KOHO COVID NEBO VAKCÍNA NAKONEC ZABIJE, VÍ DNES JEN BŮH!

Napsal
Sdílet článek

Kde berou všichni ti nadšenci pro 100% proočkovanost jistotu, že se všechna ta opatření, kterými chtějí diskriminovat neočkované, neobrátí proti nim? Možná, že za kratší nebo delší dobu budou jejich těla reagovat na vakcínu zcela nečekaným způsobem a začnou je ničit tak, že se bez cizí pomoci neobejdou. Musí pak počítat s tím, že sklidí to, co dnes tak usilovně sází. Nemohou se divit, že jim bude odepřeno všechno to, co dnes sami odpírají a bude s nimi zacházeno v duchu příkladů jejich chování. Ve svém vlastním zájmu by měli brzdit pohrdání a nenávist k těm, které budou možná potřebovat.

Proč i v případě pečování o zdraví se projevuje zběsilá snaha o dosažení jednoty v názoru a postoji? Proč je zesměšňována a zpochybňována rozvážnost a opatrnost? Naočkovaný přenašeč je ok, ale neočkovaný důchodce je nezodpovědný hlupák a hrozba? Taková hrozba, že opilci, feťáci a příživníci znající práci pouze z filmů řvou, aby si důchodce celý život platící ze svého příjmu zdravotní pojištění, platil léčení covidu – sám. Kdo na ty otázky odpoví?

Moje žena je naočkovaná, já ne. Máme se rádi stále stejně a v případě potřeby si pomůžeme. Ale kdo komu pomůže, to ví dnes jen Bůh. Nebo si někdo z vás myslí, že zná konec?

  • Karel Petřík
5/5 - (2 votes)
(Visited 330 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *