Komupak se chce naše loutková vláda zalíbit, že se opět vměšuje do cizích záležitostí a rozdává peníze na léčení pučistů?

Napsal
Sdílet článek

Mám samozřejmě na mysli neustálé vměšování se do zemí, po nichž nám nic není. Tentokrát se naše loutková vláda rozhodla vměšovat do Běloruska, kam  poslala 45 milionů nejen na samotný puč, ale také se vměšuje ústy premiéra i ministra zahraničí do jejich vnitřních záležitostí. Toto vměšování a finanční podpora puče zcela zřejmě nestačí, musí z našich peněz hradit také léčbu pučistů.

Ostatně, není to poprvé, kdy se naše loutková vláda k něčemu takovému odhodlala. Už v minulosti se sem na náklady daňových poplatníků přiváželi ukrofašisté z Majdanu, kteří byli léčeni taktéž na nálady našich daňových poplatníků. Ostatně, řiťolezectvím vůči svým páníčkům naše vlády nikdy nešetřily, ať už tato nebo ty předchozí a to v jakémkoli režimu. Ale provozovat tento rektální alpinismus nyní, kdy jsme zadluženi na generace dopředu, je skutečně nehoráznost.

Co mne konkrétně přivedlo k napsání tohoto článku? Právě oznámení, že naše armáda přiveze zraněné pučisty na léčení v ČR. Tedy vše – od dopravy, přes povinné testy na COVID, které si našinec musí platit sám a to i tehdy když je má povinně nařízeny, až po samotnou léčbu – hradí český daňový poplatník. Máte radost, že na podobnou věc přispíváte???

Vláda o pomoci Bělorusku rozhodla již minulý týden a vytvořila zvláštní fond, na který vyčlenila 10 milionů korun z rozpočtu ministerstva zahraničí.  Z něho se má hradit pomoc perzekuovaným lidem, léčba zraněných nebo podpora „nezávislých“ (rozumějte na EU závislých) běloruských médií. Tato částka na vše uvedené samozřejmě zdaleka stačit nemůže, už jen sama doprava pučistů vyjde celkem draho.

Je zajímavé, jak naše vláda nijak nereagovala na bití žlutých vest ve Francii, na brutální zásah vůči účastníkům referenda v Katalánsku, ani na napadání Řecka ze strany Turecka. Tehdy do Řecka poslali pouhých 8 policistů, kteří se navíc přidali k Frontexu, o němž se zjistilo, že v Řecku namísto pomoci řecké armádě, pomáhal muslimským vetřelcům dostat se do Evropy. Další „pomocí“ pak bylo zaslání hygienických potřeb do hotelu, kde byli vetřelci ubytováni.

A co třeba plést se do vnitřních záležitostí Německa? Nedávno proběhly mohutné demonstrace v Berlíně, také tam byly místy brutálně potlačeny policií. Ale o tom naše loutková vláda mlčí, neboť chce být za každou cenu s Německem zadobře. Nicméně i tam byla jedním z hlavních požadavků výměna vlády, která zemi dlouhodobě ničí. Jenže Merkelová je „loutkovodičkou“ naší vlády, takže tam se samozřejmě mlčet musí…

Já chápu, že si nemohu stěžovat na vládu, již podpořil někdo jiný. Já jsem tyto loutky nevolila a nikdy je ani volit nebudu, jsem nakonec srozuměna s tím, že si nejspíš voliči ČSSD a ANO v souhrnu stamiliony až miliardy na muslimské parazity, politické neziskovky či běloruské pučisty či třeba dluhy Somálska přejí utrácet. Na neziskovky, které mají za úkol podobné puče iniciovat, či na neziskovky, jejichž hlavní snahou je usadit u nás co nejvíc muslimských vetřelců, přispívá stát ročně miliardy. Ovšem v době nadcházející hospodářské krize, kdy je náš stát zadlužený jako nikdy předtím, je podobné utrácení neomluvitelné.

Už na samotných protestech je mezinárodní angažovanost vidět na první pohled (viz titulek). Netvrdím, že v Bělorusku není autoritativní vláda, nicméně je čistě věcí Bělorusů, jak si sami poradí. To nejmenší jsou pak volby pod mezinárodním dohledem.

V každém případě by se ale neměla žádná cizí země vměšovat do politiky jiných zemí a to navíc právě tehdy, kdy jde zcela zřejmě o čistě účelové vměšování. Jak je možné, že vůbec nikomu nevadí třeba Saúdská Arábie? A to nejen ve vztahu k tomu, jak přistupují k ženám, jinověrcům či homosexuálům. Ale je zajímavé, že nikomu nevadí, že tam – ale nejen v SA – žádné volby neexistují!! Jde-li však tamní režim na ruku těm, komu na ruku jít má, pak je vše v pořádku.

Nebo proč se neprotestuje proti Turecku a nezavádíme sankce, nepořádáme tam puče, když tato země nejen přechází na právo šaría, ale roky okupuje řecký Kypr a nyní neustále útočí na Řecko? Pokrytecká vláda i EU naopak Turecko podporuje a dokonce ani Brusel nenapadlo odstoupit od přístupových pohovorů s Tureckem!! Nebo proč třeba nevadí EU ani naší vládě poměry v Pákistánu, kde se soudním posvěcením násilně konvertují křesťany a hinduisty na islám?? A to cestou beztrestného znásilňování dětí, někdy i batolat!!! Nebo proč se neozvaly všechny západní země, když si nedávno Somálsko zavedlo zákon, který říká, že sňatky s desetiletými holčičkami jsou zcela legální podobně, jako je tomu v některých dalších muslimských zemích??

Turecko, Saúdská Arábie, Somálsko i šílený Pákistán, který navíc vlastní atomovku, jsou samozřejmě země, které si mohou dovolit cokoli. Stejně, jako další země s autoritativní vládou, které lezou do těch správných zadků. Nikdo tam neřeší „lidská práva“, nikdo tam neorganizuje puče. To vše je prostě fakt. Pokud by se podobné demonstrace pořádaly s posvěcením EU i všech loutkových vlád, včetně té naší, ve všech uvedených zemích, pak by byl tento článek mimo mísu. Jenže v situaci, kdy se podporují selektivně převraty výhradně v zemích, kde právě nevládnou pokorné loutky, pak je jasné, oč zde běží. Ostatně, víte o tom, že právě Bělorusko patří k těm málo zemím, které nenaběhly na koronavirové šílenství? Nebyla právě to hlavní motivace k puči?

Dokud naše loutková vláda finančně podporovala přes štědře dotované neziskovky, ale i přímo, běloruský převrat, tak jsem k tématu mlčela, bylo mi totiž jasné, že jde jako obvykle jen o vyjádření jistého lokajství k těm, kdo zadávají notičky. Ale zneužít peněz daňových poplatníků, potažmo plátců povinného zdravotního pojištění k léčbě pučistů v situaci, kdy je náš stát maximálně zadlužen a kdy si naši plátci pojistného musí mnoho zákroků platit sami či doplácet, kdy se na léčbu nemocných dětí dělají sbírky nebo sbírají víčka, je absolutně neakceptovatelné.

Až se dokáže stát postarat o vlastní občany, pak ať si dělá tuto „řiťolezeckou“ politiku jak libo, ostatně má to s posvěcením svých voličů Slušná vláda by se však měla řídit heslem „bližší košile než kabát“….

3.7/5 - (3 votes)

(Visited 57 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *