Lízátko a robot

Napsal
Sdílet článek

Když se řekne odměna, hodně lidí napadnou peníze – prostě prachy – a kolik. Nejlépe hodně! Nebojte, o tom psát nebudu. Myslím odměnu jinou.

Odjakživa chodím všude včas. Třeba na vlak. Tam už stepuji vždy půl hodiny před odjezdem Manžel má už ze mě (v tomto směru) legraci, ale o tu zbytečnou půlhodinu mě doma prostě nezdrží.

Má se včas chodit i na rande. Takové zpoždění (naschvál) může být zkouškou, (my ženské jsme totiž fikané) jak dlouho a trpělivě bude na nás milý čekat. Když po nějaké době (samozřejmě ne na rande v červnu přijít až v září) přicupitáme , nesmí si panáček hned ťukat na svoje hodinky, kroutit hlavou a říci – no konečně, už jsem si myslel, že tu zapustím kořeny.

Taky se, třeba v přednáškovém sále, čeká na nějaké opozdilce a přednášející řekne – tak vidím, že tu ještě nejsou všichni. Dáme jim čtvrthodinku.

Vlastně ti opozdilci dostanou takovou ODMĚNU. Za co? Odměnu by , když už má být někdo odměněn, měli dostat ti co přišli včas. Nějakou malou odměnu. Třeba lízátko.

—————————–

Před pár dny se stala pěti cestujícím autobusu nemilá příhoda.

Řidič autobusu je nechal na odpočívadle ve Slovinsku a odjel bez nich. Mluvčí této přepravní firmy se na serveru iROZHLAS.cz vyjádřila tak, že cestující vozidlo opouštějí na vlastní odpovědnost. ŘIDIČ PRAVIDLA FIRMY NEPORUŠIL.

Já si trochu popíchnu – cestující jedou, jako platící zákazníci, takovým autobusem též na vlastní odpovědnost?

Na délku přestávek (krátkou – samozřejmě) si cestující společnosti FB stěžují na soc. sítích. FB na kritiku reaguje: 5 minut slouží zejména řidičům. A že vozidla FB jsou plně DIGITALIZOVÁNA.

Také nemůžete pochopit zda je tam řidič kvůli zákazníkům – přepravovaným cestujícím – nebo oni kvůli řidiči???

Tak si klidně digitalizujte!!!

Jenže my zákazníci – klienti – cestující, kteří si služby někoho platíme, si můžeme vybrat (nabídka a poptávka – jak jednoduché). A kdo chce převážně nebo JEN digitalizovat může vozit třeba roboty!

P. S.

Proč někde lidskost ano a někde lidskost ne!

MAJKA DUBOVÁ

(Visited 52 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *