„Korán je nebezpečnější, než koronavirus“, prohlásil šéf rakouských Svobodných Hofer

Napsal
Sdílet článek

Kdypak totéž někde na veřejnosti, třeba v islamizovaných městech, k nimž u nás patří zejména  Brno a Teplice, uslyšíme také od našich politiků? Tedy alespoň od těch, kteří se programově zaštiťují zákazem islámu? Šéf FPÖ Norbert Hofer pronesl tento svůj výrok před pár dny na demonstraci proti islamizaci Rakouska v islamizované vídeňské čtvrti Favoriten.

Zástupci muslimů a politická konkurence byli údajně šokováni a reagovali nařčeními z nenávisti a ponižování náboženského učení. Muslimové samozřejmě výroky Hofera zažalovali. Nicméně je nutno podotknout, že má Hofer 100% pravdu, pokud by zde měl být někdo souzen, tak ten, kdo dopustil islamizaci Rakouska. Ale lze odsoudit většinu rakouských občanů? Lze vůbec odsoudit 90% Evropanů za to, že se rozhodli svůj kontinent zcela dobrovolně odevzdat nenávistné islámské ideologii? Nejde snad o zcela demokratické rozhodnutí?

Rakousko už došlo k oné velmi nebezpečné hranici 10% muslimů. Zatím žádná země, která v minulosti došla tohoto počtu v celkové populaci, se islamizaci dlouhodobě neubránila. Aby se jí ubránilo Rakousko, musela by se znatelně  změnit celková politika, musela by být velmi výrazně protiislámská a i tak by to nebylo jednoduché.  I když za minulé rakouské vlády, jejíž součástí bylo i FPÖ, bylo provedeno několik dílčích rozhodnutí, která do jisté míry islám v zemi omezila (uzavření nejradikálnějších mešit či přijetí zákona o zákazu muslimského zahalování na veřejnosti), v důsledku to islamizaci nezastaví. Na to jsou zapotřebí mnohem radikálnější kroky, ale především odchod z EU, která nepokrytě islamizaci podporuje. 

Možná si říkáte, že nás se to netýká. Jenže Rakousko je sousední země podobně, jako taktéž velmi silně islamizované Německo. Navíc, nemáme jediný zákon, který by islám jakkoli omezil a ani není šance, že by ke schválení podobného zákona se stávající politickou reprezentací vůbec došlo.

Jak jsem se zmínila už mnohokrát, tak právě vládnoucí politická reprezentace napříč EU je tím, kdo za islamizací velmi zásadně stojí, i když se zatím jedná o nemuslimy ve vedení jednotlivých evropských zemí. Ostatně, také to, že je z youtube okamžitě mazána jakákoli kritika islámu či islamizace, upozornění na nebezpečí islámu a pokračující islamizace zcela názorně ukazuje, že je zde evidentní zájem vládnoucích (j)elit na tom, aby se tyto informace nedostaly do širšího povědomí.

Korán je nebezpečnější než koronavirus. Nemohu jinak, než se s tímto výrokem plně ztotožnit. To jen manipulativní politici a poplatná média nás chtějí přesvědčit o něčem jiném. A je šílené, že jim na to drtivá většina lidí naskakuje.

Islám má za sebou již více než 270 milionů mrtvých a každý den si na svůj vrub přičte další oběti. Tak se děje už celých 1400 let a dít se tak bude i nadále. To tedy do doby, než dojde k celosvětovému zavedení práva šaría, což je hlavním cílem všech pravověrných muslimů a islámu vůbec. Pak už to bude jen boj jedné větve islámu proti druhé. Muslimové totiž neumí žít v míru, jak můžete vidět i na současné válce muslimských gangů ve francouzském Dijonu.

Výroky, jaké mohli slyšet před pár dny Rakušané, by měli dnes a denně od politiků slýchat všichni, koho muslimové považují za podřadné káfiry. Ti, kdo jsou za mlčení k této nenávistné ideologii – či ještě hůře za podporu islamizace – korumpováni, se samozřejmě snaží o pravý opak, snaží se všechny podobné hlasy umlčet, jak jsem se sama před pár dny přesvědčila, když mi nahrávku, ve které před islamizací Evropy varuji, obratem z youtube smazali.

Tedy na závěr se opět ptám: „Kdypak se v některém z islamizovaných měst ČR dočkáme podobného proslovu, který by mohl dalším lidem otevřít oči? Budeme také čekat na to, až zde bude 10% muslimů?“

 

 

5/5 - (2 votes)
(Visited 162 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *