Čína

Ovšem je zcela možné, že při testování se vůbec o koronu nejedná a že je to pouze zastírací taktika, aby nebyl odhalen pravý důvod. Ten pravý důvod je, že někdo, někde ve světě si dělá knihovnu světového DNA, kterou hodlá využít na důvody, nám neznámé. Že to nejsou důvody chvályhodné, že nám třeba nechtějí na bázi našeho DNA nabídnout dovolenou u moře, fungl nového sporťáka, nebo výlet na měsíc, je více než jasné.

Touto dobou se už ale ví, kdo ten „někdo“ je a i proč shání DNA celé světové populace. Je to Čína, komunistická strana Číny a zkoušejí na bázi DNA informací z celého světa postupně vyvinout biologické zbraně na vyhubení celých lidských skupin. Pátrají, kde jsou slabé stránky těch určitých etnických celků a podle nich chtějí vyrobit specifické jedy na jejich vyhubení. Rovněž chtějí pomocí těchto informací sledovat volnomyšlenkáře, uplatnit policejní zásahy a zezbranit vědu samotnou, aby sloužila k přísnému dozoru nad lidmi.

Dnes už má Čína údajně k dispozici 80 milionů zdravotních profilů. Čínští hackeři získávají přídavné informace pomocí loupeže informací ze serverů zdravotních pojišťoven. Ale se stejnou vervou jak sami kradou informace jinde, stejně tak Číňané brání komukoliv jinému, aby sbíral podobné informace o jejich vlastních lidech. Takže – může za tím být dobrý a chvályhodný záměr? No rozhodně ne!

To, že všechno testování má jiný záměr než co je nám říkáno je zjevné i z toho, že dnes už skoro celý svět ví, že PCR test je vrcholně nespolehlivý a přesto je dále používán. Na Universitě v Cambridge, v Anglii, se rozhodli toto ověřit. Více než 9,000 studentů, kteří předtím testovali jako pozitivní s PCR testem, bylo znovu přezkoušeno, s použitím testu jiného. Výsledky byly šokující: 10 z nich byli opravdu nemocní, ale ti ostatní byli všichni zdraví.

Jak řekl sám vynálezce PCR testu, Dr. Kary Mullis:

S PCR testem může každý testovat jako pozitivní na prakticky cokoliv, pokud test necháme běžet dost dlouho … s tímto testem, pokud ho provozujete správně, můžete najít cokoliv a v komkoliv … ale neřekne vám, jestli jste nemocní.“

Další důvod pro nemoci a úmrtí

Je zde ještě další detail, který všichni přehlížejí, ať už k tomu mají důvody jakékoliv. Ty hlavní dva důvody jsou (1) že o tom nepřemýšlejí a berou to za hotovou věc, (2) přehlížejí to záměrně, protože do toho byli zmanipulování, anebo někým tajně zaplaceni.

Nemyslete, že žertuji, vlády států byly do roušek, karantén a společenského distancování často nanuceny pod vážnou hrozbou, anebo uplaceny – pokud ovšem byly donucovací metody nutné. Americký právník Lin Wood říká, že celý svět je ovládán globalisty, kteří vydírají představitele států video nahrávkami, kde jsou zachyceny jejich pedofilní činy, včetně vraždy dětí.

Také světové (nevolené, ale poroučející) organizace jako je WHO (Organizace pro světové zdraví), velké farmaceutické firmy a Bill Gates používají celkem nevybíravě jak vydírání, tak i podplácení, aby dosáhli svého.

Na příklad, IMF (Světový finanční fond) a Světová banka (World Bank) nabídli Běloruskému presidentovi 940 milionů dolarů, když zavede tvrdou karanténu, izolaci a zákaz vycházení večer. Curacao bylo rovněž vydíráno, aby zavedlo příkazy, které omezují základní lidská práva. Gates údajně nabídl Nigerijské koalici politických stran 10 milionů dolarů za to, že bude mít přístup k jejich dětem, aby na nich mohl zkoušet svá očkování. President Madagaskaru, Andry Rajoelina obvinil WHO, že chtěli přidat do jejich přírodního očkování jedy. Údajně mu za to nabídli 20 milionů dolarů.

Ovšem – co je ten další přehlížený detail, to jsou roušky. Roušky nejsou schopny zabránit šíření chřipky, ale spolehlivě zabraňují nám, abychom dýchali čistý vzduch. Lidské tělo je nesmírně efektivní zařízení a všechno co automaticky dělá, (aniž bychom si toho byli vědomi,) je pro naše dobro. Takže když chodíme na stranu, odstraňujeme z těla spotřebované a škodlivé látky. Když se potíme, vychází z nás nemoc. Když dýcháme, vydechujeme své vlastní viry a bakterie, které do sebe předtím vzaly všecky nám škodlivé látky z buněk a teď tyto škodliviny zkoušejí dostat z těla ven.

A tady je ten problém: škodlivé látky ven nemohou, protože jim v tom zabrání rouška. A tak je vdechujeme zpátky, stále dokola, až jich máme v sobě dostatečné množství a vznikne nemoc, bakteriální infekce plic a postupem času i mnohem horší nemoci, včetně rakoviny. Roušky jsou totiž sterilizovány rakovinotvornými látkami a jsou určeny pouze pro krátkodobé použití. A ještě navíc jsou skoro všecky vyráběny v Číně!

Další problém s rouškami je v tom, že zabraňují přístupu kyslíku. Kyslík je naprosto nutný pro naše přežití a orgány, které nejvíce trpí jeho nedostatkem jsou mozek, srdce, játra a všecko ostatní. Tam, kde dojde k podstatnému zamezení přístupu kyslíku, což umožňují dnes předepsané FFP2 roušky, pak může dojít k tak zvané Hypoxemii (nedostatek kyslíku v krvi) a pak, během několika minut jsou permanentně zničeny důležité orgány, jako je právě mozek, játra a mnohé ostatní.

Nedostatek kyslíku rovněž vyvolává v těle stres. Pod vlivem stresu dochází automaticky (opět, bez našeho vlivu) ke stavu, nazývanému útok-nebo-útěk. Tělo se začne připravovat na kteroukoliv variantu a sympatetický nervový systém převezme vedení, takže trávení a vyměšování, které jsou řízeny parasymatetickou částí nervového systému přestanou fungovat, aby se i tyto nervy mohly zúčastnit reakce na nepřítele. Už zde je nutno se zamyslet, protože je dobře známo, že dlouhodobý stres způsobuje obezitu.

Stres dá podnět k vylučování kortizonu, což je stresový hormon. Dojde rovněž k potlačení imunitního systému, na což naše buňky zareagují tím, že začnou vylučovat viry. Takže když nám po několikahodinovém dušení se pod rouškou udělají test na koronu, pak opravdu zjistí velké množství virů, což jsou naše vlastní viry, vylučované na naši obranu. To ale lékařskému personálu tento test neřekne. Je to dokázáno mnoha případy nositelů roušek, kteří všichni testovali kladně na koronavirový test.

Ale pak zde máte i takové odborníky, jako je naše profesorka Eva Syková, specialistka na mozková onemocnění, která v článku Parlamentních listů na začátku říká, že „ … nošení roušek a respirátorů, které důsledně překrývají ústa i nos, je zásadní pro zabránění pozdějších, dosud ne zcela známých následků na lidské zdraví.“

A dále, ve stejném článku stojí: „Jelikož mozek potřebuje ke své funkci nejvíce energie ze všech orgánů, nedostatek kyslíku v krvi, který doprovází i mírný průběh onemocnění, mozek poškozuje. Větší nedostatek kyslíku v mozku má přímou souvislost s těžkými neurologickými komplikacemi jako je embolie vedoucí k mozkovému infarktu … k neurodegenerativním onemocněním, mezi která patří demence, Alzheimerova choroba, Parkinsonova choroba, amyotrofická laterální skleróza a jiná onemocnění. Výskyt těchto onemocnění tak může v příštích letech i v době postkovidové výrazně stoupnout.“

Takže paní profesorka si myslí, že chřipka – nakonec, kovid je jen chřipka, pokud už existuje – že chřipka způsobuje nedostatek kyslíku do mozku a že způsobuje virovou pneumonii. A co tak roušky, které spolehlivě zabraňují přístupu kyslíku málem stoprocentně? Ty, na začátku článku tolik vychvalované roušky to jsou, které způsobují „virovou pneumonii,“ neboli virový zápal plic, což už je dobře známo a které nám později budou způsobovat demenci, Parkinsona, Alzheimera, mrtvice a všecko ostatní.

Prosím vás, myslí tady vůbec někdo?

Mladý lékař na videu zde urguje, aby lidé přestali nosit tyto hadry přes obličej, že je to zabíjí a že to je, k čemu jsou roušky skutečně určeny. Opravdu, roušky nejsou na zastavení postupu nemoci, ale na to, abychom my všichni, co je jako stádo ovcí nosíme, vymřeli na ty nemoci, které nám způsobí. Je to skrytá, neviditelná genocida a nic jiného.

Lékař popisuje případ malého chlapce, který z dlouhodobého nošení roušky dostal virový zápal plic, na který málem zemřel. Lékař znal celou rodinu a velice to s ním otřáslo.

Komu roušky a jiná nesmyslná nařízení škodí nejvíc

Nejhůře jsou na tom naše děti a mladí lidé. Vyrůstají ve strachu jeden z druhého, což je ještě více znásobeno strachem z nemoci. Jistý lékař vypráví příběh, jak šel parkem a malému dítěti sjela rouška z obličeje. Toto začalo hystericky křičet: „já nechci zemřít, já nechci zemřít …“

První studie svého druhu zkoumala skoro 26 tisíc dětí školního věku a bylo zjištěno, že roušky jim nesmírně škodí a to jak fyzicky a psychologicky, tak i po stránce chování a po stránce zdravotní. Nesčetné množství dětí mělo nejrůznější zdravotní potíže, počínaje dýchavičností, bolestmi hlavy, včetně stavů zesláblosti a pocitů nemoci, dále tlak na prsou, motání hlavy a někteří trpěli i krátkodobou ztrátu vědomí. Děti se nemohly soustředit, trpěly různými strachy a nebyly spokojeny. Mnozí odmítali jít do školy, byli nevrlí, často se špatně učili a nestáli o to hrát si s druhými dětmi. K tomu se přidala celá sbírka nejrůznějších strachů.

Toto všecko je hromadný pokus na lidech, který je prováděn, aniž bychom byli uvědomněni o tom, co je tím plánováno docílit a aniž bychom znali následky, které nás čekají. Někteří zodpovědní lékaři říkají, že snad 10 let, možná i 20 let budeme ještě pociťovat vliv všech těchto násilných nařízení.

Nošení roušek rovněž přispívá k celkové snaze zničit malé obchodníky a provozovatele, protože když musíte být v obchodě v masce, tak tam dlouho nevydržíte a velmi těžko se rozhodujete. Tím pádem ani nic nekoupíte. A zasilatelskou službu mají pouze velké obchody! Vím to sama podle sebe, v obchodě vydržím 30 minut a ke konci se se mnou všecko motá. Dostaví se tlak na prsou, pocit nedostatku vzduchu, sklony k mdlobám a tento stav přetrvává někdy až dva dny.

Chřipky přijdou a zase odejdou …

Každá vlna chřipky, tak jak jsou, trvá pouze pár týdnů, 4-6 týdnů a je pryč. Pak přijde jiná chřipka – například vloni se vystřídaly tři a korona byla ta poslední. Měla vrchol v půli května a do tří týdnů na to byla nenávratně pryč. Jestli si někdo myslí, že existuje chřipka, která se mezi populací přenáší sem tam celý rok a stále dokola mutuje na něco jiného, tak je negramot, ignorant a idiot. A my takovým lidem věříme? Prosím vás, zamyslete se a uvažujte o tom. Nenechte si namluvit proradnými a ulhanými mediemi, že nemáte pravdu.

Zdravý selský rozum ví víc než celá televizní mašinerie, včetně mnohých jejich „vědců.“

Zde, na videu spolu mluví dva lékaři, kteří se připravují na televizní přenos. Jsou to Dr. David Williams, hlavní lékař a jeho pobočnice, Dr. Barbara Yaffe. Tito říkají: „ … (ona) všecky tyto papíry, nikdy jsem se na ně ani nepodívala … já přečtu cokoliv mně napíšou … (on) to jsou jen dohady.“ Jinými slovy, cokoliv tito lékaři (a určitě i mnoho jiných) říkají na kameře, čtou z předepsaného scénáře, který vyrobil někdo jiný. To nejsou skutečná fakta; to je divadelní hra.

Můžeme jim pak věřit?

  • Jane K.
(Visited 3 054 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *