Komunisti lhali, Uršulo

Napsal
Sdílet článek

Když dneska průměrně mediálně zmasírované ovečce řeknete větu “Komunisté lhali”, ovečka souhlasně zabečí, i když je, vzhledem k věku, ani nemohla zažít. Starší ovečky také mnohé zabečí že jo, protože jim minulý režim šlápl na kuří oko. To jsou obecná fakta a podvědomé spojení komunistů se lháři bylo v průměrných mozečcích průměrných lidí úspěšně vybudováno.

Jenže ten minulý režim si alespoň dával pozor na to, co lže. Režim dnešní už na to vyrovnaně kašle a blábolí si, co ho napadne. Třeba taková Uršula dokáže v jediném projevu současně prohlásit:

” … Uzavírání hranic jednotlivými členskými státy koronavirus nezastavilo, naopak uškodilo mnoha firmám a přerušilo dodavatelské řetězce v Evropě … “

a hned nato, ve věci uzavřených hranic, bujně dodá

” … Rozhodující je: Nesmí se to stát příliš brzy, neboť pak je tu riziko, že se virus znovu rozšíří …”.

Ty, hele, Uršulo, co je tedy vlastně pravda? Jak je to s tím uzavřením hranic a virem? Zastavilo ho to, přibrzdilo ho to (což je to nejlepší, co můžeme dnes udělat, rozloží to zátěž zdravotnictví v čase), nebo to neudělalo nic? Lžeš si do vlastní kapsy. Já vím, nadřízeným se neodporuje, brzdí to islamizaci, ale fakt vypadáš směšně, děvče. Příště si ten domácí úkol nech aspoň zkontrolovat. Nejlépe od někoho z bývalého československého FÚTI, někteří jeho pracovníci žijí dodnes a byli to profíci.

Milouš a jeho parta nakonec skončili jako kůlové v plotě. Nemá už celá ta Tvoje EU také načase?

(zdroj: Idnes.cz)

(Visited 171 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *