M. Adams: Jak Amerika končí … masová duševní otrava spouští bod zlomu

Napsal
Sdílet článek

Amerika, jak ji známe, skončila. Prezident Trump je posledním prezidentem Spojených států amerických. Falešný prezident Joe Biden nebyl zvolen lidmi a není skutečným prezidentem, takže jeho falešný režim se nepočítá.

Kromě veškeré politiky a kybernetické války a trestných podvodů při hlasování prováděných demokraty, co je skutečnou hlavní příčinou pádu Ameriky? Jak vysvětluji v dnešním podcastu, skutečně jde o hromadné duševní choroby. 

Více než polovina lidí v Americe je duševně otrávena až do bodu klinického šílenství, a právě tito lidé se pokoušejí řídit vládu, falešné zpravodajství, CDC a veřejné školy, jako nějaká zvrácená scéna z idiokracie, kde Ministr školství je úplný pitomec.

Samozřejmě jsme již v Americe prošli bodem zlomu idiokracie . Falešná tisková mluvčí Bílého domu Jen Psaki je pitomec. Falešný prezident Joe Biden má pokročilou demenci. Žádný z demokratů v americkém Senátu již nedokáže rozpoznat realitu a fungují téměř úplně jako vymyté mozky bio-loutek, které dělají vše, co jim bylo řečeno. (Což samozřejmě dělají NPC.) Mezitím lidé, kteří hlasovali pro Bidena, trpí duševním onemocněním / kultovním vymýváním mozků „progresivismu“, které má kořeny v iracionalitě, naučené nenávisti a popření reality.

Ale co způsobilo celou tu masovou duševní chorobu? Není těžké identifikovat vektory otravy:

Když to všechno spojíte, uvědomíte si, že většina Američanů je nyní kognitivně otrávena nad rámec racionality. Nedávno žena, které došel lak na vlasy, si roztáhla Gorilla Glue po celé hlavě a pak nemohla přijít na to, proč se lepidlo nevyplaví ve sprše. Ale to není ta masová duševní nemoc, o které mluvím.(https://www.gorillatough.com/product/original-gorilla-glue/)

V reakci na to lidé darovali 15 000 $ na její účet GoFundMe a na Instagramu se k ní připojilo téměř 700 000 sledujících, takže si žena nyní najala manažera. Jedná se o masovou duševní chorobu populace, která se projevuje, kde lidi přitahuje šílenství a hloupost a nakonec ji podporují. Je to opravdu jako scéna vytržená přímo z idiokracie .

Zde (viz odkaz na článek výše) je krátké Brighteonovo video vysvětlující tuto fascinující ukázku totálního šílenství a hlouposti. Je škoda, že se demokraté nepokusí použít Gorilla Glue jako rtěnku, takže by si mohli všechny své rty slepit a přestat plnit svět hloupostí.

V dnešní důležité Situační aktualizaci odkrývám, proč Amerika skončila a jak se globalistům pravděpodobně podaří masově zavraždit šest miliard lidí . Nevypadá to na proces, který bychom mohli zastavit.

Je také zřejmé, že masy jsou buď příliš hloupé, nebo příliš šílené na to, aby mohly tušit, co se s nimi děje. Snaha Billa Gatese hromadně zavraždit šest miliard lidí nebude pro globalisty obtížná . Opravdu si myslíte, že „dívka s Gorilla Glue“ má ponětí, že se globální depopulační agenda zaměřuje na lidi jako ona, které globalisté označují za „zbytečné jedlíky“?

Big Tech mezitím cenzuruje inteligentní lidi, jako je Sherri Tenpenny nebo Dr. Joseph Mercola, a zároveň propaguje výplody idiotů, kteří používají průmyslové lepidlo jako gel na vlasy. Co bude dál? Použije lepidlo Gorilla jako zahušťovadlo jídla ve svých makaronech a sýrech, a pak se bude divit, proč ji bolí žaludek?

Její příběh už ale není neobvyklý. Lidé jsou všude šílení, a to zahrnuje i americké senátory, takzvané „novináře“ a dokonce i „úřady“ FDA nebo CDC.

Už nežijeme ve světě, kde vládne racionalita, morálka a jasné myšlení. Svět se zhroutil do šílenství, nemorálnosti a démonismu.

Proto Amerika, jak ji známe, skončila. Genocidní globalisté „zvítězí“ ve své snaze vyvraždit miliardy. Ale po nadcházejícím kolapsu a masové genocidě bude existovat „další společnost“ pro přeživší, z nichž většina budou preppers a anti-vaxxers, protože právě ten je připraven přežít globální utrácení.

Musíme se všichni připravit na to, abychom  přežili hromadné třídění (lidského) odpadu, a poté přispět do společnosti, která se objeví na druhé straně.

Také už nebudou žádné dopravní zácpy ani potíže s hledáním parkování, jen fyi.

  • Mike Adams
5/5 - (2 votes)
(Visited 275 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *