Koho máte rád, pane presidente?

Napsal
Sdílet článek

Proč si nepřečíst také bulvár? Takže dnešní Blesk a zajímavý titulek

Zeman v ráži: Idiot, hysterka a vzteklý dědek“…..

Byla jsem zvědavá kdo je tentokrát ten idiot, kdo hysterka. Vzteklý dědek?

Ad 1) článku

Stačí jen tato slova našeho pana prezidenta „Dovolte mi JEDNU JEDOVATOU POZNÁMKU….“

Tato věta mluví za vše – ano, pan Zeman opět nepřekvapil!

Ad 2) článku

Zeman, který zvažuje vyznamenat Jaromíra Jágra, se rovněž otevřeně postavil za hokejovou legendu.

„Vzhledem k tomu, že tady máme určité procento internetových BLBEČKŮ, kteří rádi exhibují na těchto sítích, sociálních sítích, tak bych se jich na jeho místě zeptal, co v životě dokázali, např. V tom hokeji nebo ve fotbale, nebo v čemkoliv jiném. Možná, že jsou zakomplexovaní, protože jsou neúspěšní“. Uvedl Zeman

Pane Zemane, který jste prezidentem naší republiky, tedy i mým, uznávám Vás jako hlavu státu, a když hlavu, tak zkrátka nejvýš. Nejste můj šálek kávy, ale proto se o vás nebudu vyjadřovat jakkoliv neuctivě, jedovatě a už vůbec bych si nedovolila Vás, pane prezidente, urážet.

Mediální vichřice která se zvedla kolem Jaromíra Jágra, v souvislosti s jeho cestou (byl členem Vašeho prezidentského týmu) do Číny, brzy pomine. A budou následovat mediální tanečky o něčem jiném, o někom jiném. Jaromír Jágr je zkrátka obdivuhodný borec – v oblasti sportu. Bez debat!

Myslíte si, pane prezidente, že taková máma a táta, kteří vychovají dobře svoje děti, (uskromní se, umožní jim studovat, a oni po studiích (i při) se zapojí do prac. procesů), pracují poctivě celý život – celý život platí daně (a teď ze svých dvou průměrných důchodů umí dobře vyjít, protože se to i oni kdysi – tu poctivost, pracovitost, dobré hospodaření naučili od svých rodičů) by Vaši otázku

CO V ŽIVOTĚ DOKÁZALI mohli brát jako urážku? Že by se mohli třeba cítit zakomplexovaní, neúspěšní? Oni nevychovali fotbalisty, hokejisty, ev. tenisty, kteří (a mnozí velmi dobře) reprezentují naši zemi, ale JEN vychovali dobře svoje děti.

Dále v článku zmiňujete koho ještě nemáte rád

– nemám rád bankéře,

– 16letou švédskou aktivistku.

A já, docela obyčejná ženská, která (spolu se svým manželem) JEN dobře vychovala naše tři děti, se ptám – máte vůbec někoho rád?

P. S.

Přeji Vám, pane prezidente, hodně zdraví!

MAJKA DUBOVÁ

(Visited 151 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *