Korona podvod a maskování činnosti masožravé bakterie “SYNTIA (Syn-3)”?

Napsal
Sdílet článek

“CORONA” HOAX má své následky. “Corona” je pouze psychologická zbraň masmédií. Ve skutečnosti “corone” připisují všechny zemřelé výlučně na infarkt, mozkovou příhodu a ztížené stavy diabetiků, hlavně kvůli šíření stresu a strachu z budoucnosti, z existenčních nejistot. Už jsem vysvětloval i jinde. Známe dvě kategorie virů, Virus RNA a virus DNA


Do kategorie virů RNA patří i podkategorie “corona”, kde se nacházejí všechny chřipkové viry, včetně SARS a i covid. Covid nebo ve zkratce CoV se nachází v podkategorii “corona” na devatenáctém místě (podle identifikace zkratky “Co” = “Corona” a “V” = “Virus” a místo v podkategorii “id”, tedy místo “id-19” . Spolu dostaneme celou šifru “coVid-19”) a proto má i popis “covid-19”. Covid-19 má příznaky běžné chřipky.

Na místě 8 je například “SARS” a ten má daleko komplikovanější příznaky, než “covid-19” z devatenáctého místa. V podstatě, virus je pouze takovým “balíčkem”, žádným živým organismem a v jeho útrobách se může nacházet cokoliv, mimo nevyhnutelné zkrácené sekvence RNA. V tomto případě se v covid-19, spolu se zkrácenou sekvencí RNA, nachází bakterie s názvem “Syntia” (nebo z jiných zdrojů “sinice”) s označením “Syn-3”.

Syntia je masožravá bakterie

Virus je jako mechanická schránka, která zareaguje pouze pokud přijde do kontaktu s buněčnou membránou. Tehdy se spustí mechanismus, který naruší membránu, obvykle membránu probodne, a vpustí do buňky “zásilku” – obsah balíčku.

Zatímco bakterie je již skutečným živým organismem, jednobuněčným. Syntia je masožravá bakterie, která se běžně vyskytuje tam, kde je co žrát.
Poprvé syntii našli v trusu netopýrů, jak požírá biologický odpad. Později syntii použili na požírání ropných skvrn po havárii v Mexickém zálivu společnosti EXON.

V roce 2018 vědci zjistili, že zmutovala a stala se z ní vysoce nebezpečná masožravá bakterie požírající vše živé, tedy živé organismy v moři a je možné, že za příznivých okolností i lidské bytosti.

Rychle se rozšířila po Atlantiku, ve středozemním moři a v severním moři. Proto mezi najvíce napadnuté oblasti patří státy, kde se ve značné míře konzumují mořské plody (ryby a jiné živočichy a rostliny).

V průběhu roku 2019 bylo zjištěno, že se dokáže odpařovat ve výparech vod a na jiných místech spolu s kapkami deště padat na zem.

Projev syntie v napadeném organismu je stejný.

Nejdříve se objeví namodralé skvrny pod kůží v končetinách a pak během pár dní začnou požírat měkké tkáně dýchacího ústrojí, tedy plic, což se projevuje zaléváním plic tělesnou tekutinou až krví a živočich vlastně umírá ve vysoké teplotě a zadušením. Syntia následně hyne i se živočichem.

Covid-19 vydrží na vzduchu sotva čtvrt sekundy, na jakémkoli přijatelném povrchu maximálně deset minut. Syntia ale dokáže přežít i několik měsíců až let na libovolném povrchu nebo prostředí.

Syntia, jako každá bakterie, potřebuje na své přežití v organismu živočicha přijatelné podmínky, které jsou většinou pouze v zakyseleném organismu.

Děsivé. Na umělé plicní ventilaci končí stále mladší lidé, dokonce i ve dvaceti letech.

Pokud si pozorně přečtete jiné v souvislosti dospějete k informacím, že tyto bakterie jsou uměle vytvořené a obsahují v sobě řídicí pokyny pro svou činnost, podobně na tom může být i fáma z nebezpečnou variantou Britského viru – kteří není virem ale bakterií SYNTIOU!

Abych hypoteticky objasnil nepravdu – pokud je to pravda, že opravdu končí lidé tedy i mladí lidé končí na plicní ventilaci. Je na místě otázka proč! Velmi důležité je abyste si přečetli příspěvek o bakterii Syntia – která napadá a požírá plíce

Vycházejme ze skutečnosti že covid versus corona je podvrh. Tento podvrh byl vytvořený za nějakým účelem aby něco zakryl. To co se má zakrýt je maskované do pandemie šíření viru covid. Vlády a globalisté světa ale hlavně světové soukromé korporace, dlouhodobě experimentují z vývojem různých bakterií. Výsledkem je i bakterie Syntia napadající plíce!

Vlády rozšířili klamnou fámu o viru corona. Jenže viry nemohou přežít mimo živý organismus více než půl vteřiny. Je vysoce pravděpodobné, že vlády světa a korporace rozšířily při rozprašování chemtrails aerosolů na manipulaci počasí i bakterii SYNTIA.
Pokud chcete vědět podrobné informace o chemtrails, tak doporučuji podrobnou přednášku na této adrese: http://www.nwoo.org/2016/12/16/myslenkova-kontrola-a-chemtrails-harald-kautz-vella/

Tato nebezpečná bakterie čeká na své probuzení signálem s 5G!

Velice kvalitní a rozsáhlé informace na toto téma, najdete na těchto stránkách: https://stop5g.cz/
Pokud si prostudujete uvedenou přednášku o chemtrails a prostudujete si stránky o 5G, tak vám to bude vše jasné o co tu jde.

Tato nebezpečná bakterie je roznesena po celém světě z čehož vznikla smyšlená pandemie viru corona. Tuto bakterii roznesli a rozprášili po světě světové korporace, přimícháváním do aerosolů na regulaci počasí.

Světové korporace a stínová vláda na léčivé přípravky se rozhodli snížit světovou populaci. Je dlouhodobě realizován plán na vyhlazení většiny světové populace právě pod označením Covid. Je to lež aby lidé nepřišli na to co se děje. Covid je zastírací agenda pro očipování lidi a jejich kontrolu řízenou po změně genetického kódu.
Ještě se můžeme podívat jak to celé probíhá.
1) https://aeronet.cz/news/z-nemeckeho-lipska-odstartoval-nakladni-boeing-757-registrovany-na-kuryrni-spolecnost-dhl-odletel-do-ceske-republiky-a-zacal-krouzit-nad-brnem-a-bez-pristani-se-pote-vratil-znovu-do-lipska/
2) https://aeronet.cz/news/nakladni-boeing-francouzske-air-france-odstartoval-z-belehradu-a-bezcilne-krouzil-cele-4-hodiny-nad-srbskem-a-pote-znovu-pristal-v-belehrade-srbove-jsou-na-nohou-a-socialnimi-sitemi-v-srbsku-se-siri/
Takže vidíte jak z nás dělají hlupáky. Celá ta pandemie je jeden obrovský podvod zločin proti lidskosti, který nemá v dějinách obdoby. Pokračujte ve studiu těchto věcí a sdělujte to co nejvíce lidem. Lidé se musí probudit a célé toto zvěrstvo společně ukončit.

  • Zbyněk Frauenterka
(Visited 502 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. To s tím 5G a chemtrails mi přijde až moc divoké. Ale nelze vyloučit, že mnohé hospitalizované s údajným covidem je třeba spíše léčit na bakteriální infekce.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *