Komu posloužila pražská demonstrace?

Napsal
Sdílet článek

Přiznám se, že už v době, kdy se mi doneslo, že se mají nedělní demonstrace v Praze zúčastnit také fotbaloví a hokejový fanoušci, s velkou pravděpodobností včetně jejich radikálního jádra, tak jsem za tím čekala nějaké postranní úmysly.  Viděla jsem, jak dopadla podobná demonstrace na Slovensku, pak mi bylo jasné, že v Praze to jiné nebude. Demonstrace proti koronafašismu probíhaly po celém světě a to už od léta, ale ne všechny dopadly podobně.

Demonstraci, ale i dění po ní, jsem shlédla na videích, natočených na různých místech přímými účastníky. A právě díky těmto různým záběrům bylo možné si udělat hrubou představu o tom, oč mělo v reálu v neděli v Praze, ale také už v sobotu v Bratislavě, jít. Ale nejen tam, v podobném stylu probíhaly demonstrace i jinde v Evropě.

Je předem jasné, že zájem establishmentu je jediný: maximálně zdiskreditovat a zpochybnit všechny, kdo oficiálním informacím nevěří a mají otázky, které ovšem zůstávají zcela nezodpovězeny. Pokud se podíváme, jak to funguje u nás, tak na post ministra zdravotnictví byl usazen člověk s obrovským střetem zájmů. Člověk, který natolik počítal s další vlnou, že si dokonce v červnu založil firmu na roušky. O jeho působení v královéhradecké nemocnici nemluvě.

Samostatnou kapitolou je pak dlouholetá Prymulova angažovanost v očkování, k jehož zřejmě plošné aplikaci má to, co se nyní děje, vést. A to nehovořím o jeho názorových přemetech stran roušek, o nichž ještě před časem tvrdil, že jejich dlouhodobé nošení škodí…

Úkolem většiny nejen evropských vlád je podle všeho zajistit značné předlužení vlastních zemí a zavedení totality. U nás je hlavním podporovatelem zavedení co nejhlubší totality především vrchní islamizátor Hamáček (ostatně, na světě není snad nic totalitnějšího, než islám), který vymýšlí nejen to, jak si zajistit neomezenou moc (viz jeho návrh na možnost neomezeného odkládání voleb v nouzovém stavu), ale také to, jak změnou zákona  co nejvíce lidem zatajovat pravdu. Pak mají logicky zájem na tom, aby se jakékoli jiné verze „pravdy“, než ty oficiální, zdiskreditovaly.

V první řadě tedy došlo k diskreditaci a dehonestaci všech lékařů, kteří si dovolili hovořit jinak, než podle oficiálních notiček a nyní je třeba umlčet i řady těch, kdo si ověřují informace i jinde, než na mainstreamu. A právě nedělní demonstrace byla k tomu účelu ideální. Jak potvrzují mnohá svědectví i videa účastníků demonstrace, tak mnoho incidentů vyvolala sama policie, která samozřejmě nasadila do davů své provokatéry. To se ostatně dělalo vždy, jméno Zifčák, alias „mrtvý student Šmíd“ známe všichni. Právě jeho účast na demonstraci a hraná smrt měla iniciovat protesty v dalších městech.

Policejní provokatéři by na nedělní demonstraci nemuseli mít až tak velký úspěch, kdyby na ni nepřijeli i fotbaloví a hokejoví fanoušci, včetně jejich tvrdého jádra, které je zvyklé se po každém zápase porvat s fanoušky soupeřů. 

Ucpání ulic, vedoucích ze Staroměstského náměstí, zablokování možnosti odchodu těm lidem, kteří chtěli po předčasně ukončené demonstraci odejít a provokace policií nastrčených provokatérů, zcela zřejmě zaúčinkovaly. Právě účast radikálních fanoušků zapůsobila jako rozbuška. Pokud by na demonstraci nikdo podobný nebyl, pak by bylo jen velmi obtížné natočit potřebné záběry pro televize, které mají u lidí vyvolat mylný dojem o odpůrcích koronafašismu. Provokatéři prostě potřebovali někoho, kdo se k nim přidá.

A nyní se pustím na pole spekulací a úvah, které ovšem nemusíte brát zasvé. Osobně jsem přesvědčena, že ten, kdo naplánoval demonstraci, na níž měla být jak účast řadových občanů, tak také fanoušků fotbalu a hokeje, včetně těch radikálnějších, musel s tím, jak celá akce dopadne, počítat.  Zákrok Al Hamajdova policejního komanda by nebyl až tak ospravedlnitelný, kdyby tam nedošlo k vůbec žádným výtržnostem. Právě ucpané východy z náměstí měly spolu s provokacemi podnítit reakce radikálnějších fanoušků.

Ten, kdo organizoval demonstraci, tedy musel vědět k čemu dojde. Obzvlášť proto, že už v sobotu se konala demonstrace v Bratislavě. Ta měla totožný scénář – objevila se tam kombinace naštvaných lidí s „příměsí“ radikálních fanoušků, to vše „okořeněno“ policejními provokatéry. Skončilo to akcí s vodními děly a mainstreamovými povídačkami o protestech radikálních fanoušků.

Pokud jsem měla možnost sledovat proslovy na pódiu, tak většina řečníků se nedotkla aktuálních témat, která hýbou internetem mezi odpůrci současných opatření. Témat, která by jasně poukázala na to, že v oficiálních verzích stran současné údajné pandemie toho příliš mnoho nesedí. Proč? Nemělo právě to být hlavním – a prakticky jediným – tématem demonstrace, aby byla informována širší veřejnost?

Od začátku do konce mi akce v Bratislavě i Praze připadají jako předem zinscenované, přičemž většina účastníků tam jen dělala nechtěný kompars diskreditaci vlastních názorů. To pochopil například doktor Obrtel, který si účast na demonstraci na poslední chvíli rozmyslel.

Nakonec zde mám ještě vzkaz pro ty nejfanatičtější svědky covidovy, jejichž komentáře obsahovaly přání smrti na COVID-19 účastníkům demonstrace. Všem vám chci připomenout, že demonstrace – a to mnohem větší – probíhají po celém světě už od léta a žádné hromadné nákazy účastníků se nikde nekonaly.

Největší demonstrace v Evropě byly ty berlínské, přičemž na té největší se na konci srpna sešlo téměř milion lidí bez roušek. A ve druhé polovině září, kdy by mělo logicky dojít k propuknutí nemoci u nakažených lidí naplno, se v Německu nic nedělo. Jenže podle vaší zvrácené logiky měly být v té době německé ulice plné mrtvol a nemocnice napěchované k prasknutí.

Mimochodem, uvědomujete si, že v létě, kdy zde bylo úplné uvolnění, se žádná pandemie nekonala ani u nás? Ty údajně všespásné hadry na hubu jsou ve vnitřních prostorách povinné od začátku září a čísla nakažených údajně rostou. Čím více testovaných a čím více restrikcí, tím více nemocných… Když se netestovalo, nemocní nebyli. Nezdá se vám ani to poněkud podivné??

 

5/5 - (1 vote)
(Visited 255 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *