Kolikpak z těch sirotků jen pár měsíců nazpět podřezávalo krky?

Napsal
Sdílet článek

Tak už se opět žaluje v Bruselu, tentokrát si Šojdrová stěžuje na to, že i přes mnohé její intervence jsme stále nepřijali oněch 50 syrských sirotků, které by ona tak ráda přijala za své.

Jak můžete vidět na tomto videu, tak i přes ubezpečení řecké strany, že mají v nabídce pouze „sirotky“ kolem 18 let, kteří by mohli být bezpečnostním rizikem, si Šojdrová nedá pokoj:

EU má přinutit českou vládu přijímat sirotky ze Sýrie

Z rozpravy o migraci tento týden. Paní poslankyně Šojdrová mě při mém minulém vystoupení ke kůrovci vzkázala, že škodím České republice. Nechávám nyní na zvážení, kdo poškozuje naše zájmy dnes.

Zveřejnil(a) Hynek Blaško – europoslanec dne Sobota 15. února 2020

Jak jsem uvedla už v některých předchozích článcích, které se tématem vousatých sirotků zabývaly, není v žádném případě možné, aby jakékoli malé dítě dorazilo do Řecka zcela samo, bez doprovodu. 

Tedy zajímaly by mne myšlenkové pochody příslušníků těch 200 rodin, které si chtějí vousaté sirotky od Šojdrové ubytovat u sebe doma. Jsou příslušníci těchto rodin skutečně natolik hloupí, že věří, že jakékoli malé dítě dokáže urazit zcela samo tisíce kilometrů do vzdálené, cizí země? Že by to dítě navíc bylo sirotek, pochází-li ze země, kde je běžné, že v rodině je cca 6-7 dětí, tedy velmi pravděpodobně by toto dítě muselo mít spoustu tet, strýců, bratranců a sestřenic?

To samozřejmě v případě, že by skutečně přišlo o rodiče a sourozence. Víte, jak musí být takový sirotek v muslimské zemi vzácný? A v Řecku jich je najednou padesát. Navíc máme věřit, že jde o padesát vysoce geniálních dětí, které byly schopné úplně samy, bez doprovodu do Řecka dorazit.

Vážená paní Šojdrová, pitomce můžete dělat možná z pomatených sluníčkářů, jejichž myšlenkové pochody, které dokáží přijímat zároveň islámskou a LGBT ideologii jsou už beztak velmi narušeny. Nicméně normální člověk vám na tuto habaďůru naletět nemůže.

Myslím, že by nyní měla Šojdrová vyrazit do Řecka a tam nám hezky naživo představit i oněch 50 syrských sirotečků. A neměla by zapomenout nám vyprávět i srdceryvné příběhy každého z nich o tom, jak se jeden malý, třeba pětiletý sirotek, vydá úplně sám, bez jakéhokoli doprovodu ze Sýrie do Řecka.

Myslím, že všichni víme, že v řeckých táborech může najít tak akorát padesát vousatých sirotků kolem 20 – 30 let, deklarujících, že jim je 15 -17 let. A většina jich ani z té Sýrie nebude. Tedy jednalo by se o padesátičlennou džihádistickou jednotku, nasazenou přímo do naší republiky.

Existuje snad výmluvnější ukázka vlastizrady, než záměrné nasazení bandy dobře cvičených teroristů do vlastní země? 

5/5 - (4 votes)
(Visited 502 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *