Komunisté se snaží vynutit otevření škol

Napsal
Sdílet článek
Vyděsila mě snaha komunistů vynutit si větší otevření škol.
V krizové situaci se stává jasné a moudré rozlišení priorit mnohem důležitější, než v čase pohody.
 Chybný krok ohledně priorit  v čase kdy se země dostala do krize už ale vede k chaosu ve zdravotnictví. vážným ekonomickým ztrátám i k ztrátám životů.

 Dominik Stroukal píše, že  loni „zbankrotovalo” hned pět zemí. Další státy balancují na hraně.
Koronavirová pandemie je vážnou ranou ekonomice všech zemí a naše země se nemůže donekonečna zadlužovat půjčkami.
Naší prioritou by proto mělo být ochránit zdravotnictví,
ekonomiku země,  průmysl a všechny druhy výroby či zpracovávání produktů, a omezení zaměřit tam, kde to tyto priority neohrožuje.
Ondráčkova slova, že když jsou lidé zavření dochází k frustraci jsou samozřejmě pravdivá,  ale oč větší frustrace zažívali Italové když jejich zdravotníci v březnu říkali: “mrtvé už ani nepočítáme, jsme na konci sil” , “v nemocnicích už nejsou místa, lidé umírají doma nebo v sanitkách”.
Nevím zda tvrzení o tom, že italské skiareály hrály velkou roli v šíření koronaviru jsou pravdivá, ale chápu vládu, že chce ochránit především ekonomický chod země a chod zdravotnictví jak to jen jde takovými opatřeními, která sice nejsou populární a naruší náš životní styl i psychiku, ale která pomůžou omezit šíření nákazy i úmrtí a co nejméně naruší ekonomiku a produktivitu země.
Pamatuji si jak se mezi žáky škol dříve bleskově šířily třeba vši, navzdory tomu, že nemohou skákat z jednoho žáka na druhého a ve vzduchu se nevznáší jako kapénková nákaza Covidu.
Oč snažší to má potom koronavir, když se ani roušky nepoužívají.
Před vánocemi jsme alespoň v našem městě zaznamenali náhle zvýšené telefonáty učitelek, že v dalších a dalších třídách už řádí koronavir. Nárůst případů během vánoc nemusí být jen následkem návštěv rodiných příslušníků, ale může to být prostě uzrálá sklizeň z tohoto nárůstu školních případů a proto je třeba vládu v jejích snahách ochránit nás, naše zdravotnictví  a naši ekonomiku podpořit a né jí házet klacky pod nohy.
  • Patrik Popp
(Visited 124 times, 1 visits today)
Sdílet článek

3 comments

  1. Tak dlouho budou tupá hovada ochraňovat společnost před chimérickou zkázou až přivedou společnost do skutečné zkázy.
    Autore, nejsi nic víc než vohnout a zmrd.

  2. “opatřeními, která sice nejsou populární a naruší náš životní styl i psychiku, ale která pomůžou omezit šíření nákazy i úmrtí a co nejméně naruší ekonomiku a produktivitu země.”

    To je vtip? Lokdauny nezabraly proti viru covid-1984, ale jen proti “viru” podnikání a svobody. A o to jde globalistům především.

  3. Asi nemáte, autore, dítě – staršího školáka nebo středoškoláka. Mám doma středoškoláka, nemají už rok žádnou praxi ani školu, na dálku se nenaučí skoro nic. Debilizace mládeže pokračuje a to za potlesku takových, jako jste vy.. Uzavření škol nic neřeší. Ve Švédsku školy nechávali otevřené (v posledním asi týdnu zavedli distanční výuku jen pro školy, které o to mají zájem) a mají tam mrtvých se stejným počtem obyvatel o 4 tisíce méně. Sice si Švédové likvidují ekonomiku jinak, než lockdowny (dovozem mohamedánů), ale jsou minimálně důkazem, že likvidovat ekonomiku, životy lidí a vzdělání nejmladší generace není kvůli nějakému viru třeba…

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *