Kolik podvodů ještě vyjde najevo v rámci koronašílenství?

Napsal
Sdílet článek

Za měsíce, kdy vyplouvají na povrch fakta, která si v mnohém s tím, co nám bylo sděleno v počátku, velmi protiřečí, si stále více lidí uvědomuje, že jsme se pravděpodobně stali svědky či spíše oběťmi jednoho velkého podvodu. Podvodu, jehož důsledky budou stát nesrovnatelně víc životů, než nějaký COVID-19. Stále častěji vyplouvají na povrch fakta, která naznačují plošná falšování údajů, ale i testů a informací, které jsme průběžně od různých “odborníků”, většinou napojených na farmaceutické či vakcinační korporace, či dokonce přímo na WHO, v průběhu času získávali.

Sice jsem se asi dva měsíce nazpět zařekla, že o hlavní – zcela jistě záměrné – příčině, která měla odstartovat největší hospodářskou krizi, dokonce krizi horší, než byla krize před 90 lety, už psát nebudu, ale dění posledních týdnů a spousta nových informací mne k tomu opět přiměly.

Je to asi týden, kdy jsem přinesla informaci o čerstvém skandálu kolem falšování údajů nemocnosti COVIDem-19 v USA. Očekávala jsem, že tohoto skandálu budou podobně, jako tomu bylo v USA, také u nás či jinde v Evropě plná média. Jenže po celou dobu je ticho po pěšině. Tedy pro jistotu připomínám, že na Floridě přikázali plošné testování, kdy na určený den byli zváni občané z daných lokalit. Protože se u testovacích míst tvořily neskutečně dlouhé fronty, tak se mnoho lidí rozhodlo, že nebudou čekat a šli domů. Na test se pak už nikdy nedostavili.

Za nějakou dobu pak těmto lidem, kteří si NIKDY nenechali dělat testy na COVID-19 volali, že jsou pozitivní. Ano, pozitivní měli být občané, kteří nikdy nebyli testováni, jen dostali na daný den pozvánku. Nestalo se tak na jediném místě, ale po celé Floridě. Posléze se zjistilo, že jako pozitivní byla určena většina pozvaných občanů, bez ohledu na to, zda se k testování dostavili nebo ne. O kauze jsem psala zde, kde si můžete přečíst víc. Lze tam dohledat i původní zdroj.

V posledních dnech se podobný skandál rozjíždí také u nás, ale nejen zde, jak čtu i zahraniční média, tak na podobně zmanipulované počty narážím i v dalších zemích. Náhoda??? Vždy jde totiž o totéž – počty pozitivních jsou záhadně nadhodnoceny. Na povrch tak vyplouvá jeden velký podvod.

Ostatně, už dřív se psalo o případech, kdy byly testy kontaminované COVIDEM-19, velmi medializován byl i případ z Tanzanie, kde byla pozitivní nejen koza, ale dokonce i ovoce – papája. A věřte, že ovoce nemůže být nakaženo nemocí, která je typická pro člověka, či živočichy vůbec. Na internetu jste mohli shlédnout mnoho většinou zahraničních videí poloprázdných nemocnic v době, kdy měly být údajně přeplněné či video, na kterém našli prázdné rakve, které měly být plné zemřelých na koronavirus. V některých zemích se jako úmrtí na koronavirus uvádělo cokoli, třeba i autonehoda, infarkt nebo jakékoli jiné, nesouvisející úmrtí .

Na další manipulaci, tentokrát z Itálie, jsem upozornila také ve výše uvedeném článku, který pojednával o falšování údajů o nakažených koronavirem. Zjistilo se, že sál s rakvemi, ve kterých údajně měli být mrtví z Bergama – zemřelí na COVID-19 je tentýž sál a rakve i lidé kolem nich jsou totožní se snímky z ostrova Lampedusa z roku 2013, kde mělo jít o sál plný rakví utopených Afričanů. Tento obrázek měl v roce 2013 vyvolat v Evropanech soucit a ochotu k přijímání nejen afrických vetřelců. Letos měl nejen v Evropanech, ale v lidech po celém světě vyvolat paniku a strach.

Le bare di Bergamo non erano vere?": la foto delle bare di ...

Co mne ale jako první už před pár měsíci přesvědčilo o tom, že zde dochází k záměrným manipulacím? Tento článek, podle kterého jsem zjistila, že je využita zcela jiná metodika k určování úmrtí na COVID-19, než tomu bylo dřív u chřipky.  Ve starém článku zjistíte, že při poslední epidemii chřipky u nás zemřelo celkem 190 pacientů přímo na chřipku a další 2 tisíce v souvislosti s chřipkou!! Ano, v souvislosti s chřipkou, tedy měli i jiné nemoci, třeba rakovinu, diabetes, těžké astma, vysoký tlak či kombinaci více závažných onemocnění. A tyto 2 tisíce zemřou v souvislosti s chřipkou při každé chřipkové epidemii! Jen se jako příčina neudává chřipka, ale ta nemoc, která tělo již dřív “ničila”.

Jenže všimněte si, že u úmrtí se i na mainstreamu v případě koronaviru často píše “s koronavirem.”  Ale toto úmrtí i tak započtou mezi celý souhrn několika set údajně zemřelých na koronavirus. Přitom drtivá většina těchto lidí měla jiné patologie a pokud by dostali chřipku, která zde “řádila” o rok dřív, nejspíš by zemřeli také. 

Jak se píše i na mainstreamu, tak k dnešnímu dni zemřelo 373 lidí s koronavirem. Ano, píše se “s koronavirem”, ne  “na koronavirus”. Vidíte ten rozdíl? Vloni a ani v předchozích letech nikdo kvůli chřipce nepanikařil, a přesto na ni třeba vloni zemřelo 190  lidí  a “s ní” kolem 2 tisíc. A to se ani neví o všech, neboť na chřipku se takto mohutně nikdy netestovalo. Proč se i u COVIDu-19 nepíše zemřel “na” a zemřel “s”? 

Nyní už začínají i mnozí lékaři nahlas přiznávat, že se jednalo o jeden velký, zbytečný humbuk, či dokonce tvrdí že se jedná o podvod. Mnozí říkají, že úplně stačilo zavést opatření jen ve vztahu k rizikovým skupinám. Stejně tak je jasné, že ti, kdo zemřeli “s koronavirem” by zemřeli i tehdy, kdyby zde byla chřipka podobná té loňské. Jen by jejich počty okatě nepředváděla všechna média.

Vleklá hospodářská krize, ale i nedostupnost lékařského ošetření v době nouzového stavu či strach mnoha občanů navštěvovat v případě jiných, třeba i závažných zdravotních problémů,  zdravotnická zařízení, aby se nenakazili, bude mít v důsledku na svědomí nesrovnatelně víc mrtvých z jiných příčin, než na COVID-19.

Zajímavé bylo i zjištění, že se koncem června globalisté opět vrátili ke čtyři roky staré Agendě 2030, která má být dále upravena na základě toho, že se zjistilo, že davy lze velmi lehce manipulovat, doslova se v závěrech k novému dodatku Agendy 2030 píše:

Během této krize jsme byli svědky toho, že v extrémních situacích bylo možné přijmout extrémní opatření a občané byli ochotni je zavést, aby provedli změnu.

Ano, takto bylo lidstvo ohodnoceno. Je ochotno udělat cokoli. Třeba nechat ekonomicky zlikvidovat celé kontinenty, nechat zadlužit vlastní země na několik pokolení či dokonce dovést k bankrotu. Kam to všechno směřuje? Dluhy jsou nesplatitelné, peníze již bezcenné, neboť rotačky teď nejspíš pojedou naplno. Vlastně, hotovost pomalu, ale jistě končí, nikdo už ji “nepotřebuje”.

A o to přece také šlo, neboť za nouzových stavů se hotovost po celém světě takřka vůbec nepoužívala, protože ta je přece “kontaminovaná”. A občané si rychleji zvyknou na bezhotovostní platby, takže tímto budou mít korporace nejen přehled o tom, kolik kdo utrácí a jaká je jeho výše konta, ale také zač utrácí. Brzy se pak nechají dobrovolně naočkovat a nejspíš také očipovat.

Naštěstí stále více lidí vnímá, že se s námi hraje nečistá hra. A na závěr jen takový skromný dotaz: “Myslíte, že by byla panika také tak velká, kdyby se ta nemoc nazvala třeba “netopýří chřipka”?

(Visited 482 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *