Lékaři nejsou hrdinové ale zločinci této „pandemie“

Napsal
Sdílet článek

Michal Brand

Myslím, že je na čase přestat chodit okolo horké kaše – lékaři nejsou žádní hrdinové této (fejkové) „pandemie“ Covid-19. Jsou to zločinci a mají na svědomí 90%+ mrtvých připisovaných „covidu“.

  1. etapa

Covid-19 se v České republice objevil na jaře 2020. Atmosféra ve společnosti tehdy byla vyjádřena heslem, které svítilo na Kramářově vile – „Zvládneme to!“.

Mocenská i tzv. intelektuální elita této země tehdy byla naladěna na vlně „jsme v tom společně, bojujme“.

Populace byla zcela nepromořená a nemoc Covid tehdy patrně přivedla do vážného stavu a smrti ty nejzranitelnější jednotlivce.

Celkový počet úmrtí byl ke 30.6.2020 celkem 346 osob, do konce září (začátek další etapy) pak 655 zemřelých.

https://ourworldindata.org/explorers/coronavirus-data-explorer?zoomToSelection=true&facet=none&pickerSort=asc&pickerMetric=location&Metric=Confirmed+deaths&Interval=Cumulative&Relative+to+Population=false&Align+outbreaks=false&country=~CZE

https://www.rajce.idnes.cz/f1517573172

Maximální počet hospitalizovaných dosáhl počtu 420+, maximální počet osob ve vážném stavu 100.

https://onemocneni-aktualne.mzcr.cz/covid-19

https://www.rajce.idnes.cz/f1517573171

Součástí vykázaných úmrtí byla řada úmrtí s pozitivním testem a s naprosto fatálním zdravotním stavem nijak nesouvisejícím s covidem.

Teze: Dobrá nálada, optimismus, víra v překonání této nemoci vedli k vysoké odolnosti populace. A to i přesto, že již tehdy lékaři nikoho s covidem neléčili. Dokud nebyl na umření, byl ponechán na pospas osudu. Když byl na umření, odvezli ho na JIPku, kde dostal kyslík, případně přímou plicní intubaci.

Pozn.: Přitom je známo, že zbytečné zavedení intubace výrazně zvyšuje riziko úmrtí „na covid“.

Viz např.: https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/vcasna-intubace-vede-k-vysoke-umrtnosti-na-covid-19-varuje-lekar-plicni-kliniky/

Ale to nevadí, „lékaři“ v aplikování této „osvědčené“ metody pokračují vytrvale i nadále, a to přesto, že výsledky jsou zcela katastrofální.

  1. Etapa

Podzim 2020 startuje zcela novou etapu. Politická i „lékařská“ a „vědecká“ elita společně s médii zcela propadají šílenství Stanfordského vězeňského experimentu. Na Kramářově vile už nesvítí nápis „Zvládneme to!“. Psychóze sadistického šikanisty podlehnuvší „elity“ by tam nejraději daly nápis „Všichni chcípnete, hajzlové!“

Média i všichni „lékaři“, „experti“ a „vědci“ připuštění do médií hlásají výhradně apokalyptický obraz morové rány, která pobije půl světa. „Zprávy“ se hemží obrazy tisíců mrtvol válejících se na ulicích, mrazáky na mrtvoly, přeplněná krematoria, smrt, zmar a naprostá bezmoc cokoli udělat, jakkoli proti nemoci bojovat.

A výsledky se záhy dostavují.

Řada lidí ztrácí významnou část své imunity (strach a stres významně snižují imunitu). Řada lidí ztrácí chuť žít. Dostavuje se Nocebo efekt – nemoc má vlivem děsivých zpráv mnohem horší průběh než by měla za jinak stejných podmínek.

https://en.wikipedia.org/wiki/Nocebo

Zjednodušeně řečeno – řekněte lidem u rýmy, že to není rýma, ale strašlivý moribundus. Dennodenně vysílejte „informace“ a „názory odborníků“, jak strašlivá nemoc je ten moribundus, jak proti moribundu není pomoci, jak většina lidí na moribundus zemře nebo bude mít trvalé následky atd. A bude spousta lidí, kteří na přejmenovanou rýmu zemřou. K tomu jim vyhrožujte, zakazujte každou chvíli něco. Starým lidem, kteří k životu potřebují především sociální kontakty, tak těm jakékoli sociální kontakty zakažte. Atd.

Zároveň se pokračuje ve faktickém zákazu třeba jen mluvit o možnostech prevence (vitamíny, pohyb na čerstvém vzduchu, fyzická aktivita apod) a značná část prevence se rovnou zakáže (zákaz chodit venku bez roušky např.) Pacienti s pozitivním testem jsou ponechání napospas osudu v – obrazně řečeno – v domě se zatlučenými dveřmi jak během středověké morové rány. Ani nemocným s covidem není poskytnuta vůbec žádná léčba – ani vysoké dávky vitamínů C a D, ani Zinek, natožpak nějaké ze známých anti-virotik (které by alespoň MOHLY pomoci nemocnému bojovat proti Covidu), ani širokospektrá antibiotika na prevenci proti vzniku tzv. superinfekce (sekundární infekce, která způsobí zápal plic u např. virem SARS-CoV-2 oslabeného organismu)

A výsledek se dostavil. Během druhé etapy fejk pandemie do 31.12.2020 zemřelo dalších 11 100+ lidí „na covid“, ve skutečnosti na strašení, neposkytnutí jakékoli lékařské pomoci, na Nocebo efekt.

Více než 11 tisíc mrtvých na Flégra, Kubka, Hořejšího a Českou televizi.

https://www.rajce.idnes.cz/f1517574947

Počet hospitalizovaných vystrašených a zdeptaných lidí dosahuje maxima přes 8 200 osob a maximálně více než 1 100 lidí je vystrašeno, vystresováno a vy-nocebo-efektováno až do vážného stavu.

https://www.rajce.idnes.cz/f1517576245

  1. Etapa

3.etapa začíná 1.lednem 2021, kdy uprostřed masového rozšíření viru v populaci dostávají lékaři, experti a vědci vpravdě geniální nápad – začít masově očkovat. Počet denně pozitivně testovaných dosahuje v tomto období úrovně 8-15 tisíc. Masové očkování zcela v rozporu s těmi nejzákladnějšími principy medicíny začíná – a svými výsledky připomíná lékařské experimenty lékařů SS.

https://www.rajce.idnes.cz/f1517577324

Ve Vrchlabí v domově se sociální péčí pobije očkování polovinu osazenstva. Vše je svedeno na Covid – a je pravděpodobné, že přinejmenším část zabitých důchodců byla zabita anti-medicínským očkováním uprostřed epidemie, kombinace vakcíny a buď již v těle přítomného viru, nebo viru následně se objevivšího, vedlo k úmrtí. Další část patrně zemřela na samotnou vakcínu.

https://pravyprostor.cz/v-domove-senioru-ve-vrchlabi-umrely-desitky-starych-lidi-po-ockovani-pred-ockovanim-nu-proste-nesouvisi/

Příklad domova seniorů ve Vrchlabí pak podle mého názoru ukazuje příčiny enormního skoku v počtu úmrtí „na covid“ ihned po začátku očkování.

Nulová lékařská péče o nemocné s covidem pokračuje. Stejně tak pokračuje zavádění kyslíku a co nejrychlejší zavádění intubace, která zabíjí.

V období od 1.ledna (začátek masového očkování uprostřed masového rozšíření viru, bez testování očkovaných na zdravotní stav!) do poloviny května zemřelo „na covid“ dalších více než 18 tisíc lidí.

Dalších 18 tisíc mrtvých – ne na covid, ale na experty, vědce, lékaře a jejich doporučení.

https://www.rajce.idnes.cz/f1517577323

Celková bilance?

Covid jako takový zabil jistě něco pod 400 lidí (značná část z nich byli lidé v terminálním stadiu rakoviny, oběti autonehod apod, kteří jen měli pozitivní test – a někdy ani ten ne).

Odmítání jakékoli lékařské péče, strašení, stresování, šikana, nocebo efekt, naprosto medicínsky zločinné očkování během masového rozšíření viru – to vše má na svědomí drtivou část ze zbývajících 30 500 zemřelých do konce října 2021.

  1. Etapa

Strašení, vyhrožování, stresování, moribundus agitka, odmítání jakékoli lékařské pomoci nemocným – to vše pokračuje. Výborně se to osvědčilo v nastolování tyranie. Výborně se to osvědčilo ve výrobě co největšího počtu nemocných, vážně nemocných a mrtvých. A proto v tom vláda, experti, vědci a lékaři pokračují s nadšením sadistického vraha rozřezávajícího oběť zaživa na malé kousky.

Proti všem předchopzím obdobím přistupuje ještě úmyslné šíření Covidu za přímé pomoci vlády, expertů a lékařů – ti všichni společně prakticky znemožňují zachytávání nakažených a infekčních očkovaných. Očkovaní se nejen nemusí testovat vůbec nikdy, jen pokud mají příznaky. Ale drtivá většina očkovaných jsou bezohlední sobci, kteří chodí do práce, i když frkají, kýchají, kašlají, stěžují si na únavu a teplotu, ale na test přeci nepůjdou, protože jsou přeci očkovaní nadlidé. To je hlavní důvod, proč je počet pozitivních testů násobně větší než při jarní vlně – protože nyní je tu velká skupina lidí, kteří vesele roznáší infekci, s posvěcením vlády, lékařů a expertů. Lidé, kteří se dnes ocitají v nemocnicích nebo umírají, jsou tak dvojnásob oběťmi lékařů, vědců, expertů a vládních opatření, protože se s enormně vysokou pravděpodobností nakazili stykem s očkovanou, netestovanou, infekční osobou.

https://pravyprostor.cz/rezim-vedome-a-umyslne-siri-covid-a-tak-se-ptejme-kdy-uz-konecne-zacnou-radne-konat-organy-cinne-v-trestnim-rizeni/

 

Od začátku listopadu se podařilo vládě, expertů, lékařům a vědců vytvořit dalších 2,5 tisíce mrtvých. Stále stejná kombinace – strašení, stresování, opatření devastující psychiku a imunitu, nulová lékařská péče, kromě té, která očividně nefunguje., plus navíc zmíněné úmyslné šíření covidu pomocí netestovaných očkovaných.

Náměstkyně ministra zdravotnictví veřejně prohlásila, že „lékařská péče“ poskytovaná na JIPkách vede k padesátiprocentní úmrtnosti pacientů.

https://cnn.iprima.cz/jen-40-procent-nakazenych-mutaci-delta-ma-symptomy-virus-je-cim-dal-chytrejsi-36572

Ale nic se na této „péči“, která zabíjí polovinu pacientů, nic se na ní měnit nebude. Proč taky, že?

Vždyť Trudeau, Schwab, von der Leyenová a všichni další představitelé mocenských elit vidí Covid-19 jako báječnou příležitost. Jako báječnou záminku ke zotročení lidstva v plánu nastolení mega-totality Great Reset.

A  lékaři, vědci, experti jim dělají ochotné obhájce a napomahače.

Říkat, že lékaři jsou hrdiny této pandemie je jako tvrdit, že strážní SS v Auschwitz jsou hrdiny péče o hygienu Židů a Slovanů.

Ze 32 tisíc doposud mrtvých na/s Covidem MŮŽE V DRTIVÉ VĚTŠINĚ PŘÍPADŮ čistě NEOCHOTA lékařů pacienty s Covidem LÉČIT. To navíc kombinováno s naprostou neochotou lékařů a celého „medicínského“ byznysu věnovat se jakékoli prevenci onemocnění Covidem a/nebo prevenci onemocnění s těžkým průběhem.

Lékaři pacienty neléčí žádnými dostupnými léky a po vzoru stráží SS z Auschwitz se alibisticky vymlouvají na pokyny „nadřízených“ – tedy na pokyny fakticky NELÉČIT pacienty s Covidem a na faktické zákazy účinných, bezrizikových a levných léků proti Covidu (Isoprinosine, Ivermektin), které byly vydány ze strany WHO, MZČR a SÚKL.

Lékaři v této pandemii nejsou žádní hrdinové. Ve své drtivé většině to jsou  hlavní spolu-viníci tragédií – tragédií doposud proběhnuvších i těch tragédií, které teprve přijdou.

4.8/5 - (16 votes)

(Visited 676 times, 1 visits today)
Sdílet článek

3 comments

  1. https://www.badatel.net/ponaucenie-ako-lud-nalozil-s-darebackymi-lekarmi-pocas-epidemie-moru-v-roku-1530/

    good good good good good

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *