Maďarské vládě včera zablokovali Twitter, Orbánův mluvčí za tím vidí Sorosovu Jourovou

Napsal
Sdílet článek

V předchozím článku, zabývajícím se dalšími útoky EU na Maďarsko,  jsem upozornila na nezpochybnitelný fakt, že nejen Jourová, ale zřejmě celá Evropská komise je napojena na Deep state, potažmo Sorose. Nyní jsou zde další důkazy, které toto podezření pouze potvrzují. Kompletní analýzy na “zlobivé” Maďarsko si totiž nechala Jourová udělat u dvanácti neziskovek z nichž celých jedenáct čerpá hlavní zdroj financí ze Sorosovy nadace OSF.

Ve středu byl dočasně pozastaven oficiální účet maďarské vlády v anglickém jazyce na Twitteru, zatím však nebylo k tomuto nečekanému kroku poskytnuto žádné vysvětlení.

Mluvčí maďarské vlády řekl, že @AboutHungary, účet na Twitteru používaný ministerstvem veřejné diplomacie a vztahů, ve středu ráno ztmavl a poté se vrátil o několik hodin později. Zástupný symbol zanechaný sítí mikroblogů uvedl, že „Twitter pozastavuje účty, které porušují pravidla Twitteru.”

Mluvčí řekl, že Maďarsko požadovalo vysvětlení od technologického giganta ze Sillicon Valley. Řekl: „Vládní oficiální stránka Twitteru v anglickém jazyce zmizela a ze Twitteru nikdo neodpověděl a nic ani nenaznačovalo, že hodlají zablokovat náš účet, prostě to bez varování a vysvětlení udělali.

Čekáme na oficiální odpověď, ale zatím jsme ji nedostali.” Doufejme, že řeknou, že to bylo nějaké nedorozumění … pokud máte jiný názor na liberální mainstream – na migraci … zdá se, že k těmto chybám dochází “.

Oficiální mluvčí maďarského předsedy vlády Viktora Orbana Zoltán Kovács se sám rozhodl výpadek odsoudit, a upozornil na zvláštní načasování této události, neboť k tomu došlo ve středu, kdy Evropská unie – resp. Jourová – vydala novou zprávu o právním státu v celé Evropě. Brusel soustavně útočí na konzervativně smýšlející národy, jako je Maďarsko a Polsko, které těmto problémům vytrvale čelí. Varšava a Budapešť se odvolávají na práva národních států, přičemž EU naléhá na pokračující posun směrem k federativnějšímu, globalističtějšímu bloku.

Kovács řekl: „To je nesmírně zajímavé, že k cenzuře Twitteru došlo právě ve středu, kdy Evropská komise zveřejní svoji první zprávu o právním státu. Zdá se, že konečně přišel krásný nový svět, ve kterém technologičtí giganti umlčují ty, kteří zastávají odlišné názory. Podnikli jsme nezbytné kroky a čekáme na oficiální vysvětlení z Twitteru. “

Zpráva o právním státu EU, předložená Jourovou, byla maďarskou vládou označena za klamnou a absurdní. Maďaři poukázali na to, že většina organizací, které poskytly podklady k danému dokumentu o Maďarsku, je financována nadacemi George Sorose Open Societies Foundations. Budapešť ve svém prohlášení uvedla:

„Výběr zdrojů ve zprávě je zaujatý a netransparentní. Je nepřijatelné, aby zpráva Komise o právním státu byla vypracována organizacemi, které jsou součástí centrálně financované mezinárodní sítě zapojené do koordinované politické kampaně proti Maďarsku. Maďarská kapitola zmiňuje dvanáct organizací občanské společnosti, z nichž jedenáct v posledních letech obdrželo finanční podporu od Nadace otevřené společnosti spojené s panem Sorosem.”

„Maďarsko je jedním z mála členských států, kde v médiích, v ideologických debatách a ve veřejné sféře obecně převládá skutečný pluralismus. Na rozdíl od západoevropského mediálního prostředí, kterému v drtivé většině dominují levicové a liberální názory, je v Maďarsku situace vyváženější a smysluplné pokrytí ve veřejné sféře dostávají také konzervativní názory,” dodal tiskový mluvčí maďarské vlády.

Na závěr jen dodávám, že eurosoudruzi zcela zapomněli, co je to demokracie. Ta zastupitelská, která funguje ve většině evropských zemí (ať si o ní myslíme cokoli) neznamená, že demokracie je jen tehdy, když vládnou liberální politici, což jsou zároveň ti, kteří plně vyznávají politiku EU.

Pokud si tedy v Maďarsku zvolili většinově konzervativce Orbána pro jeho názory i program strany Fidesz, pak by měl vládnout přesně tak, jak to slíbil svým voličům. Jakékoli vybočení z programu pouze v zájmu podřízení se EU by bylo zradou na vlastních voličích. Nedemokratická je zde tedy především EU, potažmo Jourová, která by nejspíš byla skvělou diktátorkou, nikoli však demokratkou…

 

(Visited 576 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *