Koronafašismus v praxi (video)

Napsal
Sdílet článek

K případu, na který chci dnes poukázat, ani netřeba příliš nic moc dodávat. Vymáhání nesmyslných restrikcí stále častěji přerůstá jakoukoli akceptovatelnou mez. Současná doba se stala přímo rájem udavačů, cenzorů, či podporovatelů totalitních praktik. Ať se podíváme kamkoli v západním světě, vidíme totéž. Dva nesmiřitelně rozdělené tábory, zastánce často velmi nesmyslných restrikcí a jejich odpůrce. Loutkové vlády pak na základě instrukcí svých loutkovodičů zavádí zcela nesmyslné restrikce, aby zjistily, do jaké míry lze ještě občany ovládat. Většina jich totiž plní i ty nejnesmyslnější nařízení pokorně a bez jakéhokoli projevu nevole, zbytek ze strachu z finančního postihu.

Současní „koronafašisté“ se snaží vyvolat dojem, že chrání údajně zranitelné skupiny obyvatelstva. Je tomu ovšem skutečně tak, jak tvrdí? Co když někdo nechce „být chráněn“? Co když někdo používá i vlastní mozek a ví, že v jeho situaci je pro něj lepší nesmyslné nařízení nedodržet? Pak to může dopadnout jako na videu níže. Starší německý pár jde po náměstí v Magdeburgu bez roušek, v nichž se jim špatně dýchá.

Na náměstí je velmi málo lidí, takže nemají koho ohrožovat. Přesto k nim přichází policisté, kteří je chtějí za tento přestupek proti koronanařízením legitimovat. Starší pár odmítá, policisté pak naléhají do doby, než paní zkolabuje. Více můžete vidět na videu níže (v němčině).

 

5/5 - (5 votes)
(Visited 417 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

 1. Ještě jedna rovina vyplývá z uvedeného videa.
  Vztahy mezigenerační obecně a bohužel i v rodinách jsou otřesné. Na videu – mladí muži (a je jedno, že policisté – tím hůř) se chovají nevybíravě až arogantně k páru ve věku možná jejich prarodičů. Dovolím si dovolím otázku, která, a jsem o tom přesvědčená, je v současné době stále více na místě.
  „Proč ta bezohlednost a arogance?“
  Míra, a nyní už přemíra, arogance a bezohlednosti lidí k sobě se projevuje každodenně už neskrytě, něco jako styl této doby – ono to totiž dozrálo, aby bylo jasno.
  Na jedné straně kecy – chraňme rizikovou skupinu tj. staré lidi, ale, co si budeme namlouvat ti mladší se často chovají takto „bábo s dědou, rodiče, ujídáte nám chlebíčka“.
  Jenže, a to bohudík, ne všichni a ne všude se každý zajímá jen a jen o sebe, o svůj prospěch, za kterým bezohledně jde, jiné zná jen když je potřebuje využít, vyždímat a pak neznám. I když jsi třeba máma, táta, bybi děda.
  Běda společnosti, která se takto chová, má toto za normální, za normu s tím, že taková je doba.
  Snad ty mladí otevřou včas oči a najdou v sobě, a ono to tam jistě je, to co jim od dětství vštěpovali jejich rodiče. Úctu, lásku, toleranci, nehamižnost, empatii, a mnoho jiného dobrého.

  1. „co jim od dětství vštěpovali jejich rodiče. Úctu, lásku, toleranci, nehamižnost, empatii, a mnoho jiného dobrého“

   Je otázka, jestli jim to vštěpovali. To by to v nich zůstalo.

   „Rozděl a panuj“ je součástí agendy globalistů pro rozklad civilizace. Stavějí proti sobě různé skupiny lidí podle hesla „když se dva perou, třetí se směje“. Nehrajme jejich hru.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *