Lékaři se shodují na tom, že očkování je biologická válečná zbraň, použitá proti nám

Napsal
Sdílet článek

Pět lékařů se sešlo, aby společně vytvořili video, ve kterém volně hovoří o svých názorech na současná nová očkováni. Tito jsou: Dr. Larry Palevsky, Dr. Sherri Tenpenny, Dr. Carrie Madej, Dr. Lee Merritt, Dr. Christiane Northrup.

Všichni z nich souhlasí s tím, že něco je rozšiřováno mezi lidmi, co ještě nebylo zjištěno co to je a ovlivňuje to hlavně ženy, které začnou krvácet, kojícím matkám to zarazí mléko, těhotné potratí. Někteří zasažení mají krvácení z nosu, modřiny po těle, krevní sraženiny. U mužů toto způsobuje otoky pohlavního ústrojí a jeho bolestivost.

Dr. Christiane Northrup

Dr. Northrup považuje očkování za druh biologické zbraně. „Toto není běžná imunizace,“ říká. „Je to cosi, co nutí naše tělo vyrábět umělou bílkovinu. Naše tělo ji začne vyrábět a neumí přestat. Pak tato škodlivá umělá bílkovina může být obsažena ve slinách, v krvi a v jiných vyměšovaných látkách a snad tímto způsobem dokážou očkovaní infikovat i ty neočkované.“

Dr. Lee Merritt

Dr. Merritt má za to, že hrotová bílkovina může být přenesena i vzduchem. Samozřejmě, že existuje také přenos blízkým stykem. A co priony? Priony jsou špatně poskládané bílkoviny, které jsou schopny přenést jejich špatně skládaný tvar na běžné bílkoviny stejného druhu. Způsobují několik smrtelných a nakažlivých neuro-degenerativních nemocí v jak lidech, tak i ve zvířatech. Jedna z nich je nemoc šílených krav. Způsob přenosu není zatím znám.

Očkování dále obsahuje nanočástice tuků, ve kterých je uzavřena látka zvaná Matrix-M, která sama o sobě může ošálit imunitní systém i bez patogenu. Je to látka, vyrobená z kůry stromu v Jižní Americe, která způsobuje krvácení, zničení lymfocytů a mnoho jiných potíží. Proč je přidávána do některých očkování není známo. Ale je zjevné, že příliš mnoho lidí krvácí, mozek jim krvácí, žaludek nebo střeva, některým teče krev i z nohou, což všecko může být způsobeno jak tímto výtažkem, tak i hrotovou bílkovinou.

Dr. Larry Palevsky

Dr. Palevsky říká hned na začátku, že tak zvané „očkování“ není vůbec žádné očkování. Očkování má chránit proti infekci, ale to není to, co tyhle injekce dělají, protože doopravdy k tomu ani nebyly navrženy. Každý, kdo kdy pracoval na návrhu a výrobě těchto injekcí dosvědčuje, že nebyly nikdy vyrobeny za účelem ochrany proti nemoci. Tím pádem ani nemohou zabránit přenosu Covidu.

Když sledujeme literaturu z r. 2020, tak zjistíme, že lidé měli nejrůznější potíže, jako jsou plicní onemocnění včetně zápalu plic, trpěli nedostatkem kyslíku, měli vysoký krevní tlak, nebo příliš nízký krevní tlak, velkou srážlivost krve, mrtvice, srdeční problémy, ztrátu chuti a čichu, neurologické potíže – nic z toho nemůže být způsobeno virovým onemocněním. To všecko je klinické vyjádření otravy krve. A přitom všechna literatura tvrdí, že jakási hrotová bílkovina jakéhosi viru tyto příznaky způsobuje. Pak tato hrotová bílkovina není přirozená látka. Je to uměle vyrobená biologická zbraň a žádný virus. Je to cosi, co je k viru přidáno, anebo je to přidáno ke kdovíčemu jinému.

Takže jak může někdo souhlasit s tím, že je do něho injekčně vpraveno něco, co způsobí, že začnem sám vyrábět podstatnou část této biologické zbraně, která způsobuje všecky tyto nemoci, což je hrotová bílkovina?

Nedávno zjistila Dr. Tenpenny, že v některých nových očkováních jsou ještě další, přídavné druhy mRNA. Takže jak říkají, že lidé něco roznášejí – všecko je možné, vždyť my vůbec nevíme co je v těch věcech obsaženo. Myslíme si, že je to hrotová bílkovina, ale ve skutečnosti nemáme zdání co je to. Ani nevíme, jestli produkce této bílkoviny někdy skončí a stejně tak nevíme, jestli ji vylučujeme slinami, potem, vydechujeme skrze plíce, nebo ji vydáváme ven nějakým jiným způsobem.

Tukové nanočástice nebyly nikdy předtím použity v injekcích. Ty jsou schopny doručit jakýkoliv materiál, který je k nim přidán, přímo do mozku, do srdce, do plic, do ledvin, do jater, do spermií a do ženských reprodukčních orgánů. To všecko je nesmírně riskantní a nebezpečné! Vůbec nevíme, co je v současné době přenášeno, jakým způsobem je to přenášeno a správně bychom měli všichni proti tomu protestovat.

Ženy jsou ty jediné co v tom mohou něco udělat,“ říká Dr. Palevsky. „Jako dětský lékař jsem většinu života spolupracoval s matkami a mohu říct, že ženy lépe cítí, co se děje s jejich těly než kdokoliv jiný. A toto je genocida. To je zbraň hromadného ničení a proto se musíme ozvat. Všichni ti očkovaní jsou pro ty ostatní nebezpeční a správně by měli být odstraněni z lidské společnosti; měli by být karanténováni, dokud neztratí tuto schopnost infikovat druhé.“

Dr. Carrie Madej

Dr. Madej vysvětluje, že v očkování firmy Pfizer a Moderna (Johnson&Johnson také) jsou mimo jiné tukové nano částice, což je naprosto nová technologie. Jsou to v podstatě malé částečky počítačových bitů. V těchto očkováních je hotový sci-fi materiál. Přidali to tam proto, že naše tělo je nesmírně inteligentní a okamžitě by na cizí látku zaútočilo a zničilo ji. Tyto nano částice dokážou potlačit imunitní reakci a vydrží v těle mnoho a mnoho let. Bude celou tu dobu náš imunitní systém udržován nefunkční? Kdoví.

Tyto miniaturní částice mají schopnost wi-fi napojení přes internet, nebo telefon a mohou přijímat a vysílat energii, impulzy, zprávy a jiné informace. Budou sledovat naše biologické cykly, sbírat informace o našem systému, kontrolovat náš zdravotní stav a kdoví co jiného. A co když je něco nebo někdo zvenčí může na dálku ovládat?

V poslední době, se všemi těmi 5G anténami jsme vystaveni většímu a většímu množství elektromagnetické energie. A to všecko, co lidem naočkovali funguje jako anténa a ještě tyto vlny přitahuje. Na příklad hydrogel, který je také v očkování obsažen, produkuje svoji vlastní voltáž, která je mnohem vyšší než mnohé jiné elektromagnetické vlny.

Když změříte třeba telefon, budete překvapeni, jak vysoké vlny vydává. Je to mnohem více než před rokem a to je jen pouhý telefon. Když si muž položí notebook na klín, tak již po 15. minutách bude počet jeho spermií o 50% nižší. A když si mladý, zdravý člověk přiloží mobil k uchu, po krátké době se jeho červené krvinky změní na dlouhé, šňůrovité útvary.

Dr. Sherri Tenpenny

Farmaceutické firmy zkoušejí vyvinout očkování proti koronaviru již od r. 2002, ale nikdy nebyly schopny prokázat jeho bezpečnost a proto je nemohly uvést na trh. Všechna testovaná zvířata těžko onemocněla, nebo zahynula. Proto dnes testují očkování na lidech. Je to vlastně jeden velký pokus a ti očkovaní jsou jeho oběti.

Záměr za novými injekcemi byl ten, že jestliže bude vyrobena bílkovina, vytvoříme si proti ní protilátky a příště, až se objeví nějaký koronavirus, protilátky ho zneutralizují. Ale ve skutečnosti to může dopadnout zcela jinak. Bílkovina se může připoutat k povrchu našich buněk. Anebo může projít procesem, kterému se říká transfekce, připoutat se ke DNA a neodvratitelně je změnit.

Při běžném očkování, tak jak jsme je znali, se protilátky chopily škodlivého materiálu a doručily ho bílým krvinkám k odstranění. Je to automatický proces, my o něm ani nevíme. Jenže s neustále vyráběnými protilátkami proti hrotové bílkovině je to trochu jiné – když je protilátek příliš mnoho, mají škodlivý vliv na naše tělo, obzvláště na plíce, ledviny, játra a srdce.

Imunologové v Kalifornii zkoušeli zjistit, jestli takto vyrobené protilátky zaútočí pouze na viry, anebo jestli nemohou napadnout i tělesné orgány. Do 55 vzorků s tkání z různých orgánů přidali protilátky proti hrotové bílkovině a zjistili, že u 28 druhů tkání došlo k reakci. To znamená, že tyto protilátky jsou schopny napadnout 28 různých částí našeho těla. Ten největší vliv měly na mitochondrii, což jsou malé organely uvnitř každého svalu, které nám dodávají energii. A protože srdce je ten největší sval co máme, je jich tam nejvíc. Takže napadení srdce těmito protilátkami je celkem jisté a opravdu, zprávy z celé světa hlásí jako hlavní reakci na nová očkování napadení srdce, záněty srdce, srdeční mrtvice a jiné srdeční poruchy.

Ovšem stejně tak se protilátky mohou dostat i do mozku a napadnout tam asi tři, nebo čtyři druhy tkáně, jak zjistili imunologové v Kalifornii.

Dr. Tenpenny popisuje několik způsobů, jak mohou nové injekce proti Covidu-19 způsobit těžké nemoci, nebo i úmrtí:

Injekce může způsobit smrt pomocí anafylaktického šoku, což je životu nebezpečná alergická reakce na jed, který obsahují, což je polyetylen glykol (PEG).

Hrotová bílkovina zabrání činnosti protizánětlivých makrofágů, zvaných M2.

Neustále vyráběná hrotová bílkovina se může navázat na povrch orgánů a způsobit tak zvané autoimunitní nemoci. Ničí cévy, vedoucí do plic a škodí mnoha orgánům. Také se může přiřadit k lidskému DNA a změnit je – na co, to se neví.

Hrotová bílkovina se dokáže navázat na ACE2 přijímače (receptory) na povrchu spermií a ve vaječnících, čímž způsobí neplodnost.

Hrotová bílkovina rovněž může způsobit záněty mozku a přerušení ochranné krevní bariéry, což vede k neuropatologii a degeneraci mozku.

Hrotová bílkovina dokáže škodit FUS genům a zmutovat TDP-43 bílkovinu, což může způsobit amyotropickou laterální sklerózu, nebo degeneraci čelního laloku a jiné chronické degenerativní neurologické nemoci, včetně rakoviny.

Adenoviry, použité v injekcích Johnson & Johnson a AstraZeneca mohou způsobit rakovinu. Tyto injekce rovněž vyloučí trans-geny, které mohou způsobit smrtelné vedlejší účinky následkem přímého genetického materiálu, který se může sloučit s naším DNA a vytvářet anti-DNA protilátky.

AstraZeneca je známa tím, že způsobuje smrtelné krevní sraženiny.

Protilátky mohou značně ublížit asi 28 orgánům, jak již bylo řečeno dříve, což může navodit mnohanásobné autoimunitní nemoci, nebo kolaps mnohých orgánů.

Ti, kteří již byli dříve očkováni proti chřipce, mají zvýšenou možnost dostat Covid chřipku a na ni i zemřít.

Přílišná tvorba protilátek způsobuje značně zvýšenou náchylnost i na jiné nemoci.

Může dojít ke zvětšení lymfatických uzlin, což má dlouhodobé škodlivé následky.

Protilátky, vytvořené v lidech, kteří již prodělali Covid chřipku způsobí výskyt nových, zhoubných zmutovaných virů.

Všechny tyto body jsou do detailu probrány ve shora zmíněném zlinkovaném dokumentu.

 • JANE K.
3.2/5 - (75 votes)
(Visited 258 421 times, 5 visits today)
Sdílet článek

23 comments

 1. Tohle fakt napsal úplně retardovanej debil, co nevychodil ani chemii/biologii na střední. Jsem nemírně šťastnej, že máš volební právo, autore. Měl bys o něj přijít včetně svéprávnosti.

 2. Děkuji za seznam pěti doktorů, které už nikdy nebudu brát vážně. Doufám, že jim budou odebrány tituly, budou vyhozeni z nemocnic, dostanou doživotní zákaz vykonávání jakékoli lékařské profese a ještě by mohli být stíhání za šíření dezinformací.
  A autor článku je taky kokot. rofl

  1. Běžte už s tím do Prčic nevím kdo takové bludy tady zveřejňuje každý normální člověk tomu nevěří

 3. to nejsou doktoři ale psychopati kteří patří do blázince, normální člověk tyto žvásty nemůže prát vážně..

  1. Ano, uz jsme odhaleni, ale to nevadi…uz je pozde…nas plan bude dokonan. Planetu decimuje virus jmenem lidstvo a ten my vyhubime…nam nasi sedi pretele z levicove frakce v souhvezdi Orion!

 4. Umíte docela dobře nahrávat na smeč, tedy otočme to! Lidem jako jste vy Jane K. může člověk říct jen jedno: nenechte se očkovat a uvidíte!

  1. Já budu raději s viry bojovat bez podivných chemických sr…k, ale každého věc…před chvíli jsem četla na fb dotaz, co dělat,když paní po očkování ochrnula na jednu nohu.Nejhorsi je to,že problémy s autoimunitou atd.se projeví až po čase.

 5. Zdravím, jsem a budu nevakcinovaný!
  Může mě ohrozit sexuální styk s vakcinovaným člověkem??
  Děkuji

  1. Ano. Stejně tak jako pobyt ve stejné místnosti.
   V tuto chvíli není dostatečně vyzkoumáno jak přesně a co přesně se šíří z očkovaných na naočkované, ale svědectví z celého světa popisují zdravotní komplikace, krvácení, svévolne potraty a narušení menstruačního cyklu u neočkovaných Po delším kontaktu s ockovanymi. Viz rozhovor s Dr. Tennpenny na Stew Peters Show redvoicemediea.com

 6. Dr Vostep by také rád něco řekl, ale je to marne a lidi nepřemýšlí. Nedají si dohromady nic a poslusne plní příkazy co jim nařídí. Lidi, lidem. Nechte alespoň zvířátka na pokoji a život jim neberte.. Lidé nebdete. Lidé poslusne poslouchejte a ne přemýšlejte. Od toho jsou zradci. Hlavne uvazujte o tom jakou cenu má vaše zdraví a jakou cenovku vám pripevnili na vaše zivoty. Kdo??? Přeci vaší porucnici co vám odebrali vše co se může vzít a vase osudy, již nejsou vaše, ale Utrinosu.
  Nastane zrada. Ze tu nejsou migranti, neznamena že tu nebudou a nebude jich málo. Očkování se nebudou moci bránit a stanou se snadnou kořistí pro roztomilé malé cernousky kteří je rozsekaji macetama.
  Neockovany to odskacou s očkovaný a. Díky jejich naivite, bludum věřícím a dovolenkarum co podlehli, ukvapili se v rozhodnutí s fatálním finisem. Děkujeme vám všem co přemýšlet neumějí. Po vaší blbosti přijde pouze smrt. (odpovidejte k věci a žádný kecy.)

 7. DSC má zřejmě jiné vyhlídky a jemu se smrt vyhne – zřejmě navždy. Protože ON přemýšlí. Na to ta s kosou z vysoka – u každého – sere, víte?
  Jo jo, smrt čeká totiž každého – již od jeho prvního nadýchnutí. Je to úsečka života – od bodu A k bodu B – zákon přírody. Tomu snad rozumíte, aniž musíte mnoho, snad vůbec, přemýšlet!
  Když tedy chcete k věci tak k věci. Plkáte jak baba na trhu co chce prodat poslední zvadlou květinu a tvrdí tomu kdo jde kolem, ať koupí, že se mu doma kytka zberchá.

 8. 5 Lékařů? Ve skutečnosti jsou tam jenom 3 lékaři… Dětský lékař, gynekoložka a psycholožka… má k tomu psát něco dalšího? Normálnímu člověku by to stačilo na to aby ty lékaře nebrali vážně…

  1. Já se tak těšil ze budu moct platit přiložením cela k terminálu.Nic.Pak zas slibovali nějaké genetické mutace.Těšil jsem se ze mi třeba narostou žábra,nebo něco jiného epesního.A zas nic.Tak jsem asi dostal nějakou defektní vakcínu.😂😂😂

 9. Teď jsem si vzpomněl. Včera večer mne lehce svrbělo na zátylku.
  Možná už ta vakcína začíná fungovat a já se budu moct propojit s ostatními pomocí Muskových satelitů.
  Ať žije společné vědomí.
  My jsme jeden. 🤣

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *