KRÁSNÝ SEN O NAŠEM PRSTU NA NĚMECKÉM VYPÍNAČI

Napsal
Sdílet článek

O břitvě na německé tepně ani nemluvím. Kdo nečetl o snění Vidláka v článku: UDRŽET DEMOKRACII z 5.11., napravte to. Je to krásná představa o moci, kterou nám dávají naše jaderné elektrárny. Až se nabažíte, tak si vzpomeňte na důležité slůvko MY. Kdo je MY s prstem na vypínači případně MY s břitvou? To myslel sebe nebo mě? Nebo myslel nás, co si píšeme vzájemně články, abychom se ujistili, že ještě jsme? MY máme ruce sakra krátké.

Podívejte se na ruce těch, co si náš národ navolil. Snad ani sen nesnese vizi, že by se v této pro-unijní partě našly ruce, které by se natahovaly po vypínači nebo břitvě. Naši budoucí ministři už pilně studují přání Bruselu, aby neztratili ani den, a mohli se hned vrhnout do jejich plnění. Tu břitvu s vypínačem předají v dárkovém balení s mašlemi a úklonou carských mužiků svým pánům. My už jim v tom nezabráníme! Nezabrání jim v tom nikdo. Možná, až bude naše střední třída proměněna v mužiky a všichni si zase budeme rovni v chudobě, zrodí se odpor proti domácí i cizí „demo-šlechtě“. Možná! Do té doby můžeme MY doutnat jak žhavé uhlíky, ze kterých může zahořet.

8.11. je dnem naší slavné prohry na Bílé hoře. Za cca dvě hodiny bylo dokonáno. Zimní král se ani nestačil dostavit na bojiště. Tenkrát jsme měli v rukou zbraně a všechny karty – přesto jsme prohráli. Českou válkou začala třicetiletá vláda smrti ve všech možných podobách, ale možná by na tom naše případné vítězství na Bílé hoře tenkrát v roce 1620 nic nezměnilo!!!

  • Karel Petřík
(Visited 122 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *