“Koronavirus je jedním z Alláhových vojáků”, tvrdí muslimský imám

Napsal
Sdílet článek

Tento palestinský muslimský imám sice bere do úvahy i fakt, že koronavirus dostanou i muslimové (to považuje za nahraditelné ztráty ve jménu džihádu), důležité je, že postihuje miliony bezvěrců. Nenávistná kázání, při kterých se pak modlí za to, aby tento údajný Alláhův voják – koronavirus – zabil co nejvíce bezvěrců, samozřejmě evropským obhájcům islamizace nevadí.  Ti budou nadále tvrdit, že islám je náboženství míru.

“Koronavirus je jedním z vojáků všemohoucího Alláha, který ho posílá na ty, kteří útočí na jeho věřící,“  říká kazatel v oficiální palestinské televizi PA.

Než epidemie koronaviru vypukla, kazatel v oficiální televizi palestinské samosprávy učil, že virus je „jedním z vojáků všemocného Alláha“ a že Alláh hříšníky trestá. Neidentifikovaný kazatel v téže televizi prohlásil:

„Skutečným významem epidemií je soud od všemohoucího Alláha a trest. Soud pro věřící a trest pro hříšníky, nevěřící. Pokud se pevně postavili a vložili svou důvěru do Alláha, pak dostanou obrovskou odměnu a ten, kdo zemře při epidemii, si zaslouží odměnu.  Pokud epidemie poškodí nevěřící, pak je to trest …”

Neznámý kazatel tedy vysvětlil, že epidemie jsou „soud pro věřící a trest pro hříšníky“. K zdůraznění tohoto náboženského názoru – že epidemie jsou trestem – kazatel citoval islámského proroka Mohameda a jeho strýce Ibn Abbáse, kteří oba vysvětlovali, že morové nákazy jsou trestem pro lidi v místech, kde dochází k „ohavnosti“ a „korupci“: „Sunna (tj. islámská tradice) naznačila, že činy ohavnosti a korupce způsobují epidemie.

Jelikož však i muslimští věřící umírají na koronavirus, kazatel dodal, že věřící, kteří zemřou na epidemii, jsou testováni a „pokud se pevně postavili a vložili svou důvěru do Alláha, pak dostanou obrovskou odměnu a ten, kdo zemře při epidemii, si zaslouží odměnu” (tím je zřejmě míněn onen známý ráj se 72 pannami). Kazatel hlásá, že kvůli korupci a ohavnosti ve světě „Alláhovi vojáci“ – v tomto případě koronavirus – přinášejí odplatu lidstvu. To se samozřejmě netýká muslimů, ale výhradně bezvěrců.

Tento kazatel sice nebyl identifikován, ale jeho kázání odvysílala oficiální palestinská televize. Za jmenování imámů jen zodpovědné ministerstvo náboženských záležitostí. Náměstek ministra pro náboženské záležitosti Husam abu Al-Rub řekl, že ministerstvo dbá na podporu mešit a na jmenování kvalifikovaných a schopných imámů a kazatelů tak, aby na sebe vzali odpovědnost za řízení mešit, jejich organizaci, dohled nad nimi, vedení věřících a udílení pátečního kázání.

Takže palestinské “ministerstvo náboženských záležitostí” tímto plně podpořilo podobné kázání, které vlastně adoruje šíření koronaviru v nemuslimských zemích a také “trest pro nevěřící hříšníky”. No, hlavní je, že EU posílá nemalé částky právě na podporu Palestiny. Tedy občané EU si sami ze svých daní, jdoucích do EU, tyto imámy platí. Imámy, kteří jim přejí smrt prostřednictvím Alláhova vojáka, koronaviru.

Evropané si však platí i budoucí vrahy svých potomků, kteří jsou do Evropy importováni ve velkém jak z Afriky, tak z Asie. Navíc přispívají i na další nenávistníky, kteří jim přejí smrt na dálku. A je to přesně tato falešná pseudohumanita, která jednou původního Evropana zničí. 

Na část kázání s anglickými titulky se můžete podívat zde:

 

(Visited 422 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *