Kolik uřezaných hlav přesvědčí sluníčkáře, politiky a média?

Napsal
Sdílet článek

V současné době přišel opět na přetřes děsivý případ z Hamburku, kde multikulturní obohacovač v metru brutálně ubodal svoji expřítelkyni a zabil její malé dítě, kterému zároveň uřízl hlavu. Případ, i přesto, že se jej Němci, jak je u podobných činů obohacovačů pravidlem, snažili ututlat, se nakonec utajit nepodařilo.

Tím, kdo je teď ale především stíhaný, je autor článků, který zároveň zveřejnil tato videa z místa činu. Bez těchto důkazů by se zbytek světa nedozvěděl, že se něco podobného odehrálo, případně by byl dán prostor mainstreamovým pisálkům, aby čin bagatelizovali.

Přitom všechny podobné činy multikulturních obohacovačů by měly být stále připomínány ve všech médiích. Jenže to se neděje. Kdykoli dojde k nějakému odpornému činu invazního vetřelce, je snaha vše ututlat. A posléze je uspořádán hon na ty, kdo informace o činu šíří.

Pro osvěžení paměti nejprve připomenu další oběti podobného obohacení. Jen pár týdnů nazpět došlo k brutální vraždě finské sluníčkářky, které po brutálním činu její expřítel tak, jak je u muslimů zvykem, uřezal hlavu. Úplně stejně dopadly i další naivní seveřanky – Dánka a Norka, které se předloni rozhodly navštívit Maroko.

Společným jmenovatelem všech uvedených případů dekapitovaných sluníčkářek (v jednom případě i dítěte sluníčkářky) je jedno – naprostá zaslepenost a s tím spojená nebetyčná naivita obětí.  Jejich důvěřivosti přispělo právě jednání školy, neziskovek, médií, potažmo politiků, kteří podporují záměrné mlžení a zatajování, případně bagatelizaci všech podobných odporných činů.

Chce-li kdokoli poukázat na to, jaký je skutečně islám, jak smýšlejí oni “obohacovači”, jaké důsledky může mít důvěra v tyto často bezcitné kreatury, je perzekuován, přinejlepším “pouze” mediálně napadán. Vzpomeňte si například na to, jak dopadla Marine le Pen, když chtěla na svém FB profilu upozornit na zvěrstva, páchaná ISIS, přičemž si dovolila upozornit na nezpochybnitelný fakt – ISIS jedná přesně dle instrukcí Mohameda, tedy tak, jak je nabádá Korán. Takže jejich brutální popravy, zabíjení bezvěrců, znásilňování a mučení, které si sami natáčeli, jsou ukázkou pravého islámu. Přesně takového, jaký praktikoval jejich pedofilní prorok Mohamed.

Za poukazování na tato zvěrstva byla Marine le Pen souzena a dokonce ji posílali na psychiatrii. Za zveřejnění fotografie Hitlera s palestinským muftím a upozornění na to, že nacisté spolupracovali s muslimy, byl pro změnu souzen jeden německý novinář.

Pro podobný příklad ani nemusíme chodit za hranice. Vždyť i u nás poté, kdy došlo ke znásilnění šestnáctileté dívky na Litoměřicku migrující poloopicí, se média i mainstreamoví politici, v čele s Al Hamajdou nepohoršovali nad tím odporným činem, ale napadali Tomia Okamuru za to, že jako první informace o odporném zločinu zveřejnil.

Všechny tyto případy, stejně jako ten prvně uvedený, týkající se vraždy matky a její malé dcerky v hamburském metru, mají jedno společné. Establishment se snažil informace ututlat, případně vše bagatelizovat, přičemž ani tak nešel po pachatelích, které často nakonec seznají za nepříčetné a tedy psychicky nemocné, jako spíš pranýřují ty, kdo o případech informují jako první nebo vše rozmazávají. Věřte, že s přibývajícím počtem podobných případů bude snaha je ututlat a ty, kdo cokoli zveřejní perzekuovat, stále urputnější.

Přitom právě podobné případy by měly být co nejvíc medializovány a v médiích rozmazávány.  Namísto vtloukání multikulti ideologie do hlav mladých a prezentování islámu coby “náboženství míru” mají být podobné případy zveřejňovány a především mladé holky by měly vědět, co může být také součástí onoho školou i mainstreamem prezentovaného multikulturního obohacování.

Shlédnutí podobných záběrů sice musí s každým otřást, nicméně v budoucnu může zachránit život, protože se může na základě podobné zkušenosti vytvořit zcela žádoucí pud sebezáchovy, který už zřetelně sluníčkáři zcela ztratili. Ostatně, homosexuálové – vítači – by měli povinně shlédnout záběry “leteckých dnů” jejich soukmenovců, nacházejících se na území ovládaném ISIS. Třeba by si pak někteří z nich vítání muslimů rozmysleli.

Multikulturní výchova a neustálá propagace smíšených manželství, prezentace islámu coby mírumilovného a přínosného, mohou naopak směřovat k dalším dekapitovaným sluníčkářkám či jejich dětem.

Evropa se plní džihádisty, kteří ještě relativně nedávno řezali hlavy nevěřícím, což byla jejich každodenní rutina. To, co se naučili, mohou i v Evropě dřív či později využít v praxi, dělali by přece pouze to, co dělal jejich prorok, jehož život chtějí následovat, aby se dostali do nebe k 72 pannám.

Ti, kdo pravdu o těchto zvěrstvech zveřejňují, by neměli být souzeni či ostrakizováni tak, jako se to děje nyní. Naopak, souzeni by měli být všichni, kdo invazi a islamizaci bagatelizují či dokonce podporují a podobná zvěrstva se snaží ututlat.

 

(Visited 6 845 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

  1. Urezane hlavy kam se podivam a kdyz je nevidim tak o ne zakopavam. Z nekterych hlav slunickarek jeste sviti slunce a z bojovniku proti Islamu vytekaji zvratky, vykaly, nenavist a strach. Ten strach se mi libi, to se vzdycky pobavim, kdyz bojovnik proti islamu prohlasi ze: “Podle mne by se melo” a nebo “Ja bych” a uz se klavesnice prohyba pod odvaznymi ciny obrany krestanskych hodnot. Buh s nami a kdyz ne Buh, tak Allah, ten je vecny a zvykneme si na nej tak jak na Hitlera, Stalina, Gottwalda . i Ovara a budeme i s Allahem budovat lepsi zitrky, jen si staci omotat nase myslivny rucnikem Narod sobe…

    1. Takže další demagog tupě naslouchající mainstreamovým médiím a opěvující multikulturalismus a mírumilovný islám. Jen hlupák jako vy nechce vidět, co se dělo třeba v Iráku a Sýrii – tam bylo uřezaných hlav málo? A v Evropě nejde jen o jednu, je jich víc a v článku nejde o uřezané hlavy jako takové, ale o islám, který s sebou podobné – pro vás zřejmě obohacení -nese. I kdyby šlo jen o ty dvě holky v Maroku, miminko z článku a Finku, které byla uříznuta hlava nedávno, tak těm všem se to stalo právě proto, že měli stejné myšlení jako vy.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *