Koho mají volit vlastenci ? Čísla mluví jasně !

Napsal
Sdílet článek

Adam B. Bartoš 1320
Miroslav Sládek 1294
Lubomír Volný 999
David Rath 945
Tomáš Vandas 700
Jiří Černohorský 542

Čísla výše jsou preferenční hlasy v posledních volbách do Evropského parlamentu, kde byl volební okrsek jeden – celá ČR, tedy nejvíce vypovídající poměření, koho voliči napříč republikou preferovali.
Absolutním vítězem mez vlasteneckými osobnostmi získal Adam B. Bartoš. Podstatně více, nežli pan poslanec Volný. David Rath je uveden proto, že byl volební lídr Suverenity paní Volfové (dobré týpky podporuje přejmenovaná Suverenita a paní Volfová – nově Volný blok).

Miroslav Sládek je uveden proto, že i s jeho osobou a stranou Volný blok nechce spolupracovat a chtějí po nich aby vůbec nikde nekandidovali a přitom je podpořili.

Takže Volnému bloku (a tedy p. Volnému a paní Volfové), kteří proklamují snahu o sjednocení vlasteneckých subjektů do voleb se ve skutečnosti nechce spolupracovat se zcela jasnými vlasteneckými subjekty – Národní Demokracií, Aliancí národních sil, Dělnickou stranou sociální spravedlnosti, Republikány pana Sládka a s Jirkou Černohorským. A je tento výčet konečný, nebo se ještě znelíbí Volnému bloku nějaká další vlastenecká strana či osobnost vlastenecké scény ?

Čísla mluví jasně.

Volební spojenectví Národní demokracie (Adama B. Bartoše) a Aliance národních sil (pí. Vítová) by mělo být jasnou vlasteneckou volbou. Tím spíš, že se k nim mohou připojit i další vlastenecké subjekty – oni nikoho hloupě nekádrují. Klidně se obraťte přímo na kohokoliv z obou lídrů, nebo mi pošlete do zprávy Váš email a já ho předám p. Bartošovi.

PS1: Já těch preferenčních hlasů dostal 953. Je milé vidět, že jsem na tom byl lépe nežli darebák Rath 🙂

PS2: Každý, kdo zná mé stránky, ví, proč nikde nezmiňuji SPD – to v žádném případě není vlastenecká partaj

  • PAVEL OPL
(Visited 285 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Problém těchto vlasteneckých minipartají je, že dohromady nedají ani 3%. Již od první republiky se nejraději hádají mezi sebou.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *