Marine le Pen se svými spolustraníky jeli do Dijonu řešit tamní situaci, byli napadeni Antifou (videa)

Napsal
Sdílet článek

Jak jistě víte, tak v Dijonu je nyní situace, která by se dala bez nadsázky nazvat občanskou válkou. Vše začalo potyčkami mezi gangy Čečenců a Arabů, přičemž tyto gangy již ovládly celé město. A asi nikoho neudiví, že se k nim přidali teroristé z Antify. Již dávno je jasné, že tato teroristická bojůvka, tedy jakási dlažebními kostkami ozbrojená pěst současného režimu, se za všech okolností postaví po bok kohokoli systémem protěžovaného, ať už se jedná o černochy, jako u rabování a řádění BLM, o LGBT průvody nebo – jako v případě Dijonu – o muslimy.

Nedávno jsem v tomto článku upozornila na fakt, že oba tyto nástroje vládnoucích (j)elit – tedy muslimové a sluníčkáři, prezentováni právě Antifou – jsou v absolutním souznění, což jistě není náhodou. U Antify jde o zadání, dělají hlavně to, zač jsou svými mecenáši velmi dobře placeni a muslimové zase moc dobře ví, že v této fázi obsazování Evropy či USA prostě tyto své dočasné spojence potřebují.

Proto není divu, že když se rozhodla Marine le Pen se svými spolustraníky podívat do pouličními bojůvkami sužovaného Dijonu, byla jejich auta napadena právě členy Antify. 

Ostatně, tyto bojůvky se předvedou vždy, když se někde objeví politici, kteří mají zájem na zachování národních států, prosazují zákaz islámu a vystupují proti globalizaci. To bylo vidět i u nás, například v době, kdy byla v Praze konference těchto konzervativních a protiislámských stran. Tehdy členové Antify či podobné bojůvky dokonce britskou účastnici před hotelem, kde se konference konala, zranili. Antifa se však úplně stejně staví proti antiislámským nebo protimigračním demonstracím, které tato sebranka narušuje.

Zde se můžete podívat na útok Antify či jejích sympatizantů:

Marine le Pen měla právě v Dijonu tiskovou konferenci, kde zkritizovala současného ministra vnitra, který nedokázal patřičně včas zasáhnout. Také zveřejnila toto aktuální video z ulic Dijonu:

„Pro zemi neexistuje horší osud než občanská válka.“ To prohlásila Marine Le Pen, která se rovněž ohradila proti přístupu dijonské místní policie, která mezi pátkem a nedělí neprovedla jediné zatčení, když po zuby ozbrojení invazisté ovládli ulice města.

Neprovedli ani jedno zatčení během tří dnů pouličních bojů. Není to snad zcela jasná známka nezvratného faktu, že se těmto mohamedánským hordám Francie předává? A podobná situace je i jinde v Evropě.

 

 

(Visited 441 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *