Konečně zde máme celé, nezmanipulované video zatčení kriminálníka George Floyda

Napsal
Sdílet článek

Po dvou měsících manipulací a lží konečně přichází britský deník Daily Mail s celým, necenzurovaným videem ze zatčení černocha George Floyda, o němž nám mainstreamová média – jak jinak – napovídala spoustu pohádek. V USA byla rabována města, už dva měsíce dochází k nepokojům nejen tam, ale také v některých evropských zemích. Nepokoje se přelily zejména do Velké Británie, Belgie, Švédska či Německa, tedy tam, kde jsou tyto menšiny početné a tam, kde je zároveň silná Antifa.

Videozáznam ukazuje, jak hysterický a neústupný byl Floyd, který po několik minut odmítal se nechat zatknout. Policie se ho v klidu snaží dostat do policejního auta, ale on to odmítá.

Několik mainstreamových televizních kanálů z celého světa se snaží ujistit, že film dokazuje jejich verzi akce. Ale podle vyjádření různých lidí na sociálních sítích to veřejnost vidí přesně naopak, tedy tak, že film odhaluje, že média lhala.

George Floyd mimo jiné říká, že jeho matka právě zemřela, i když byla dva roky mrtvá. Tvrdí, že příliš silně trpí klaustrofobií na to, aby mohl sedět v policejním autě, i když předtím seděl ve vlastním autě. Na jiná auta se tedy jeho údajná „klaustrofobie“ nevztahuje??

Policie nabízí, že mu otevře okno, ale Floyd říká, že se „bojí“ sedět v policejním autě.  Z videa není patrný žádný „rasismus“!! Jen je vidět, že se policisté marně potýkají se zdrogovaným černochem. Podle filmu se policie marně snažila znovu a znovu o to, aby s nimi Floyd spolupracoval.

Je naprosto jasné, že bylo třeba nějak ty nepokoje vyvolat a pouze se čekalo na záminku. Pochybuji, že to, co je již v pohybu náhle cokoli zastaví. Nepokoje jsou „volební kampaní“ demokratů, což už mnoho Američanů pochopilo. Rozšíření nepokojů do Evropy bylo samozřejmě také v plánu, právě zde se hodí protibělošská propaganda. Tu ostatně podpořila i většina europoslanců a najednou jsme se dozvěděli, jak je šíleně rasistické, když je v EP – tedy na území bílé Evropy 97% poslanců bílých. Jaká ostuda!!

Smrt George Floyda přišla v žádanou dobu a zrovna se hodila do krámu těm, kdo rádi rozvrací celý svět. Pokud by nevyužili smrti tohoto kriminálníka, využili by smrti jiné, třeba jen o pár týdnů později. Záminku by si ale jistě našli.

 

5/5 - (2 votes)
(Visited 4 603 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *