Kolik důkazů ještě bude potřeba, aby si Evropané uvědomili, že islám je nenávistná ideologie, která musí být zakázána? (video)

Napsal
Sdílet článek

Už i někteří muslimové si začali uvědomovat, že je islám nenávistná ideologie, horší, než nacismus, ale – bohužel – nemohou oficiálně konvertovat, protože jim za to hrozí fatva, tedy trest smrti. To jen Evropané to neví nebo vědět nechtějí. O tom, jak je islamizace Evropy reálná a nyní už prakticky neodvratitelná (otázka tedy nezní zda, ale kdy) jsem zde psala už mnohokrát. Naposledy před pár dny, kdy jsem upozornila na fakt, že se muslimové v Evropě po zuby vyzbrojují, což není jen tak samo sebou. Islamizaci, podporuje drtivá většina evropských politiků, potažmo tedy i Evropanů, kteří je volí. Islám se dosud nevymanil ze středověkých dogmat, naopak, je zde neustálá snaha se k tomu středověku – potažmo co nejradikálnější formě praktikování – vracet.

V mnoha svých článcích jsem upozornila na fakt, že tato ideologie jednou zničí Evropu. V tomto článku chci upozornit na další zrůdnost islámu – nemožnost konverze bez toho, aby tomu, kdo se rozhodl islám opustit, hrozil trest smrti.

Už jsem psala o středověkých trestech, dodnes v muslimských zemích praktikovaných – ať už se jedná o bičování, kamenování, popravy za zcela banální přečiny, pohřbívání zaživa či topení. V Africe si aktuálně oblíbili muslimové z tamních islámských bojůvek také upalování zaživa.

Tresty smrti platí také za homosexualitu, kdy jsou dotyční dle práva šaría popraveni shozením z výšky nebo ukamenováni. V deseti zemích je stále za homosexualitu trest smrti a to dokonce v zemích, které loutkové západní vlády považují za spojence. A paradoxem je, že titíž, kdo vévodí průvodům LGBT se zasazují také o masovou islamizaci. Už to jasně ukazuje na jejich zvrácené myšlení. Nebo na to, že jsou za svoji činnost velmi dobře placeni.

V islámu se také stále praktikují vraždy ze cti, o nichž jsem zde psala několikrát, odehrávají se totiž dnes a denně i v Evropě. Někdy dojde k jejich dokonání, někdy má žena štěstí, že přežije, jako třeba nedávno, kdy Afghánec zasadil svojí německé partnerce 30 bodných ran nožem a pak přes ČR za nouzového stavu utíkal i s dítětem neznámo kam.

Počty muslimů stoupají každým dnem a to po celém světě. V některých evropských zemích – konkrétně v Německu a Francii – konvertuje každou hodinu jeden člověk k islámu. Jenže od islámu nekonvertuje prakticky skoro nikdo. Tedy alespoň navenek, oficiálně. Za konverzi od islámu totiž stále platí trest smrti. Přesto se najdou i muslimové, kteří konvertují alespoň potají. A to jak v západních zemích, tak i tam, kde vládne islám.

Stále více muslimů na Západě a dokonce i v zemích s muslimskou většinou odmítá islám, protože pochopili, že vyznávat islám znamená vyznávat ideologii horší, než nacismus. Naprostý teror a brutalita islámu vyvolává přílivovou vlnu odpadlictví právě nyní, kdy jsou informace přístupnější prostřednictvím internetu. Je smutné, že ti, kdo opouštějí islám, mají velmi dobrou šanci, že je za jejich odpadlictví zabije člen jejich vlastní rodiny – často rodič nebo sourozenec. Jejich lžiprorok Mohamed popravil ty, kdo opustili víru, proto islám učí muslimy dělat totéž, dokonce dodnes. Proto jsou mnozí nuceni se skrývat. Na video těchto často tajných konvertitů se můžete podívat zde:

A na závěr bych vám ještě ráda sdělila, že jsem pro vás natočila video, které mi však do druhého dne youtube smazal. Mělo být součástí tohoto článku a zároveň uvést můj nový youtubový kanál, který tedy zcela zřejmě ani nebude existovat, neboť – jak jsem zjistila – nelze na něm zveřejňovat žádné režimu nepohodlné skutečnosti. A především pak tam nesmíte zveřejňovat vůbec žádnou kritiku islámu.

Ve svém videu jsem nevyzývala k zabití kohokoli, jen jsem upozornila na mnohé závažné skutečnosti, na které upozorňuji i na svém blogu. Pokud se mi podaří video umístit někde jinde, v některém dalším článku jej zveřejním či na něj odešlu odkaz.

Každopádně na fašistickém youtube, kde si běžně můžete přehrát výzvy islamistů k islamizaci Evropy či k zabíjení bezvěrců, ale již ne výzvu k zákazu islámu v Evropě, už zcela jistě žádné další video neumístím.

 

 

 

(Visited 1 215 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *