Lásky za všechny prachy?

Napsal
Sdílet článek

Novinky.cz (vybírám z článku)

Jihočeští kriminalisté vyšetřují:

Jistý Donald, (údajný cizinec), se kterým si 64letá žena z Táborska psala přes Facebook, jí slíbil

– lásku

– dům

– manželství

a kdo ví co ještě….

Velmi mu asi paní důvěřovala a postupně mu zaslala (ve čtyřech fin. transakcícíh) finance, v přepočtu téměř půl milionu korun. Na nějaký bankovní účet v Turecku. Samozřejmě, že „naletěla“, a nebyla jistě taková důvěřivka (promiňte, ale já důvěřivka napsala slušně, dalo by se to napsat i jinak, ale… to by bylo, jako bych se radovala z cizího neštěstí, a to ne – spíš se divím její naivitě) první ani poslední.

Vůbec neodsuzuji paní, pár roků po šedesátce, která touží po spřízněné duši. Ne nadarmo se říká, že láska kvete v každém věku. Jenže toto nemělo s láskou společného nic. NIC!!!

Paní má zřejmě smůlu – neuvidí nikdy toho (byl-li to vůbec muž a to jméno) pána a peníze? Co myslíte? A nemusí nikdo dlouho přemýšlet, že?

Jako by nestačilo mnohaleté varování před „šmejdy“, třeba s hrci za tisíce, které – kam se na ně hrabě hrnečku vař! Nebo s vysavači, dekami, mixery a všemi těmi zázraky.

Proč se k článku vyjadřuji? Protože ti podvodníčci a „vykutálenci“ jsou vždy tak trochu napřed, a nejen to – oni počítají vždy s nějakou dušičkou, která nalítne. Myslím si, že nějakou chybu uděláme každý z nás, nějaké chyby. Jsme přece jen lidé a člověk, ač si mnozí myslí opak, je tvor nedokonalý. Chyba (důvěřivost) za „půl melounu“ je pro zkušenost té paní jistě hodně drahá.

Takže přemýšlejme, v každém věku a v každé situaci.

P.S. Bohužel se to zřejmě týká i lásky.

MAJKA DUBOVÁ

(Visited 103 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *