Lidé na Západě přestávají svým vládám věřit

Napsal
Sdílet článek

Omračující čísla z Francie potvrzují to, co lze bez pochyby označit jako globální trend stále sílícího skepticizmu a nedůvěry lidí vůči současným vládním tlakům, charakterizovaným heslem „naočkujte všechny!“.Agentura Reuters z Francie např. informuje, že zhruba jedna polovina zdravotnických pracovníků v pečovatelských domovech pro staré a přestárlé nechce být očkována – a to navzdory faktu, že právě oni bývají svědky toho, jak Covid-19 dokáže zamávat s lidmi nepevného zdraví či lidmi postaršími.„EXISTUJE COSI, JAKO KOMPLETNÍ ZTRÁTA DŮVERY“ řekl jistý představitel zdravotnické odborové organizace ke stále stupńovanému tlaku úřadů proočkovat všechny pracovníky pečovatelských domů s tím argumentem, že jinak riskují bezpečnost lidí, o které mají pečovat. Reuters pak uvádí, že nejčastější odpovědí oněch vzdorujících na tlak úřadů je: „Chystám se ještě chvíli počkat“.

Stejný trend jako ve Francii lze zaznamenat ve všech evropských zemích a v Německu a Švýcarsku je neochota nechat se očkovat dokonce ještě citelnější než ve Francii. V Německu např. operátor pečovatelských domů organizace Bene Vit Group v listopadu m.r. oznámil, že jen 30 procent jejich pracovníků je ochotno podstoupit očkování.

V minulém roce se Francie snažila zamlčet sérii hromadných onemocnění na Covid-19 ve francouzských pečovatelských domech, stejně tak, jak o totéž usilovaly ústavy stejného zaměření v New Yorku a dalších amerických městech.

Pokud jde o Švýcarsko oznamuje agentura Reuters, že dle prohlášení ředitele organizace ProSenectute Petera Burriho nanejvýš 50 procent švýcarských zdravotních sester vyjádřilo ochotu nechat se očkovat proti Covidu-19.

Do dnešního dne se ve Francii Covidem-19 nakazilo 3,8 milionu lidí a 87 000 lidí s Covidem v těle zemřelo.

  • Z redakčního článku webu Global Research vybral a přeložil Lubomír Man
(Visited 288 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. No to není nic nového pod sluncem že lidi na západě přestávají věřit běžným stranám a vládám. Těch činů které vedou k degeneraci a možná i kapitulaci západu bylo uděláno dost. První uprchlíci nezvládnutý multiklururalizmus, dále gender ideologie jak ve Francii milion lidí demonstrovalo proti tomu aby homosexuálové mohli adpotovat děti a jak to zamlčeli světová média,dále pochybné prezidentské volby v USA a nakonec ten kovid. Statisíce nebo miliony nezaměstnaných ,svoboda na bodu mrazu a nucení očkovat se nějakými no budu slušný….. Lidi budou asi opravdu volit jinak aspoň část lidí se probudí. Do jaké míry je pozdě to ať posoudí naše děti a vnuci. Na druhou stranu se v historii muselo něco vyhrotit aby došlo k nějaké změně. Tím samozřejmě neobhajuji revoluce způsobené svobodnými zednáři 1789 a 1917….. Snad další revoluce bude nacionální a né ta socialistická….i když nějaké prvky socializmu tam být musí v tom smyslu dát lidem chlém…..

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *