Komunistické Šílenství v Česku

Napsal
Sdílet článek

Převzetí moci komunisty dnes nehrozí. Ale myšlení mnoha Čechů je zdeformované 70 lety komunistické indoktrinace. V hlavě se jim znovu a znovu vybavují myšlenková schemata, která jim tam komunisté implantovali.

S hrůzou, úplnou hrůzou zírám na mentalitu mnoha dnešních Čechů. Když zjistí nějaký problém, tak místo aby ho řešili a snažili se odstranit konkrétní příčiny, tak z toho obvinují kapitalismus” a chtějí zpět do socialismu”. Jsou zcela indoktrinovaní komunistickou dichotomií kapitalismus – socialismus a nic jiného se jim do makovice nevleze. Představují si, že před 89. byl nějaký režim a ted je zase jiný režim”. Myslí si, že nějací oni”, kapitalisté, západ, Havel apod. slibovali blahobyt a slib nesplnili. Rozum nad tím zústává stat! Havel nic nesliboval1), pouze vyjadřoval svoje představy. Tady nejsou žádní oni. Jste tady jenom vy sami, případně vaši spoluobčané. Vy sami zodpovídáte za to, co se dnes děje! Když Václav Klaus ml. byl téměř lynčován zfanatizovaným davem, tak se ho nikdo nezastal. Místo toho pisálkové na webech vykládají o tom, jak za komunismu bylo lépe.

Tato mentalita je důsledkem 70 let bolševického vymývání mozků. Někteří si dokonce myslí (nevím, jestli vážně), že Gorbačov a Jelcin byli podplaceni západem, aby svou zemi rozprodali. Teprve Putinovi se podařilo (v jejich myslích) Sovětský Svaz obnovit. Někteří dokonce dští ohen a síru proti intervenci západu v carském imperiu po bolševické revoluci. Prý to byl útok na Rusko! Ve skutečnosti ta intervence Rusko bránila proti bolševikům. Je samozřejmě dobře, že se Rusové v roce 1990 komunismu zbavili. Hospodářský propad byl způsoben chybami nebo přechodem na tržní hospodářství. Dnes Rusko prosperuje lépe než za komunismu.

Někteří argumentují tím, že komunisti postavili jednu dálníci, zatimco Havlistický režim” nepostavil žádnou. Ale Německo bylo protkané dálnicemi už v 70. letech, i bez komunistů. Celý svět umí stavět mrakodrapy, železnice, rychlovlaky atd. i bez komunistů. Přiznám se, že nevím, proč Česi nedovedou bez komunistů postavit vůbec nic.

Toto je latentně komunistická mentalita přinejmenším části Čechů. Česko je dnes poslední baštou komunismu v Evropě. Dokonce i na Slovensku komunisti již vymizeli.

Je třeba si především uvědomit, co to marxismus je. Marxismus je pseudo-náboženská, fanatická, apokalyptická sekta. Podle marxismu spása lidstva nastane po strašlivém kataklysmatu – revoluci. Hlásají krutý, nemilosrdný, krvavý třídní boj”. Po tom krveprolití má jakýmsi zázrakem přijít zářívá éra nevídané hojnosti, blahobytu, štěstí a harmonie. Tedy věci se musí nejprve zhoršit než se zlepší. Na rozdíl od od ostatních náboženství, specifikum marxismu je v tom, že oni sami se snaží tu apokalypsu vyvolat. Je pošetilé domnívat se, že se jedná o nějakou vědeckou” teorii společnosti.

Samozřejmě za Husáka byl komunismus již vyčpělý; revoluční nadšení vyprchalo. Ale výše uvedené je podstatou marxismu, Karel Marx explicitně obhajoval terorismus. V Česku jsou komunisti dosud rozlezlí po všech webech a hlásají tam ty svoje potřeštěné teorie.

Další věc, kterou je třeba si uvědomit je, že marxismus byl ve svých počátcích protiruský. Dvě třetiny bolševických vůdců byli ne-Rusové. Dnešní pojetí je důsledkem 2. světove války. Západ nás zradil, Sovětský Svaz osvobodil. Mnohým Rusko, SSSR a komunisus splývaji v jedno. Je to představa neuvěřitelně hloupá. To se snad dalo pochopit v poválečné atmosféře, ale dnes je to neomluvitelné. Po napadení SSSR Hitlerem tam došlo k zásadnímu zvratu. Stalin byl sice Gruzínec, ale když mu teklo do bot, tak začal apelovat na ruské národní cítění. Tak od té doby máme rovnici

Rusko = SSSR = komunismus

Na tomto podhoubí se právě daří rusofobům. Jim vyhovuje polarizace

komunisté + satelité proti rusofobům

To jim zajišťuje výhru. Mnozí jim skáčou na lep a jejich reakcí na rusofobii je příklon ke komunistům. Myslí si možná, že to dělají kavárně na potvoru”. Je to slepá ulička. Komunistická agenda se překrývá s agendou rusofobů:

* Hlásají tu falešnou rovnici Rusko = SSSR = komunismu
* Neřeknou vám, že Karel Marx Rusko nenáviděl
* Neřeknou vám, že německá, marxistická, Socialni Demokracie Rusko nenáviděla
* Neřeknou vám, že německý generální štáb poslal Lenina do Petrohradu
* Neřeknou vám, že Rusové trpěli pod komunismem ze všech národů nejvíc
* Neřeknou vám, že za dnešní rusofobií jsou američtí neoconi – zakuklení marxisté.

Současná rusofobie v Česku je skutečně odporná. Je ale zcela nesmyslné domnívat se, že proti tomu lze udělat nejakou koalici s komunisty. Spíše zbavení se komunistů je nutnou podmínkou toho, aby boj proti rusofobii byl úspěšný. A proč vůbec komunisti to dnešni kapitalistické a křestanské Rusko obhajují?

Na té rusofobii je nejhnusnější právě to, že smečka hyen se vrhla na Rusko po té, co se Rusové komunismu zbavili. Ale když vidíte české ohájce Ruska, tak oni skoro bezvýhradně argumentují tím, že SSSR nás osvobodil. Žijí v šeru dávných věků. O tom osvobození je to sice pravda, ale ta nevyřčená implikace, “SSSR nás osvoboddil, tedy komunismus je přijatelný”, pravdivá není. Na tom bylo založeno 40 let komunistické diktatury.

Třetí věc, kterou je třeba si uvědomit je, že za současnou rusofobií stojí z valné části američtí neokonzevativci, metamorfovaní trockisté. V USA se od konce studené války dostali k moci. Mají velký vliv v Republikanské straně a na zahraniční politiku. Usilují o světovládu a vedou štvavou kampaň proti Rusku.

Česko je dnes prošpikované neocony řízenými neziskovkami a organizacemi, např. Aspen Institute, NED atd. V čele NED (National Endowment for Democracy) je neocon Carl Gershman. Národ je brainwashovaný Sorosovskými medii. Michal Semín to popsal takto:

Během let jsem s určitou nervozitou začal sledovat, jak se stupňují požadavky amerických sponzorů, abychom podporovali to či ono, a u některých z těch sponzorů se začalo ukazovat, že jsou napojeni na tajné služby a mají další skryté zájmy v rámci působení ve střední Evropě,

V Česku se hned našli patolízalové, karieristé a komunističti alibisté. Patří k nim mj. ODS, TOP 09, STAN, Piráti, někteří členove ANO (Věra Jourová), Milion chvilek a mnohé další neziskovky. Je to mentalita toho 1,5 milionu členů KSČ, kteří tam z oportunismu vstoupili. Tato klika zasévá chaos a nesvár, agitují proti Rusku, agitují proti vládě a prezidentovi, protože jsou málo protiruští. Zmocnili se sdělovacích prostředků. Česká Televize se stala státem ve státě. Snaží se potlačit svobodu slova. Odlišné názory nazývají dezinformacemi” a snaží se zavádět jediný správný” názor. O pluralistické společnosti neslyšet, dissidenti vyšli z módy. Zatím je to diktatura měkká. Provádí se pochodem institucemi, používá dezinformace, infiltrace, podplácení, zastrašování a nátlaku. Mnozí na tu záplavu překrucování a propagandy naletěli”.

Rusofobie v Česku je horší než v Americe. Je to sice řízeno z Ameriky, ale Češi jsou papežštější než papež. To protiruské štvaní připomíná to štvaní proti západním imperialistům”, kterého jsme byli svědky za vlády komunistů. Asi to mají v krvi. Svou rusofobií si Česi řežou větev, na které sedí. Neoconi pravděpodobne opovrhují podlézavými Čechy ještě víc než Rusy. My jim pomůžeme zničit Rusko a oni potom zničí nás. Česi nyní popírají Národní obrození a dokonce i Masaryka. V podstatě popírají sami sebe, jenom aby se mohli podbízet euro-atlantickemu establishmentu.

Proč tedy nemáme ten blahobyt, který Havel sliboval”? Protože v Česku se nikdo věcně nezabývá hospodářskými otázkami, např. jak zvýšit produktivitu, vybudovat infrastrukturu, diverzifikovat zemědělství. Zájmy Česka v EU nikdo nehájí. Místo toho se čeští poslanci zabývají absurdními rezolucemi, jak SSSR zavinil 2. světovou válku. Zcela převládá hledisko ideologické. Kritikové EU jsou častováni nadávkami a označováni za agenty Kremlu. Opozice se zabýva pouze Čapím hnízdem, střetem zájmů” apod. Českou vládu chodí udávat do Bruselu a při tom si hrají na hrdiny. Ve skutečnosti se snaží vlísat do přízně mocných.

 

Copyright © Rudolf Kavan 2020

Pro nekomerční účely může být tento článek libovolně kopírován a distribuován. CC BY-NC-SA

1Havla neobhajuji, říkám pouze, ze nic nesliboval.

(Visited 486 times, 1 visits today)
Sdílet článek

4 comments

  1. Zapoměl jste na to, že Lenin nakonec zradil ty, kteří ho tam dosadili – tím myslím kdo Lenina dotlačil ze západu. Tím pádem se Lenin alespoň trochu snažil o zlepšení situace v Rusku a proto také byl zastřelen.

    A potom v Rusku zuřil boj mezi dvěma frakcemi bolševiky a trockisty. Trockisté chtěli exportovat revoluci do světa, zatímco bolševici chtěli budovat Rusko podle své ideologie. Tento boj semlel spoustu nevinných lidí.

  2. Vysvětlím Vám to, pane Kavane za sebe, do ostatních nevidím. Za totality jsem soudruhy upřímně nesnášel. Hlavně kvůli propagandistickému lhaní. Kvůli lpění na marx dogmatech. Kvůli neschopnosti uvolnit drobné podnikání, které mohlo obohatit žalostně zásobovaný vnitřní trh. Kvůli nezájmu sdílet kroky s perestrojkou a glasností, která vanula svěžím vánkem ze země, kterou i tehdy naši potentáti pokrytecky nazývali naším vzorem. Kvůli špiclování lidí ze strany STB a drobným nesvobodám. Kvůli těmto detailům jsem bolševiky považoval za zločince. Ani dnes si nemyslím, že to bylo dobré. Ale jednoznačně vím, že to bylo lepší. Dnes propagandistické lhaní pokračuje. Dogmata imperialismu, vykořisťování a ožebračování se projevily v praxi v plné parádě. Trh ovládají korporace, o nějaké volné soutěži není ani řeč. Nezájem o lidi ze strany establishmentu je očividný, a jediným zájem dnešních potentátů je krást a mlžit a hrabat a urvat. Místo estébáků lidi týrá ouřada, manažer, právník, žalobce, soudce, exekutor nebo mafián. V tomto světle vidím bolševika jako jednoznačně lepšího, než je demokrat. Eticky, hospodářsky, lidsky i morálně. Je třeba to jasně říct: spadli jsme o čtyřicet let zpátky, do nefunkční a jalové demokracie politických stran, což je jen boj tupých a sprostých psů o kost. A ano, vědět, co vím dnes, nikdy bych proti bolševikovi nevystoupil s cílem změnit režim v zlodějskou žumpu, ale jedině s cílem režim kultivovat a progresivně usměrňovat v intencích socialismu, což je synonymum pro slušnost, solidaritu, poctivost , respekt a rovnost v právech a povinnostech.

  3. Je jedno, jestli vás okradou levou nebo pravou rukou (socialismus nebo kapitalismus). Za obojím stojí stejní “lidé”, jejichž metodou (jednou z mnoha) je “rozděl a panuj”. Objasní vám to strana 1 v knize Cleon W. Skousen: The Naked Capitalist, např. na ulozto.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *