Manželství pro všechny – tedy i pro sto genderů a devianty?

Napsal
Sdílet článek

Už v pátek 6.března má přijít na program Sněmovny takzvané “manželství pro všechny”. Samozřejmě v návaznosti na to lze předpokládat, že brzy poté dojde i na hlasování k tzv. “Istanbulské úmluvě”, což je dokument, který má pod pláštíkem boje za práva žen schválit různé genderové zrůdnosti, ale má také zavést mnohem větší pravomoci neziskovkám.

K zákonu, který má být projednáván už v pátek Sněmovnou, bych se ráda vyhradila a přinesla argumenty, které jsem zatím ještě nezaznamenala, i když si myslím, že právě níže uvedené argumenty jsou jen stěží napadnutelné. Nebudu nyní brát do úvahy to, že termín “manželství pro všechny” je zcela úmyslně definován právě takto proto, aby jej bylo možné časem aplikovat i na úchylnosti jako pedofilii, manželství několika jedinců různých pohlaví a úchylek apod. Nejprve půjde samozřejmě o aplikaci na homosexuální páry, další přijde jistě později. To je typická “salámová metoda”. Ostatně, v Německu už se o něco podobného pokouší. Zákon, který lze zatím aplikovat jen na homomanželství, by chtěli tamní Zelení aplikovat i na manželství několika osob různých úchylek i orientací. A zřejmě se hodí i pro muslimské polygamisty.

V době, kdy se uzákonilo tzv. “registrované partnerství” si všichni mysleli, že tím homo lobby ve svých požadavcích končí. Jenže později bylo jasné, že u registrovaného partnerství nezůstane a homo lobby přišla s požadavkem na uzákonění rovnoprávnosti manželských svazků, tzv. “manželství pro všechny”. Myslím, že drtivé většině lidí by vůbec nevadilo, kdyby se v rámci registrovaného partnerství uzákonilo více práv ve vztahu obou partnerů. Tedy kdyby po sobě například mohli automaticky dědit či se informovat o zdravotním stavu partnera apod. To by mělo postačovat už proto, že podobný svazek nevzniká – a ani nemůže vznikat – nikdy i za účelem plození potomstva. Tedy ze svazku za žádných okolností nevzejdou děti.

Manželství pro všechny je ale nebezpečné právě proto, že umožňuje komukoli, kdo toto manželství (třeba jen účelově ) uzavře, adoptovat děti. Dítě, adoptované homosexuály, pak bude mít problémy ve školce i ve škole (všichni víme, jak umí být děti zlé) a je vysoce pravděpodobné, že bude objektem šikany. A co je nejhorší – a to je právě můj hlavní protiargument – tento zákon nahrává pedofilům. Není totiž nic jednoduššího, než když se dva pedofilové dohodnou, uzavřou manželství a pak si adoptují děti podle své vlastní preference (chlapce, dívku či víc dětí). A bude-li  praxe obdobná, jako v zemích, kde již byl zákon přijat, je jasné, že i u nás se budou dávat děti do adopce přednostně sezdaným homosexuálům (resp. dvěma pedofilům, kteří uzavřou sňatek). Ostatně, o to už se postará kontrolní orgán Grevio, který vznikne na základě schválení  Istanbulské úmluvy.

Manželství pro všechny protlačují po celém světě především na Sorosovy nadace napojené neziskovky, ostatně propojení těchto neziskovek s homolobby bylo prokázáno nedávno.  Proti podobným zákonům, stejně jako proti veřejným produkcím deviantů, by se měli veřejně vyhrazovat především konzervativně smýšlející homosexuálové. Vždyť většině lidí u nás vůbec nevadili, dokud se nezačala prosazovat právě homolobby, dokud se nezačali producírovat v průvodech za bílého dne s holým zadkem a v perverzních kožených oblečcích, které patří spíš někam do nočního homo baru a ne na veřejnost. Takovéto produkce naopak většinu normálních lidí znechucují a prozatím k homosexuálům velmi vstřícná společnost bude k této menšině cítit stále větší odpor. A s devianty a homoaktivisty se “svezou” i ti normální.

Nevěřím proto ani tomu, co deklarují dobře financované neziskovky; že prý manželství pro všechny má podporu většiny občanů. To prostě nemůže být pravda. Jistě ne v tom kontextu, že by byly povoleny i adopce dětí. A neobstojí ani argument, že pro dítě je lepší homosexuální pár, než ústav. Vždyť stále více normálních párů je neplodných, takže poptávka po adopci dětí je mnohem větší, než nabídka dětí, právně volných k adopci.

Riskovat, že díky podobně zvrhlému zákonu začne být tento zneužíván ve velkém pedofily, je zvrácenost, která jde už z podstaty proti dětem. Každé dítě, které pak bude díky podobnému zákonu šikanováno ve škole nebo dokonce zneužíváno přidělenými “rodiči”, budou mít na svědomí všichni, kdo podobný zákon posvětí. 

 

(Visited 109 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *