“Manželství pro všechny” má být schváleno ve Sněmovně už zítra. Jaká nese rizika?

Napsal
Sdílet článek

Takzvané “manželství pro všechny” je již uzákoněno v některých jiných evropských zemích, přičemž například v Německu už se na to “roubuje” cokoli. Tedy třeba i polygamní svazky různých pohlaví, neboť jak jistě sami víte, sociální inženýři nám již vymysleli desítky různých pohlavních identit. Takže tradiční manželství v tomto pojetí již bude zcela degradováno. A diskriminováni se přece mohou cítit i ti, kdo žijí s více partnery. V budoucnu tak nepůjde pouze o nějaký svazek dvou osob, jak se to nyní prezentuje, což je i důvod, proč se to nazývá “manželství pro všechny”.

Všimněte si, že mainstreamová média v poslední době propagují mnohočetné svazky, dokonce nejen polygamii (mnohoženství), ale i polyandrii (mnohomužství). Stačilo předvést spokojenou mladou herečku, žijící ve vztahu se dvěma muži. Komu asi nahrávají mnohačetné, různorodé svazky, snad není třeba zdůrazňovat. Také to je důvod, proč se manželství má nazývat “manželstvím pro všechny”.  Ostatně, bude se to hodit především “Novoevropanům”, pro něž je polygamie celkem běžnou záležitostí.

Ovšem v institutu “manželství pro všechny” vidím i další velmi závažný problém. Tento zákon velmi silně nahrává pedofilům. Zákon totiž umožňuje homosexuálním párům také adopce dětí. To je velmi nebezpečné, neboť tímto se absolutně legalizuje pedofilie. Postačí, když se účelově vezmou dva pedofilové a prohlásí se za homosexuální pár. Pak si adoptují dítě dle svých vlastních preferencí. Nebo i víc dětí, které pak budou využívat coby “hračky”. To skutečně všem těm šíleným obhájcům sňatků homosexuálů nedochází?

Zde chci podotknout, že velmi dobře chápu, že mají homosexuální páry zájem o větší práva. A s tím i souhlasím, proč by se nemohla tato práva rozšířit v rámci tzv. “registrovaného partnerství”? Tedy aby po sobě mohl pár i dědit, navštěvovat se v nemocnici a získávat informace o zdravotním stavu partnera. Jen ať mají všechna práva, která mají i běžná manželství, ovšem vyjma adopce cizích dětí.

Propagátoři manželství pro všechny dále tvrdí, že adopce dvěma homosexuály je pro dítě lepší, než dětský domov. Tato účelová lež ovšem neobstojí, neboť dětí, které jsou právně volné k adopci, je nedostatek i pro heterosexuální páry. Většina jich čeká na dítě z kojeneckého ústavu či dětského domova i dlouhé roky.  Navíc, pomineme-li nyní fakt, že je jisté, že podobného zákona začnou ve velkém zneužívat pedofilové, tak v případě, kdy bude mít dítě dva tatínky, to dostane pořádně “sežrat” ve škole. Děti umí být kruté a ostatní šikanují i za úplné maličkosti. Ovšem dítě se dvěma tatínky, které se bude v rámci školní třídy tímto vymykat,  bude ideálním terčem šikany.

Nicméně stále považuji za největší riziko fakt, že zákon potěší zejména pedofily. Zákon vychází absolutně vstříc všem pedofilům, zejména pak těm, kteří nejsou nikde registrováni a jejichž orientace dosud zůstala před veřejností skrytá, těžko se tak při prověřování jejich skutečná orientace prozradí.  Pokud se tak sejdou a společně ožení dva pedofilové (95% pedofilů jsou muži), mají cestu k dětem zcela volnou. Všichni, kdo tak tento zákon podporují, podporují zároveň pedofilii.

Četla jsem i argument, že totéž může udělat také heterosexuální pár. Jenže to není pravda. Pominu-li, že je pedofilie – až na drobné výjimky –  mužskou výsadou, na druhou stranu heterosexuální páry, žádající o adopci, tak konají většinou až poté, kdy zjistí, že nemohou mít vlastní dítě, což mají zpravidla doloženo i na základě lékařských vyšetření. Homosexuály samozřejmě nikdo vyšetřovat v tomto směru nepotřebuje, vlastní děti spolu mít jednoduše ani nemohou.

Dvěma mužům by tak nemělo být umožněno vychovávat dítě, vyjma případů, kdy mají svoje vlastní, například z předchozího vztahu se ženou. Ale děti by se právě z výše uvedených důvodů dvěma homosexuálům k adopci dávat neměly. Je-li stále dost heterosexuálních párů, které marně na děti čekají, není k tomu ani žádný logický důvod. Navíc, zejména plodnost mužů výrazně klesá, heterosexuálních párů, které nemohou mít děti, tak už bude jen přibývat.

Ti, kdo manželství pro všechny obhajují tvrdí, že je diskriminační, když může uzavírat manželství jen muž se ženou. Ne, diskriminační to není. Každý z nás nemůže mít vše. Slepec by tak mohl při této logice tvrdit, že je diskriminační, že nedostane řidičák nebo  příliš malá či obézní slečna by si mohla stěžovat, že je diskriminační, že se nemůže účastnit soutěže miss. Příkladů z běžného života, které ukazují, že ne každý může mít cokoli by chtěl, najdeme nepřeberně.  Rovnost ve společnosti nikdy neexistovala a existovat nebude, to je prostě nesmysl. Každému příroda nadělila jinak, s čímž se musí také každý jedinec patřičně vyrovnat.

Pokud by se homosexuálům zvýšila vzájemná práva v rámci registrovaného partnerství tak, aby nebyli v tomto ohledu diskriminováni, bylo by to zcela postačující. Ovšem povýšit jejich vztah na manželství včetně možnosti adopcí, je otevřením dveří pro pedofily. A už to je pádný důvod nic podobného nezavádět.

 

(Visited 234 times, 1 visits today)
Sdílet článek

6 comments

 1. Politici: Vystrašíme lidi covidem a můžeme schvalovat vesele to, co by jindy schválit nešlo.
  Jen tak mimo topic, jedna doktorka zjistila, že mnohé ty testy nereagovaly na covid, ale na obyčejnou chřipku A nebo B. Pro jistotu to bylo označeno za konspiračku. Jenže do pár měsíců to může být pravda. Dokonce prásknu na arciplašana Flégra, že už i on se domnívá, že covid mohl být vyroben synteticky.

  1. https://pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=37&t=8772

   Pedofilové o tom diskutují na svém webu.

   Rozhodně nesouhlasím s homomanželstvím, příště bude mnohomanželství, pak třeba zoomanželství. Jejich cíl je prostě zničit hodnotu rodinu a manželství tím, že manželství bude i se psem.

   Enigma: S tím nesouhlasím. Skoro třicet tisíc mrtvých není žádné strašení, ale krutá realita. Státy, které zavedly včas opatření a od té doby nechaly hranice zavřené (Taiwan, Vietnam, Jižní Korea, Austrálie) mají pár mrtvých a za loňský rok ekonomický růst či jen mírný pokles.

   1. Je to krutá realita, ovšem vytržená z kontextu, kolik je třeba úmrtí na rakovinu či na jakoukoliv jinou nemoc. Bohužel k těm cca 30000 mrtvých je drze přiznáno, že se jedná o ty, kteří měli pozitivní ten pofiderní test*), nemuseli nutně zemřít na onemocnění covid, těch skutečně zemřelých na covid je jen třetina, též drze přiznáno ministerstvem zdravotnictví. A co třeba Švédsko nebo Florida, ti nešli na žádná tvrdá mimořádná opatření a mají lepší čísla než my. Naopak vidím, že státy, které ve druhé a další vlně opět zavíraly, jsou na tom hůře. Ono také zemřelo dost lidí následkem toho stálého strašení a stresu. Dost lidí už má dost toho stálého zavírání, s tím virem se musíme naučit žít, ne se ho snažit porazit, to spíš porazí on nás. Navíc na tomto tisku lze najít dost článků, které říkají, že s tou celou pandemií to tak úplně neštimuje.
    *)Zatím je to konspiračka, ale otázka času, že se to ukáže nakonec jako pravdivé, že mnozí pozitivně testovaní na covid měli chřipku A nebo B.

    1. Jakmile se Blatný prořekl s tou “třetinou”, bylo mi jasné, že ve funkci dlouho nevydrží. Politika, který občas řekne ve slabé chvilce nebo pod tlakem pravdu, globalisté nemohou potřebovat, že, ehm ehm.

     1. S tou třetinou to byl nesmysl. Vždyť říkal, že zbytek zemřel na Covid a jinou nemoc, to jsou třeba 45iletí diabetici, kteří mohli ještě 30 let žít, ale kvůli nějakým sobeckým sviním, kteří se neumí během pandemie trochu omezit, museli zemřít.

    2. Nesmysl. Ve Švédsku děti odchází již v 18-20 letech od rodičů, takže je nenakazí, prarodiče žijí sami. Musíme Švédsko srovnávat s jeho soudy, tedy Norskem a Finskem, které zavedly lockdown. Norsko a Finsko mají mnohem méně mrtvých a Norsko má i mnohem menší ekonomické ztráty než Švédsko.

     Naopak jsme to měli řešit jako Čína, Vietnam, Thajsko, Taiwan či Austrálie a měli bychom pár mrtvých. Ti, kdo si říkají vlastenci, ale chtějí promořit svůj národ, jsou služebníci George Sorose, protože je možné, že virus funguje jako HIV, a tím se uvolní Evropa pro muslimy.

     https://voxpopuliblog.cz/pandemicky-i-ekonomicky-uspech-vychodni-asie-a-australie-vs-evropske-promorovani-klicem-jsou-zavrene-hranice/

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *