KOTEL JÍLKOVÉ JEDE A VÁLCUJE

Napsal
Sdílet článek

Slovo v „kotli“ měli mít reprezentanti vládní strategie boje s covidem, a jejich kritici. Ač varován, přepnul jsem na ČT1 zvědavý na názorový střet v pořadu paní Jílkové. Potvrdilo se mi, že její představa dialogu je hodna pozornosti. Její vlastní nadšení pro vládní představu boje s covidem je takové, že jsem nechápal, proč tam vůbec zve oponenty. Ti se zoufale snažili dokončit každou větu, která nesplňovala její představu konstruktivní kritiky. S takovým přístupem si mohou příště na jednu stranu postavit papírové figury, a tím naplnit svou představu účasti oponentů. Ministerské monology jedné strany se většinou marně pokoušeli přerušit a přinutit k odpovědím narušitelé z druhé strany. Dostalo se jim z moderátorčiny strany přerušování, skákání do řeči, výčitek, že se nedrží tématu, dokonce nařčení z šíření dezinformací. Myslím, že šlo o ukázkový příklad, jak si ČT1 představuje – a určitě v tom není sama, rovný přístup a dialog.

Domnívám se, že celá tato demokratická parta vytrvale pracuje na tom, že nakonec ta druhá upozaděná a hlavně narůstající skupina přestane mít chuť a zájem ty lži poslouchat a všechny ty zlodějiny trpět. Ve společnosti rozhodně nepřevládá naděje, že bude líp a důvěra ve státní správu. Té se daří jen úspěšně zvyšovat počet cest ke zničení jednotlivců i národa. V zájmu LIDÍ je, aby ses národe celý naočkoval a průběžně testoval! Bohužel neznám jména těch LIDÍ.

Obchodníky se smrtí už zdaleka nejsou jen zbrojovky!!!

 

  • Karel Petřík

 

(Visited 178 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. I já jsem pár minut sledovala tento včerejší pořad. Nevím zda se autor nedíval na něco jiného, ale ne, ovšem že ne. Autor hovoří o svém pocitu zoufalství ze stran oponentů – já to ovšem nazývám – ti s jiným názorem. Pravda, paní za SPD skutečně argumentovala zoufale, ve stylu SPD.
    Nikoliv zoufale, ale zoufale ve stylu SPD – proto toto opakuji.
    Autor nezná jména LIDÍ. Asi by mu bylo záhodno těch více než 31 tisíc zemřelých u nás na kovid – a to očko i neočkovaných, ať jsem objektivní, sdělit.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *