Manželky a děti nejhorších hrdlořezů z ISIS doufají v nový evropský chalífát

Napsal
Sdílet článek

Většina džihádistů, kteří se z Evropy i z jiných částí světa vydali bojovat do Sýrie v řadách ISIS, se tam vydala i s manželkami a dětmi, další potomci se jim pak narodili přímo v jejich chalífátu. Později, po zdánlivé porážce ISIS, byli muži, kteří přežili, uzavřeni v kurdských věznicích. Jejich manželky s dětmi pak v táboře, speciálně pro ně zřízeném.

I tyto ženy jsou fanatičky, většinou o nic menší, než jejich manželé. Děti, které už jsou schopny vnímat, jsou samozřejmě vychovávány přesně dle zásad ISIS, tedy v tom stylu, aby z nich byli stejní nenávistníci a zabijáci, jako z jejich rodičů. Už jako malé se učí třeba podřezávat:

Jak možná víte, tak právě nedávno Turci otevřeli přeplněná vězení, plná těch nejhorších hrdlořezů. Ti se pak vydali dál do Evropy. Některé ženy a děti z tábora pro manželky a potomky džihádstů si jejich země převzaly, jiné jejich země původu odmítly.

Tyto ženy už jsou i s dětmi nejspíš na cestě do často jejich rodné Evropy, která je – až na výjimky –  odmítla přijmout. Je velmi pravděpodobné, že jsou – podobně jako jejich džihádističtí manželé – zamíchány v davech vetřelců, snažících se překročit řecké hranice. Přitom některé evropské země deklarují, že si převezmou ženy a děti z řad migrantů na řeckých hranicích. Je více, než pravděpodobné, že jsou mezi nimi nejen muži, ale i ženy z řad džihádistů. Vždyť v Sýrii by je čekal jen oprávněný trest, v Evropě jim stačí tvrdit, že jsou ze Sýrie.

Mohou být bez dokladů nebo z falešnými doklady (originálů syrských pasů se džihádisté z ISIS zmocnili na úřadech v dobytých územích, pak stačilo jen doplnit smyšlená data). Právě ti, kdo ve jménu Alláha podřezávali v řadách ISIS krky – ať ženy, muži nebo starší děti – mají největší důvod utíkat až do Evropy, což je jediné místo, kde se džihádistům nedostane spravedlivé odplaty, ale naopak tučných dávek.

Do tábora manželek zabijáků z ISIS se před časem vydal reportér, který se rozhodl manželky těch nejhorších hrdlořezů vyzpovídat. Na otázku, co si myslí o Baghdádího smrti, vykřikla žena v černé burce: „Islámský stát zůstává! Islámský stát zůstává!” Další žena, původem z Paříže, řekla: “Věřili jsme v něj, takže jsme přišli (do chalífátu) … A jsme tady. Každopádně je tento chalífát  mrtvý. V islámu je život po smrti. Další chalífát se vrátí.” Na dotaz, zda se Islámský stát vrátí, odpověděla, že jim jej dá Alláh. Na závěr reportér uvedl: “Místo je dokonalým inkubátorem pro reformu IS. V podstatě tábor už představuje nový mini chalífát.“ Jejich strážný řekl, že je tam kolem 10 tisíc lidí, ale přesný počet nikdo nezná,

Záběry z tábora jsou už pár měsíců staré, po intervenci Turků byl i tento tábor s tisíci zfanatizovaných žen a jejich dětí Turky “osvobozen”. Podobně, jako byli osvobozeni manželé, zavření v přeplněných kurdských věznicích. Mnozí z nich jsou dnes nejspíš právě na řeckých hranicích:

Na video z tábora se můžete podívat zde.

Až zase Šojdrová zatouží po sirotcích či, jak nedávno uvedla, po rodinách, vzpomeňte si na tento tábor, který je líhní malých džihádistů. Tedy nejen vousatí sirotci, kterým je kolem třicítky, ale i tyto ženy s dětmi mohou být pro Evropu skutečným nebezpečím. Ženy bezprostředním, jejich děti v nejbližších letech.

 

 

 

 

 

 

(Visited 1 662 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *