LGBT aktivista vyzývá k veřejnému zesměšňování polského mluvčího ministerstva zahraničí za to, že je gay.

Napsal
Sdílet článek

Existenci konzervativních homosexuálů nedovedou progresivisté unést, jelikož žijí  ve svých bludných představách, že korektností a kastracemi dětí bojují za jejich práva. O jejich aktivismu jsem psal ve svém předchozím článku. Stále více sexuálně menšinových lidí nesouhlasí s LGBT aktivismem.

Například známý dezinformátor a LGBT aktivista Bart Staszewski, který na cedule označující začátek obce namontoval nápisy „zóna bez LGBT“, aby z toho mohl v Bruselu křivě obvinit polské úřady, vyzývá k veřejnému zesměšňování konzervativního historika Łukasze Jasiny (zde je jeho Twitter) za to, že je gay.

Na rozdíl od systematických lží z Novinek jsou ve skutečnosti polské „zóny bez LGBT“ záležitost čistě deklarativní povahy. Nejedná se o žádný zákaz vstupu komukoliv.

Jasina je členem vládní konzervativní strany Právo a spravedlnost, která chce, aby o polském národu mohla rozhodovat jím demokraticky zvolená vláda a prezident, nikoliv nikým nevolená Evropská komise, která sama sebe zcela lživě označuje za demokratickou. Jde o mluvčího ministerstva zahraničí. Je homosexuálně orientovaný.

LGBT aktivista na Twitter uvedl: „Pokud je Łukasz Jasina, mluvčí ministerstva zahraničních věcí, skutečně gay, pak byste o tom samozřejmě měli mluvit a zesměšňovat ho. Tato vláda bojuje proti LGBT lidem, vytváří zóny bez LGBT.

Pravda o vymyšlených zónách bez LGBT je ve skutečnosti zcela jiná, než jak píšou dezinformátoři z Novinek.

Jak se Vám líbil článek?
(Visited 114 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *