L. Kašuka: Někdo z vlády, by měl jít za koronavirus bručet !!!

Napsal
Sdílet článek

Je to tak, Babiš, Hamáček, Blatný a spol. prudí s nutností nouzového stavu, který stále dokola vyhlašují již rok úplně k ničemu. Navíc lidi pomocí médií neustále oblbují počtem pozitivně testovaných lidí, což v žádném případě není počet nemocných, jak si někteří lidé bohužel myslí. Z celkového počtu pozitivně testovaných, je nemocných cca pouhých 20 % a ostatní jsou naprosto fyzicky v pořádku a bez jakýchkoli příznaků !!! Z těch 20% nemocných, jich 2/3 trochu zakašle, zabolí je svaly a mají zvýšenou teplotu kolem 38 stupňů. Ta poslední třetina, tedy cca 7% z celkového počtu pozitivně testovaných má bohužel vážnější průběh. Teď, si ale musíme říci proč a vyvodit z toho důsledky pro vládu !!!

Lidé si neuvědomují, že kdyby se k nim lékaři chovali stejně při chřipkách a jiných „starších” respiračních onemocněních, tak by to vypadalo úplně stejně, jako při koronaviru !!! V případě, že jste pozitivně testovaní na Covid, nebo, že má doktor na Covid jen podezření, Vás totiž nechají doma bez jakékoli léčby !!! Řeknou Vám, ať zobete Paralen a doufáte, že patříte k té valné většině, která to bez větších problémů prostě jenom tak ustojí !!! Pokud to neustojíte, máte prostě smůlu a v lepším případě skončíte na JIPCE, kde Vás z toho možná dostanou, v horším případě bohužel „natáhnete bačkory”.

Teď se dostáváme k tomu, proč by si měl za to jít někdo z vlády sednout !!! Oni nám totiž lžou, že neexistují pro nemocné s koronavirem léky !!! Místo toho, aby nemocní dostali při prvních příznacích od doktorů léky na tuto nemoc, které by zabránili propuknutí těžší formy, se zaklínají Paralenem, rouškami a omezováním osobní svobody, aby VŠEM vnutili očkování, na kterém se prostě nejvíc vydělá, protože je plošné !!! Již dávno se ví, že japonský lék Favipiravir, původně vyvinutý před dobou koronavirou na nové formy chřipkových onemocnění, funguje, dokud je pacient ještě v lehkém stadiu nemoci a jeho zdokonalená formy Avifavir, která vznikla na základě japonsko – ruské spolupráce přímo proti koronaviru, funguje při střední formě, tedy vysokých teplotách a zadýchávání. Lidem na ventilátorech, již bohužel tolik nepomůže, ale pokud se léky nasadí včas, tak na těch ventilátorech, nemusí být nikdo !!!

Další, dle mého záměrně zamlčovanou věcí, je prevence !!! Lidem v domovech důchodců, na odděleních LDN a vůbec všem starším a ohroženým, se totiž může v době vysokého rozmachu „pandemie” aplikovat účinný lék podporující buněčnou imunitu jménem Isoprinosine, který zvýší imunitu buněk proti proniknutí koronaviru a zabrání propuknutí těžké formy nemoci. Tohle všechno ví spoustu lidí a já osobně vůbec nepochybuji, že si to dokáží zjistit i ministři, jejich poradci a předseda Babiš !!! Jistě existují i jiné léky, které jsem v tomto článku neuvedl, a které by mohli pomoci nemocným, které naše vláda a doktoři nechávají hrát doma ruskou ruletu na Paralenu !!! O co jde vládě, snad o prachy od farmaceutických firem ??? O co jde doktorům, snad o prachy od vlády za hospitalizované s Covidem ???

Proč nikdo nekoupí tyto léky, nebo nevyjedná licenci a nevyrábí je přímo u nás??? Proč vláda v tomto směru nepodniká žádné kroky a pořád se jen zaklíná nouzovým stavem a zakazuje zdravým lidem normálně žít ???!!! Trvá to již rok, času tedy bylo dost !!!

Nevím, proč se tu nemocní lidé neléčí, nevím, co přesně za tím je, ale jedno vím jistě … NĚKDO BY ZA TO MĚL JÍT NA SAKRA DLOUHO BRUČET !!!

 • Ladislav Kašuka
(Visited 735 times, 1 visits today)
Sdílet článek

4 comments

 1. Lieky na covid: Chlorochin, hydroxychlorochin, kvercetin, ivemectin, zinek, azitromycin, plaquenil, isoprinosin, polyoxidonium, budesonid,
  Alternatívne lieky: Koloidné striebro, česnek, cibule, česnek medvědí, ústní voda, zelený čaj, čerstvý vzduch, pohoda,
  Vitaminy a prvky: D3, D+K2, C, B1, B2, betakaroten, Selen, jod, zinek,
  Takže vůbec nedovedu pochopit v čem je problém!
  Informace pocházejí z desítek zdrojů z celého světa.

 2. Dobrý článek, chybí mi v něm ale, KDO nařídil zdravotním pojišťovnám, proplácet covidakce násobkama obyč.lèčení. Zde je zakopaný pes, korupce, které odolá jen pár čestných lékařů – a už to jede- vydělávají všichni, jen stát a občané jsou po škole (v lockdownu neboli v p…li). Kdyby Babiš nebyl zbabělec, řízený Aspenem, Bruselí a CIA, možná by to bylo jinak -asi si ale nic lepšího nezasloužíme …

 3. Tak jasně,proč dávat lidem léčivo na kterém farmakofirmy nemúžou vydělat prachy.

  A to znáte z lesa?
  Zvířata v lese se dověděla,že medvěd dostal od hajného seznam zvířat,které má sežrat.
  První k medvědovi přišla zvědavá liška a zeptala se
  “Medvěde jsem na tom tvém seznamu?”
  “LLL á tady,Liška,zítra na oběd.”
  “A můžu se rozloučit s liščaty?”
  “Ano můžeš”
  “A kdy obědváš?”
  “No jak je slunko nejvýše a budu tady”.
  Tak liška přišla a medvěd ji sežral.
  A tak sežral vlka,srnce.jezevce,ježka,jelena…až k němu přihopkal zajíc a spustil
  “Hele medvěde,jsem na tom tvém seznamu?”
  “ZZZ to bude někde na konci áá zajíc,zítra na svačinu..”
  “Hele a mohl bys mě z toho seznamu vyškrtnout?”
  “Ale samozřejmě,když si to přeješ,zajíce škrtám…”

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *