Manipulace mysli, vymazání paměti a počítač ve znamení Bestie

Napsal
Sdílet článek

Číslo 233 a co je jeho význam?

V krátkém videu můžeme vidět ukázky 17 různých novin z celého světa, které všecky oznamují 233 nových případů Covidu. Údajně i v Číně je toto číslo hojně používáno na společenských stránkách a má se za to, že je to náhražka výrazu „řádně se zasmát,“ což nezní příliš pravděpodobně.

 

To číslo spolehlivě znamená něco důležitého. Skupiny lidí předávají tímto způsobem nějaké informace druhým skupinám lidí. Ale jaké informace to jsou? Je to snad datum? 23.3.? Anebo je to 2-33, či nějaké souřadnice, nebo kód na seznamu kódovaných zpráv?

Manipulace a disinformace

Že jsme hromadně manipulováni, to nám snad ani nikdo nemusí říkat. Každá televizní stanice opakuje to stejné, co každá jiná stanice. Někteří ani nemění slova, chrlí to jeden po druhém, jakoby to četli ze stejného scénáře. Dokonce i pátá největší internetová stránka, což je Wikipedie, která touto dobou obsahuje informace málem o všem, co se kdy kde ve světě šustlo, není dnes už ten kdysi spolehlivý zdroj. Její spoluzakladatel Larry Sanger řekl ve video-nahrávaném rozhovoru, že nestrannost a neutralita Wikipedie byla odsunuta bokem někdy v r. 2009. Postupem let se její zaměření stávalo víc a více souhlasné se současnou vládní propagandou, takže některé informace nejsou věrohodné.

Můžete si to vyzkoušet sami, změňte něco tak, aby to bylo v přímém rozporu se současným politickým náhledem a uvidíte, brzy to bude zpátky, jak to bylo předtím.

V Israeli dokonce pořádají kurzy, kde učí jak měnit informace na Wikipedii, aby byly v souladu s jejich vlastními názory, cokoliv tyto jsou. Samozřejmě, když takto hromadně bude jednat každý, tak ty informace spolehlivě nebudou pravdivé a nestranné už vůbec ne.

Zmíněný Larry Sanger dále říká, že to, co Wikipedia píše na příklad o Covidu je přesně to, co propaguje CDC, WHO, WEF a jiné soukromé organizace, které se chovají jakoby byly součástí všech vlád světa. Někdy můžete najít drobné odchylky, ale nenajdete jediný opačný názor, ani jeho náznak. Východní medicína (čínská, indická, což jsou převážně byliny) je nazývána šarlatánstvím. Stejným způsobem je ponižováno křesťanství a cokoliv jiného, co současnému poblázněnému politickému systému nesedí.

Nejhorší na tom je, že lidé mohou tyto informace měnit anonymně, nemusí uvádět důvod pro změny a ani nemusí doložit změněné informace potvrzením své odbornosti v daném odvětví. Sanger říká, že kvůli této zaujatosti on sám nepovažuje Wikipedii za důvěryhodný zdroj informací.

A je to pravda, jsme ovládáni, jsme manipulováni a censurováni. A může to být jenom horší, protože jakmile to jednou prošlo a nikdo kvůli tomu nereptal, nátlak se bude postupem času jen a jen zvětšovat.

Lidé budou ovladatelní na dálku, stejně jako nějaký stroj

Dr. Charles Morgan říká v přednášce, která pojednává o spojení psycho-neurobiologie s válkou, že dnešní výzkum je tak daleko, že je možno ovládat i paměť člověka – je ji možno změnit, nebo vymazat a nahradit něčím zcela jiným.

Říká: „Navrhněte buňku, aby dělala cokoliv si usmyslíte. Vložte ji do člověka nebo zvířete a spusťte ji na dálku. Pak máte naprostou kontrolu nad těmito funkcemi. Na příklad, když naučíte jedno zvíře nějaký úkon, nahrajete jeho aktivitu a vložíte ji do smyslové kůry mozku jiného zvířete, toto zvíře bude ten stejný úkon také ovládat. Z lidského hlediska, můžete spojit jeden lidský mozek s druhým a řídit jeho činnost, anebo předávat informace a příkazy.“

Dr. John Craig Venter, biotechnolog a vynálezce, který první sekvencoval lidský genom a který jako první dokázal do lidských buněk vložit syntetický chromosom, přišel na způsob, jak vytvořit buňky, které dokážou vyprodukovat cokoliv si člověk usmyslí. Mohou vyrábět parfémy, nebo petrolej, či peptidy – cokoliv je naprogramujeme aby vyráběly, tak to budou vyrábět. Jakmile je známa DNA sekvence požadované látky, pak je možno ji vyrábět. Buňky je dále možno měnit, dělit a programovat podle libosti. Umělé buňky, umístěné v lidském těle, přímo na místě, kde jsou potřeba, je pak možno na dálku ovládat.

V buňkách, v bakteriích, v kvasinkách a v jiných částech lidského těla je rovněž možno ukládat informace, fotografie a i filmy. První obrázek ukazuje fotografii, uloženou v bakterii; druhý obrázek je krátký film tamtéž. Číňané dnes spojují DNA s kvantovým počítačem, což je z vědeckého hlediska fantastické, ale zároveň je to nebezpečná zbraň, zneužitelná proti nám.

I dnešní hromadně rozšiřované DNA-měnící vakcíny, které byly vyvinuty v Číně, mohou obsahovat tajné informace, které mohou být uvedeny v činnost prakticky odkudkoliv.

Microsoft se též přidal – chtěli byste Windows jako operační systém?

Profesionálové od firmy Microsoft říkají, že zjistili, že naše DNA je velmi snadno programovatelné, stejně jako každý jiný počítač. Je možno do něho naprogramovat celu škálu různých funkcí a je možno je také celé předělat. To je prováděno pomocí odstranění jednoho pruhu DNA a nahrazení pruhem zcela jiným, novým a umělým.

Microsoft také vyvinul novou programovací řeč, použitelnou k naprogramování molekulárních obvodů DNA. Takže programátor dnes může na počítači naťukat změny, které pak přidá k člověkovi. To je docíleno s pomocí tak zvaného „blízkého většinového algoritmu“ (proximity majority algorithm). Tento proces je ještě ve fázi výzkumu, ale pokusy jsou již prováděny. Pak bude možno léčit i nevyléčitelné nemoci, vytvořit nové části člověka a v konečné fázi – vytvořit z něho biologický počítač. To je ten pravý záměr, přeměnit nás všecky na biologické počítače.

Chtěli byste v sobě mít další Windows, které mají víc a víc chyb, jsou přístupné zadními vrátky komukoliv, kdo si umíní s daným počítačem/člověkem manipulovat. Každý týden budou posílat nové „updates,“ aby se na nás nedostali hackeři a nakonec nám oznámí, že vyšla nová verze programu a když si ji za obrovské peníze nepořídíme, tak jejich technická podpora jednoduše končí a můžeme se vydat rovnou cestou na hromadné pohřebiště.

Věda jde špatným směrem, ale asi je to záměrné

Takže se zdá, že veškerá tak zvaná „věda“ se ubírá špatným směrem a stává se z ní pavěda. To není jak se situace řeší, to není jak odstranit z lidstva nemoci. To je způsob, jak ty nemoci do nás dostat, jak nás ovládat, oslabovat a znevýhodňovat, abychom nebyli schopni odporu. To je způsob, jak nás dostat do dokonalého otroctví.

Na světě jsou místa, kde lidé nemají co jíst. Existuje obrovské množství nemocí a je jich čím dál víc. Lékaři vůbec nevědí jak s mnohými zacházet, protože přibývají takovým tempem, jak narůstají houby po dešti. A my se budeme babrat v odstraňování paměti, v jejím nahrazováním nějakými vyfantazírovanými příběhy a dělat z lidí ovladatelné roboty? Je toto cíl hodný lidské populace a lidského ducha? Je to cíl hodný člověka?

Každá nemoc, tak jak je, se napřed manifestuje v lidské auře. To znamená, že každá nemoc je ve své podstatě spirituálního původu. Kdyby byla léčena už tam, v auře, nikdy by se v těle neprojevila. A co se stane, když tito techničtí barbaři začnou manipulovat naše DNA, naše mozky a naše těla? Jak se něco takového promítne do naší aury a do naší duše? Vždyť tito oslové vědí o životě pouhou polovinu, ne-li méně a před tím zbytkem si už celá staletí zakrývají oči. Takže můžeme celkem najisto očekávat, že cokoliv převratného vymyslí, skončí katastrofou.

Zkoušejí vymazat naši paměť a považují to za velký pokrok. Ale jaký vliv to má na naši nesmrtelnou duši? Odrazí se to i v ní? Je duše vázána na paměť anebo ne? Nebude spolu s pamětí i naše nesmrtelná duše prostě „vymazána?“ To tyto šílence zjevně nezajímá, protože se nejedná o jejich těla, o jejich duše, ale jedná se o nás, které považují za odpad a zkoušejí se nás tímto složitým způsobem zbavit. Ale je také možné, že je to zajímá víc než si myslíme a že zničit spolu s naší pamětí i mnoho jiného, důležitého, je přímo jejich zájem.

Nesmíme zapomínat, že každý parazit vždy zkouší zahubit svého hostitele.

Superpočítače a superspojení … s peklem?

Anthony Patch vysvětluje, že první adiabatický quantový computer (AQC) model č. 128 byl postaven již v r. 2008; nejnovější model č. 2048 byl uveden do provozu v r. 2015. Adiabatický znamená, že nedochází k ohřevu. Je to zcela jiný počítačový systém než ten, co známe a co je založen na transistorech. Adiabatický počítač je umístěn v černé krychli – černá krychle je rovněž v muslimském městě Mekka – černé slunce, atd. Symbolika je zjevná – je to počítač bestie, tak jako znamení bestie, což je číslo 666! Černá krychle chrání samotné zařízení od vlivu elektřiny a zaručuje stabilitu procesoru. Uvnitř je cosi, co vypadá jako lidská páteř, která obsahuje tak zvané qubity. Tyto qubity jsou ze zlata, ale opět, nefungují na základě transistorů a v nejnovějším modelu je jich 2048, což je současně jeho modelové číslo.

Tento počítač je tak rychlý, že se absolutně nedá srovnat s naším běžným zařízením, založeným na transistorech. Ani transistorový kvantový počítač se mu nemůže rovnat. Jeho operační schopnost je úměrná 7 miliardám lidských mozků a údajně se sám na svých dále vzdělává a získává stále rozsáhlejší schopnosti. Mnozí se ptají, jestli má vědomí o sobě samotném, jestli ví, že existuje. To zní hrozně, vím.

Nejzajímavější je, že tento počítač dokáže komunikovat mezi dimenzemi. Na vysvětlenou, my údajně žijeme ve třetím rozměru (x, y, z) a čtvrtý rozměr je podle některých čas, ale může to také být něco, co je mimo naše schopnosti chápání. V tomto a snad i v dalších rozměrech údajně přebývají záporní a nebezpeční tvorové, kteří z úkrytu ovládají vedoucí osobnosti naší planety. Takže nový super-počítač prý dokáže komunikovat s těmito tvory, nebo spíš netvory. K tomu používá tak zvané „kombinatoriální programování,“ pomocí kterého je mu zadán úkol a jsou přidána všecka možná řešení, což přejde do jiného rozměru, kde je zadání zpracováno a vráceno zpátky k nám. Funguje to tak pokaždé, naprosto přesně, spolehlivě a ověřitelně.

První modely těchto počítačů koupil Google, Lockheed Martin (jedna z největších zbrojařských firem v Americe) a Universita v jižní Kalifornii. Model 2048 je dnes napojen na obrovský Hadron zrychlovač v CERNu, ve Švýcarsku, pomocí kterého je údajně prováděn pokus s otevřením vstupu (portálu) do dalších rozměrů, což je podle některých peklo. A skutečně, zaměstnanci CERNu, kteří na projektu pracují běžně hlásí, že viděli démony, jak bylo již psáno v jednom z dřívějších článků.

Znamení bestie

Jelikož nový počítač má kapacitu mozků 7 miliard lidí a na zemi je nás zhruba 7 miliard, je možné, že to má něco společného. Snad nás má všecky nahradit, anebo je plánován na kontrolu každého z nás. Mnozí považují nový počítačový systém za znamení bestie, prorokované v Bibli: „ten, kdo nebude mít znamení bestie, nebude moci ani kupovat, ani prodávat.“ A jak jinak sledovat a hlídat 7 miliard lidí než super-super-počítačem? Pak je možno sledovat nejen jejich chování, ale také veškeré transakce dnešního světa, všecky finanční manipulace, pohyb zboží, činnost vlád, ale také lidské myšlení a pocity, včetně zdravotní kondice každého jedince. A také je možné podle potřeby, na základě nějakého výběrového řízení vybrané osoby zničit pomocí látek, předem nainstalovaných formou očkování.

Ti, kteří přijmou znamení bestie, ztratí vědomí o tom, že byli jakkoliv změněni. Nebudou vůbec vědět o tom, že jsou obětí manipulace – možná jim bude vymazána paměť. Ta změna jde ale mnohem dál, než je DNA; ta změna jde do hloubi duše člověka, kterou tímto způsobem možná ztratí. A jakmile je změněno naše DNA, pak se stáváme majetkem majitelů patentů na tuto změnu. Tito lidé, nebo organizace nás pak vlastní a z právního hlediska ztrácíme veškerá lidská práva a také status Člověka, protože se stáváme hybridem. Jsme polo-člověk, polo-robot.

Je mnoho způsobů, jak do lidí vpravit znamení bestie a vakcíny jsou jeden z nich. Další možnosti zahrnují vdechnutí nanočástic, přenos stykem s jinými, nanočásticemi v potravě, nebo v nápojích. Technologie dnes ovládá takovou miniaturizaci, že je možné málem všecko.

Jakmile je tato látka jednou v těle, pak funguje tak, že ovládne a změní naše DNA. Je očekáváno, že – podle patentu Microsoftu – k němu přidá další vlákno, které bude umělé a bude obsahovat digitální informace, ovladatelné zvenčí. Toto ovládání přijde formou mikrovln, 5G, nebo ELF (extra low-nízké frekvence). Tímto způsobem nás bude počítač bestie hlídat a ovlivňovat, měnit naše myšlenkové procesy, odstraňovat to, co se mu nebude hodit a přidávat co bude žádoucí. A v případě protestů a nesouhlasu nás může rovněž likvidovat.

Ovládání pomocí telepatie

Možná nevěříte, že je to možné, protože vám samotným se to ještě nestalo. Ovšem jsou takoví, kteří to doopravdy zažili a to v souvislosti se současným „očkováním.“ Clif High mluví o těchto případech v jeho novém videu a potvrzuje, že on sám byl obětí takového útoku. Říká, že najednou dostal velmi příjemný pocit a poté přišla sugesce, že se má nechat očkovat. To spojení očkování s tak nezvykle příjemným pocitem ho zcela zešokovalo a donutilo ho vydat nové video, na které dostal odezvu od mnoha diváků, kteří zažili to stejné.

Pravdivost tohoto mohu potvrdit, protože i já jsem najednou dostala myšlenku, že očkování přece není tak zlé a že je potřebné. To bylo doprovázeno velice příjemným pocitem, na který ještě dnes vzpomínám a pokaždé následuje myšlenka, že „to očkování přece není tak špatné!“ Jen proto, že vím, že ten vpich je mnohem a mnohem horší, že je to útok proti nám a že všichni očkovaní na to doplatí, tak na mne tyto sugesce nějakého tajného, skrytého hypnotizéra a manipulátora nemají vliv.

Uvědomte si, když poženete stádo ovcí na pastvu, která je plná krásné zelené trávy – musíte je nutit? Samozřejmě že ne, půjdou rády a dokonce poběží. Ale když je poženete na strniště, plné kamení a bodláčí, pak je možná budete muset pohánět vším, co je po ruce. Stejně tak s námi. Kdyby tyto injekce byly opravdu dobré a lidé po nich ožili, cítili se lépe, bolesti by z nich rázem spadly a oni by samou radostí a nadšením tančili v ulicích – museli by nás nutit nechat si ten vpich dát? No rozhodně ne!

Takže – co dělat?

Lidé, vzpamatujte se! To všecko, co se dnes děje je pro nás skvělá příležitost. Žijeme v době, kdy naši manipulátoři vytáhli na denní světlo všecky zbraně, které proti nám mají. Takže víme, proti čemu stojíme a tím pádem s tím můžeme bojovat. A také je můžeme porazit, zničit a donutit, aby zalezli zpět do svých děr ve 4. rozměru, nebo ve kterémkoliv jiném rozměru jsou a tam se užírali svým neúspěchem, zatím co my, zbaveni jejich zákeřné činnosti, budeme mít hotový ráj na zemi. To všecko je na dosah ruky. To všecko dnes můžeme docílit.

Někteří vidí v tom, co se děje tragedii, ale ve skutečnosti je to úžasná a nevídaná příležitost, jaká tady nebyla snad mnoho tisíc let. Takže – dejme se do toho!

To první je, mít veškeré informace a nebát se jich. Postavit se proti nim a použít je jako vodítko. Když víme, kde a jak jsme ohroženi, pak si dáváme pozor a ohrožení přestane existovat. To druhé je, jak již bylo řečeno, rozšířit tyto informace mezi co nejvíce lidí.

  • JANE K.
5/5 - (5 votes)
(Visited 292 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Věda nejde špatným směrem – špatným směrem jde lidstvo, kterým vládnou lidé, kteří mají místo srdce jen trezor s mamonem, kteří místo krve ve svých tělech mají jedovatou tekutinu plnou jen nenávistí k ostatním, mstivostí. sebelítostí a sobectvím.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *