Krvavá rvačka na nože dvou iráckých vetřelců ve Švýcarsku (video)

Napsal
Sdílet článek

I když sice není Švýcarsko členem EU, tak ani této zemi se invaze nevyhnula. V tomto si je Švýcarsko podobné s Norskem, které je islamizováno natolik, že z něj nemuslimové utíkají podobně, jako třeba ze Švédska.

Dva Iráčané na sebe zaútočili na parkovišti supermarketu s potravinami Aldi v jižním Švýcarsku. Jeden z mužů měl u sebe nůž. Video ukazuje dva muže v zakrvácených tričkách, kteří spolu bojují v Luganu. Zatímco jeden z mužů tlačil druhého k zemi, žena opatrně popadla nůž a vzala ho mimo dosah mužů. Znovu a znovu křičí: „Proboha, jste lidi, jste bratři!“ Jeden z mužů je žadatel o azyl, druhý žije v regionu Lugano. Proč se ti dva hádali, není jasné. Šestatřicetiletý muž, který žije v regionu, musel být s menšími řeznými ranami převezen do nemocnice.

Na video se můžete podívat zde.

Podobných rvaček na nože, ale i přestřelek mezi vetřelci se v Evropě odehrává stále více. Velmi často dochází ke rvačkám na nože v táborech, kde jsou vetřelci ubytováni. Myslím, že líto jich asi nikomu není, nicméně názorně nám ukazují, jak to bude na jimi převzatých územích vypadat, protože oni nejsou ani ve svých domovinách zpravidla schopni žít dlouhodobě v míru.

 

5/5 - (2 votes)
(Visited 351 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *