Když si myslíte, že na hlubší politické dno nelze dojít, socani vás vždy ujistí, že to lze

Napsal
Sdílet článek

Jistě jste i vy zaznamenali, že se socani už před časem rozhodli spojit se Zelenými. Ostatně, v mnoha zemích EU tyto partaje spolupracují. A to jak na komunální úrovni, tak na té národní. Také se jim jinak říká “melouni” – zvenku zelení, uvnitř rudí. Pokud mám možnost sledovat politiku těchto partají napříč EU, tak právě jejich politika je tou největší tragédií pro budoucnost našich potomků, ale našeho kontinentu vůbec. Tyto partaje jsou nejen hnací silou klimaalarmismu, který prosazuje mnohá opatření, jež v důsledku povedou k mnohem větší devastaci přírody, než stávající stav, ale především jsou ve všech zemích hlavními podporovateli masové muslimské invaze, ruku v ruce s podporou LGBTQ ideologie.

Vlastně se jedná o podobné priority, jaké mají například Piráti. Pokud se podíváme na politiku těchto partají do sousedních zemí, tak v Německu již Zelené víceméně převzali Turci, socani jsou pak s nimi ruku v ruce hlavními podporovateli muslimské invaze. Tyto partaje například ovládly Berlín a podle toho také vypadá demografické složení tohoto města, což  přirozeně vede k vyšší kriminalitě. Právě tyto strany – spolu s CDU Merkelové – nedávno sepsaly zprávu, v níž se usnesly, že je nezřízené přijímání muslimských vetřelců pro Německo přínosné a ubezpečily, že invazi nebudou regulovat, ale ani nijak omezovat. Naopak, budou vítat s ještě větším nadšením než dosud.

To v Rakousku jsou vládní Zelení ve své podpoře invaze mírně potlačeni koaličními Lidovci, nicméně se na druhou stranu nijak netají podporou muslimských extremistů. A to za plné podpory jejich bosenské ministryně spravedlnosti. Ovšem i rakouská sociální demokracie velmi významně podporuje islamizaci země. A to nejen prosazováním muslimské invaze, ale také přímou  podporou salafistických radikálních mešit.

O tom, co dělají dlouhé roky socani například ve Švédsku, Španělsku nebo aktuálně třeba v Itálii, se snad rozepisovat nemusím. Tyto partaje své země islamizují, dlouhodobě ukazují, že je pro ně na prvním místě muslimský vetřelec na dávkách a až daleko za ním občan, který se v zemi narodil a odvádí tam daně. A znovu v této souvislosti připomínám i všeobecně známou inklinaci šéfa ČSSD k islámu.

Takto bych mohla projít celou EU, socani i Zelení jsou všude stejní, jejich politika je doslova extremistická, neboť extrémně mění demografii Evropy a díky jejich vládám roste násilná kriminalita.  Švédsko vykazuje nejvíce znásilnění na počet obyvatel v rámci EU – opět jde o důsledek vládní socanské politiky bezbřehého vítání. Ostatně, jak socani, tak Zelení mají multikulturalismus v programu. Velmi často také vidíme propojení těchto stran s Antifou, v multikulturnějších zemích pak také s BLM.

Nakonec se ještě vrátím k bezvýznamným oranžádám a ještě bezvýznamnějším Zeleným, kteří se dokonce pyšní tím, že mají genderově vyvážené vedení, neboť nemají jednoho lídra, ale hned dva – muže a ženu. Jen by mne zajímalo, kdy konečně přidají do vedení i dalších asi 100 pohlaví? Není uplatnění pouze dvou pohlaví ve vedení nějak málo??

Čím si nakonec chtěl náš vrchní islamizátor Al Hamajda koupit novou “nevěstu” v zeleném? Slibem, že podpoří jejich návrh na ukončení využívání uhlí už do roku 2033. Je jasné, že při současném prosazování elektromobility bude potřeba víc elektrické energie než kdy jindy. A jak známo, tyto partaje jsou i proti jádru. Jak tedy budou chtít energii nejen do elektromobilů, ale do všech zařízení, které budou využívat baterií namísto fosilních paliv, vyrábět? Mají už vymyšlené, jak ekologicky zlikvidovat baterie po ukončení jejich životnosti? Předpokládám, že tento program by rádi realizovali ruku v ruce s Piráty.

Spojení těchto partají mne neudivuje, neboť na komunále se už docela bratříčkují. Připomínám, že v Praze to byli právě Zelení ruku v ruce s MSD (Mladí sociální demokraté), kdo podporoval prakticky až do úplného konce Kliniku. Tedy je už nyní jasné, koho by spojení těchto neomarxistů podporovalo především. a je jisté, že tyto partaje počítají s tím, že pokud se dostanou do Parlamentu, budou koaličními partnery právě pro Piráty a STAN. Toto spojení by ovšem bylo pro naši zemi skutečnou tragédií.

Nakonec lze jen doufat v to, že drtivá většina lidí u nás má alespoň špetku pudu sebezáchovy a tento šílený slepenec nebudou volit. Zatím není jasné, zda půjdou do voleb jako koalice (pak by bylo nutné mít 10% za obě partaje) nebo se jen někteří Zelení objeví na kandidátce ČSSD a půjdou do voleb jako ČSSD s podporou Zelených. Pak by jim stačilo 5%.

Ať je to jak chce, tak přece jen předpokládám, že se tento slepenec zeleno-rudých extremistů vůbec do Sněmovny nedostane a ruku v ruce odejde do zapomnění. Občané, kteří by byli schopni toto volit asi spíš “sáhnou” po neméně extremistických Pirátech.

Na závěr uvádím citaci z programu naší ČSSD, která dokazuje, že mají “multikulturní obohacení” přímo v programu. Pod tuto pasáž z programu ČSSD by se jistě podepsali i Zelení:

Vize globálního vládnutí je také spjata s představou multikulturního řádu, který předpokládá respektování lidských práv a úsilí o harmonický vztah mezi příslušníky a národy jednotlivých kultur jak v rámci jednotlivých států, tak na mezinárodní úrovni. Multikulturním uspořádáním v
rámci jednoho národního státu se tak realizuje myšlenka prohlubování demokracie. Uskutečňuje se soužití s menšinami, na jejichž práva se ve většině zemí dříve zapomínalo.

Zatímco se tradiční demokratická politika často omezuje na vládu většiny, multikulturní demokratická politika se nespokojuje s přehlasováním a ignorováním hlasů národnostních a jiných minoritních skupin obyvatelstva, ale začleňuje názory a požadavky menšin do realizace politiky. V rámci této politiky se nároky na uznání menšinových identit mohou transformovat tak, že pro většinovou populaci přestávají být příčinou národnostních, rasových a sociálních nepokojů. Mohou se naopak stávat výzvou k životu v multikulturní společnosti, v níž se lidé s odlišným kulturním zázemím mohou vzájemně obohacovat

 

(Visited 373 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *