Když se to nehodí do statistiky, aneb očkovaný přenašeč v paneláku

Napsal
Sdílet článek

V našem domě (paneláku) na Mělníku, žije starší muž (nad 60 let) společně se svou cca stejně starou manželkou. On má právě teď Covid 19. Oba, jsou plně očkováni. Pánovi, je však natolik zle, že ho vozí sanitka do nemocnice na infuze a pak zase zpět domů, i když sotva dokáže sám chodit a manželka ho musí podpírat, aby neupadl.

Sanitka ho vyhodí před barákem, a pak musí tento zadýchaný starý pán jet nahoru výtahem, kterým jezdí i jiní, nic netušící lidé. Mně samotnému, se to stalo před třemi dny. Jel jsem si dolů pro balík od zásilkové služby, a pak jsem se, od na svět si stěžující paní dozvěděl, že jedu s nakaženými výtahem. Zajímavé je, že i když nám tvrdí, že je to nebezpečná nemoc, tak nechají očkované pacienty s pozitivním testem klidně roznášet tu nemoc po celém baráku.
.
Kde se člověk může lépe nakazit, než v malém uzavřeném prostoru, jako je výtah v paneláku? Jak je možné, že nám v čísle popisném XXX na Mělníku běhá s vědomím doktorů z nemocnice a saniťáků nakažená osoba a roznáší Covid? Je to záměrné vytváření dalšího ohniska, aby pak mohli psát, jak se to šíří, a že je načase povinné očkování? Znovu opakuji, ten starý pán je očkován, přesto sotva chodí a bez pomoci manželky, by se ani nedostal zpět domů.
.
Saniťáci ho vyhodili před domem a odjeli, aniž by mu aspoň pomohli zpět do bytu, jako by to byl pytel očkovaného smetí. Možná, si lidi jako on, nenechávají v nemocnici proto, aby jim to nepokazilo statistiky, v kterých pořád zdůrazňují, že jim tam leží většina neočkovaných. Vsadím se, že jestli, nedej bože zemře, tak napíší jako příčinu smrti, něco úplně jiného, než Covid 19.
.
 • Ladislav Kašuka
4.9/5 - (10 votes)
(Visited 433 times, 1 visits today)
Sdílet článek

4 comments

 1. Hele Kašuko, když jsi takový bystrý pozorovatel, proč jsi pánovi nepomohl? Samozřejmě s rouškou ty i on. Váš panelák má jen výtah a nemá schodiště? Ten starý pán jistě výtah nutně potřebuje. A ty?
  Neumíš snad chodit o schodech?
  Tedy ten váš panelák – co to tam žije za partaje?

  1. Za prvé, pro Vás jsem pan Kašuka, za druhé, kozy jsem s Vámi nepásl (naštěstí), takže si vyprošuji tykání, za třetí, nikdo v domě nebyl o jeho chorobě informován, takže výtahem s ním jezdí nic netušící lidé (i já se to dozvěděl náhodou až ve výtahu). Za čtvrté, cílem tohoto článku, se bylo zamyslet, proč si pána z rizikové skupiny, který je na tom natolik špatně, že sotva dýchá, nenechají v nemocnici, a jestli to není náhodou proto, že by jim jako OČKOVANÝ kazil statistiky. Za páté, omlouvám se Vám, pokud to bylo nad Vaše chápání smile

 2. Pane autore,
  děkuji za uši, za to moje tykání vůči Vám. Skutečně jsme spolu nepásli – nic.
  Píšete, že jste se o nemoci pána (starší muž, který sotva dokáže sám chodit a jeho cca stejně stará manželka ho musí podpírat) dozvěděl náhodou až ve výtahu. Zřejmě od někoho kdo ve vašem paneláku též bydlí. Tudíž i on (ona) je SPOLUbydlící.
  Proto si dovoluji k Vašemu za první až páté přidat za šesté.
  Copak jste všichni SPOLUbydlící – v jednom domě skutečně neochotni se dotázat těch již starších a nemocných lidí zda potřebují nějakou pomoc?
  Ti lidé by možná řekli „ne, nepotřebujeme, ale děkujeme za zájem a ochotu“.
  O to jde. Omlouvám se, pokud to bylo nad Vaše chápání.
  Přeji Vám hezký večer.

 3. Ještě maličkost – dodatek.
  Váš článek na VPBLOG z 25.10.2021
  Mimo jiné píšete i toto:
  „Navzájem si pomáhejme…“
  Přesně o tom bylo v mojí poznámce za šesté.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *