LETOS JEŠTĚ S JEŽÍŠKEM

Napsal
Sdílet článek

Nevěříme v boha, protože ho nepotřebujeme. Nevěříme vůdcům, protože nám lžou. Nevěříme ideám, protože je realizace změní k nepoznání. Topíme se v informacích a nedokážeme rozeznat zrno od plev. Naše společnost ztrácí řád a pevné body pro naše životy mizí. I když polovina světa zná stejnou řeč, nerozumíme si už ani v rodinách. Jediné, co nám nabízí dnešní dny, je strach ze smrti! Společnost, která celá desetiletí vytěsňuje smrt mimo nás, ukrývá umírající, aby ostatním nekazili iluzi, že se jich to přece netýká, najednou pomalu dva roky od rána do večera poslouchá, o kolik dnes zemřelo víc lidí než včera a o kolik jich zítra zemře víc než dnes, za týden, za měsíc……den za dnem.

„Pandemie“, které by si ve středověku nikdo nevšiml, nás najednou děsí a my, kteří jsme už nevěřili ani sami sobě, nalézáme novou víru v Boha-vakcínu a kněze v bílém a svatá přijímání – přímo do masa. Noví boží bojovníci, spaseni vakcínou, však musí spojit víru s kázní, poslušností a vděkem! Ty co novou vírou pohrdnou a odmítnou být spaseni, je třeba přesvědčit nebo zničit! Naštěstí se tato víra spojila se státní mocí po celém světě plus většinou médií. Boj s tmáři a sobci, kteří mají zvláštní představu o svobodě a někteří věří dokonce ještě v život věčný – bude krátký.

Co je boží bude dáno Bohu, co je panovníkovo dostane panovník.

Letos však budou ještě Vánoce s Ježíškem – RADUJME SE!

 

 

  • Karel Petřík
5/5 - (3 votes)
(Visited 143 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Moc hezky napsané, avšak proč v závěru i do tohoto cpete vakcínu?
    Nevím zda závěr Vašeho článku byl hlavní záměr nebo jste to tam jen tak přihodil. BEZ TOHOTO, nebyl-li to záměr, ale byla to Vaše vůle toto a takto napsat, Vaše svoboda vyjádřit se, kterou Vám nesmí nikdo brát a to je dobře, se vším NAPROSTO SOUHLASÍM, lépe bych to nenapsala.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *